ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد در مورد طرح سئوال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام دوستان لطف کنند موقعی که سئوالی رو طرح می کنند موقعی که می خواهند جواب قطعی بدهند با توضیح باشه تا برای دوستان دیگر جواب قانع کننده ای باشه بعضی موقع ها سئوالی بسیار معمولی طرح میشه که جواب قانع کننده ای نداره و باعث اختلاف نظر زیادی میشه
اضافه می کنم حتما با ذکر منبع باشه نه مثل خیلی از دوستان همینجوری!
دوستان تبریک میگم به همه، سوالات 100 تایی شد. من یه پیشنهاد داشتم،اینکه سوالات رو مبحث بندی کنیم یعنی سوالات تاریخ شهرسازی جهان،تاریخ شهرسازی ایران،تحلیل فضای معماری،مباحث عمومی،مدیریت شهری و ..........مسئولش یک نفر باشه و در قسمت گفتگو که وارد میشیم به همین نام ها موضوعات را انتخاب کنیم و بعدش با توجه به موضوع به سوالات اون مبحث جواب بدیم
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۰۹:۰۴ عصر)كسري نوشته است: [ -> ]دوستان تبریک میگم به همه، سوالات 100 تایی شد. من یه پیشنهاد داشتم،اینکه سوالات رو مبحث بندی کنیم یعنی سوالات تاریخ شهرسازی جهان،تاریخ شهرسازی ایران،تحلیل فضای معماری،مباحث عمومی،مدیریت شهری و ..........مسئولش یک نفر باشه و در قسمت گفتگو که وارد میشیم به همین نام ها موضوعات را انتخاب کنیم و بعدش با توجه به موضوع به سوالات اون مبحث جواب بدیم

علاوه بر مبحث بندی به نظرم اگه هر روز رو واسه یه درس مشخص کنیم بهتره. مثلا شنبه =تاریخ ، یکشنبه و دوشنبه= مباحث عمومی ، سه شنبه=آمار ، چهارشنبه و پنجشنبه= مبانی برنامه ریزی و جمعه =زبان
یا به هر ترتیبی که دوستان ترجیح میدن. درسایی مثه مبانی و مباحث که ضریبشون تو ارشد 3 هستش رو دو روز در هفته بهشون اختصاص بدیم
منم با نظر دوستان موافقم
البته طراحی شهری هم دوستان مد نظر داشته باشن
کمی هم معماری...
سعی کنید از منابع جدید هم بیشتر سوال طرح کنید