ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ::نفرات برتر::آزمون دوم طراحی شهری و اولین آزمون معماری برگزار شدوکارنامه ها ارسال شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

سوالات و پاسخ برگ برای شرکت کنندگان طراحی شهری و معماری ارسال شد و تا شنبه 1 بهمن فرصت دارند تا پاسخ برگ را بصورت عکس با موبایل یا اسکن شده به میل سایت بفرستند.

ایمیل سایت:

iranshahrsaz@yahoo.com

تلفن پشتیبانی: 09171388783 علیرضا دهقان

توجه:
آزمون برنامه ریزی شهری در تاریخ 8 بهمن برگزار میشود.دلیل تاخیر آزمون برنامه ریزی شهری آماده نبودن سوالات موسسه می باشد و قرار شده موسسه برای 7 بهمن سوالات را میل کنند.

برای شرکت در آزمون های جامع:

آزمون جامع اول: 30 دی ماه 1390 برای طراحی شهری و معماری
----------------------------------------------------------------------------------------------------
آزمون جامع اول: 8 بهمن ماه 1390 برای برنامه ریزی شهری
----------------------------------------------------------------------------------------------------
آزمون جامع دوم: 14 بهمن 1390 برای طراحی شهری و معماری و برنامه ریزی شهری
نحوه ثبت نام برای افرادی که در آزمون سایت ثبت نام نموده بودند و هزینه 2000 تومان راواریز نموده بودند:

1- واریز مبلغ 2000 تومان و ارسال نام کاربری و مبلغ واریزی به شماره 09171388783

2- دانلود سوالات یک روز قبل از آزمون و ارسال تا حداکثر آخر وقت جمعه 30 دی ماه برای آزمون اول و 14 بهمن برای آزمون دوم

نحوه ثبت نام برای افرادی که در آزمون سایت ثبت نام ننموده اند:

1- واریز مبلغ 4000 تومان و ارسال نام کاربری و مبلغ واریزی به شماره 09171388783

2- دانلود سوالات یک روز قبل از آزمون و ارسال تا حداکثر آخر وقت جمعه 30 دی ماه برای آزمون اول و 14 بهمن برای آزمون دوم

واریز به یکی از شماره کارت های زیر بصورت آنلاین و یا دستگاه خودپرداز:

شماره کارت بانک ملی: 6037991048334001 به نام علیرضا دهقان

شماره کارت بانک تجارت:6273532070124806 به نام علیرضا دهقان

شماره کارت بانک پاسارگاد:5022291016370098 به نام علیرضا دهقان

لینک واریز آنلاین از همه بانکها

پرداخت آنلاین :{قابل پرداخت با تمام کارتهای عضو شتاب}{نیازی به ثبت نام در زرین پال نیست}

پرداخت آنلاین 4000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های جدید{معماری- برنامه ریزی شهری - طراحی شهری}

پرداخت آنلاین 2000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های برنامه ریزی شهری که قبلا 2000 تومان برای آزمون هشتم و نهم و دهم برنامه ریزی شهری واریز نموده بودند.

سلام کارنامه ها بدستم رسیده و امشب ارسال میشود و نتایج نیز در سایت درج خواهد شد.
کارنامه ها ارسال شد و دوستان نتایج خوبی کسب نمودند که اگر داوطلبین راضی باشند کارنامه شون را در سایت بزاریم.

نفرات اول تا سوم طراحی شهری :

1-معین همتی میانگین 29.88

2- abcdefghijklm میانگین 29.17

3-محبوبه همتی میانگین 26.46

ممنون از دوستان

آزمون سوم طراحی شهری (جامع دوم ) و دوم معماری در تاریخ 14 بهمن برگزار می شود.
سلام ...
ببخشید موسسه جند نفر شرکت کننده داشته؟
در ضمن به دوستان یه توصیه میکنم...
من حدود یه ماهی بود دیگه از ارشد امسال منصرف شده بودم و گذاشته بودم کنار...ولی الان واقعا متعجب شدم...یعنی ممکنه...تو اون شرایطی که من آزمون و دادم...
بچه ها بیاین آزمون بدین...شاید مثل من روحیه بگیرین تا ارشد هنوز یه ماه مونده...میشه کلی کار کرد...
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۰:۰۳ عصر)abcdefghijklm نوشته است: [ -> ]سلام ...
ببخشید موسسه جند نفر شرکت کننده داشته؟
در ضمن به دوستان یه توصیه میکنم...
من حدود یه ماهی بود دیگه از ارشد امسال منصرف شده بودم و گذاشته بودم کنار...ولی الان واقعا متعجب شدم...یعنی ممکنه...تو اون شرایطی که من آزمون و دادم...
بچه بیاین آزمون بدین...شاید مثل من روحیه بگیرین تا ارشد هنوز یه ماه مونده...میشه کلی کار کرد...

تعداد نفرات در کارنامه نبود ولی یکی دیگه از شرکت کنندگان سایت کارنامه اش را پیوست کردم. رتبه اش 35 شده احتمالا بالای 60 نفر بودند.

[attachment=5520]

اینم کارنامه مهندس abcdefghijklm که با رضایت خودشون قرار داده شد.

[attachment=5521]