ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: بچه های کنکور طراحی شهری چه طور بودید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها چطور بودید راستش من مبانی نظری و تحلیل کمرم را شکست شما ها چی
من الان همه جام شکسته مخصوصا قلبم

می دونی آدم این همه می خونه این همه بی خوابی می کشه این همه قید همه تفریحاتو میزنه

آخرش سوالای عجیب غریب می دن

:P این برای طراحای سوال
بخش تاریخ وتحلیل برام کمی مشکل بود بخصوص بخش تاریخ
بقیه سوالات بد نبود با اینکه من نخونده بودم اما ی چیزایی ج دادم
زبانش خوب بود مباحثو مبانی معماریم همینطور
البته تا باز نتایج بیاد معلوم میشه این گفتن خوب بودنا چی نتیجه ای داره!
به نظرم از سوال ها از سال های قبل بهتر بود:blush:
من یک سری از سوال هاروکه شک داشتم نزدم اما حالا می بینم تمام اون سوالهایی رو که شک داشتم درست بودن:-/:-/:s
یک نقص بزرگ هم توی کارم بود که سر جلسه کاملا بهش پی بردم:dodgy: چون رشته من شهرسازیه از معماری غافل شدم و توی قسمت تاریخ و تحلیل فضا نتونستم سوال های مرتبط رو جواب بدم:s
من تاریخ و تحلیل خیلی واسم سخت بود مخصوصا تحلیل:huh:
من تاریخ را خوب زدم ولی هتوز تو فکرم این سوالات تحلیل فضا از کجا طرح شده بود درسی که هر ساله هر شخصی 50 تا 70 درصد می زد امسال فکر کنم مال کسی هم به سی نرسه بچه ها موافقید سوالات را با هم حل کنیم
بچه ها به نظرتون با این درصدها رتبه من چند بشه
مباحث 35
تاریخ 40
مبانی 25
تحلیل 25
زبان 0
من موافقم این طوری با کمک هم می تونیم بفهیم طراح سوال هدفش چی بوده و منابع طرح سوالات کجا بوده:rolleyes:
خوب پس بچه ها از سوالاتی که به دست اقای دهقان رسیده و تو یکی از تاپیک ها که هستش هر کس هرچیزی را که بلده البته به طوری صد درصد میگم که بلده اینحا تایپ کنه و جواب بده فقط بچه ها سریع بچه های طراحی نسبت به برنامه ریزی خیلی فعال نیستند زود بیاید خودمون را نشان بدیم
(۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۱۱:۳۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]خوب پس بچه ها از سوالاتی که به دست اقای دهقان رسیده و تو یکی از تاپیک ها که هستش هر کس هرچیزی را که بلده البته به طوری صد درصد میگم که بلده اینحا تایپ کنه و جواب بده فقط بچه ها سریع بچه های طراحی نسبت به برنامه ریزی خیلی فعال نیستند زود بیاید خودمون را نشان بدیم

نیازی به تایپ نیست در این تاپیک جواب بدید هر 10 سوال در یک تاپیک

اینم 10 تای اول:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=8106
به نظر من از آفرینش نظریه های معماری خیلی سوال اومده بود
این تعریف از فضای شهری از کیست؟
ساختاری آراسته واجد نظم و سازمان یافته به صورت کالبدی برای فعالیت های انسانی و استوار بر قواعد مشخص....
جواب : زوکر (طراحی فضاهای شهری )
فضاهای نا امن از دیدگاه نیومن؟ (آفرینش نظریه های معماری)
یک سوال هم مربوط به تیم 10 بود که این گروه نقد می کنند توسعه علوم رفتاری (افرینش نظریه های معماری)
و تصویر صفحه 59 کتاب محیط های پاسخده که مربوط به گوناگونی محیط های پاسخ ده)
پایتخت های هخامنشی (پارسه، شوش)
اگر یادتون باشه یک سوال تصویری هم داشت که پرسیده بود کدام طرح به دوره ی باروک مربوط می شود؟ جوابش میشده گزینه 1
بچه ها هرچی یادتون می یاد بنوسید که با هم جواب بدیم
صفحه‌ها: 1 2