ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: سهل انگاری سازمان سنجش و تاسف شدید جامعه شهرساز=>بدون شرح =>شما هم بپیوندید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

متاسفانه امروز با خبر شدیم که یکی از امیدهای رتبه 1 رقمی سایت در گرایش طراحی شهری در تماس تلفنی با اینجانب موردی را ذکر کردند که از ناراحتی مجبور به زدن این تاپیک شدم.

خبر:

در روز آزمون سراسری گروه طراحی شهری دفترچه شماره C بعد از سوال 123 که در وسط صفحه بوده 7 سوال بعدی در پشت صفحه زده شده و ایشون و خیلی از داوطلبین 7 سوال را ندیدند و رتبه آنها با جابجایی بالا تغییر می یابد.

سوال:

چرا باید وسط صفحه سوال تمام شود و ادامه آن بجای اینکه بعد از آن باشد در پشت صفحه باشد؟

چرا باید این سهل انگاری در تایپ سوال بعد از سوال 123 اینتر زده شود و شود تا بقیه سوال به صفحه بعد برود؟

تقاضا:

از همه داوطلبانی که با چنین مشکلی برخورد کرده اند تقاضا میکنیم که در این تاپیک اعلام کنند و به دوستان خود نیز خبر دهید شاید چاره ای اندیشیده شود.

سپاس از همه شما
ممنون که اینقدر به فکر بچه ها هستین...
یه سوال من یادم نمیاد دقیق...123 چه درسی میشده؟
باید سوالا بیاد تا بفهمیم چی به چی شده...!!!ولی واقعا چه اتفاقه بدی!!وحشتناکه.....
واقعا جای تبریک داره به این سازمان.همه جوره تلاش کردن که غافلگیرانه عمل کنند.ااول که میان پشت بلندگو میگن سوالات تشریحی را هم پاسخ دهید و قبل آزمون یه استرس الکی وارد می کنن که ما گذاشتیم به حساب شیرین کاری دوستان و توجهی نکردیم.بعدش تناسب تعداد سوالات و زمان.بعدش سبک خوشگل سوالات.اینم از تایپ سوالات.احتمالا باید منتظر ادامه ی این شیرین کاریا توی پاسخ نامه سازمان عزیز و سپس اعلام نتایج هم باشیم.پس از همین حالا دست در دست هم دهیم به مهر تا ...
خیلی ناراحت شدم از این موضوع چون مربوط به یکی از صمیمی ترین با انگیزه ترین و با سواد ترین دوستان من بود.امیدوارم که این هفت سوال تاثیر چندانی تو رتبه ی تک رقمی ایشون نداشته باشه.
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۹:۲۴ عصر)abcdefghijklm نوشته است: [ -> ]ممنون که اینقدر به فکر بچه ها هستین...
باید سوالا بیاد تا بفهمیم چی به چی شده...!!!ولی واقعا چه اتفاقه بدی!!وحشتناکه.....

مربوط به درس تحلیل می شه .....از سوال 123 به بعد صفحه خالی میشد .....بعد ادامه اش می رفته صفحه بعدکه من ندیدم ....حالم خیلی گرفته است....
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۹:۰۹ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]سلام

متاسفانه امروز با خبر شدیم که یکی از امیدهای رتبه 1 رقمی سایت در گرایش طراحی شهری در تماس تلفنی با اینجانب موردی را ذکر کردند که از ناراحتی مجبور به زدن این تاپیک شدم.

خبر:

در روز آزمون سراسری گروه طراحی شهری دفترچه شماره C بعد از سوال 123 که در وسط صفحه بوده 7 سوال بعدی در پشت صفحه زده شده و ایشون و خیلی از داوطلبین 7 سوال را ندیدند و رتبه آنها با جابجایی بالا تغییر می یابد.

سوال:

چرا باید وسط صفحه سوال تمام شود و ادامه آن بجای اینکه بعد از آن باشد در پشت صفحه باشد؟

چرا باید این سهل انگاری در تایپ سوال بعد از سوال 123 اینتر زده شود و شود تا بقیه سوال به صفحه بعد برود؟

تقاضا:

از همه داوطلبانی که با چنین مشکلی برخورد کرده اند تقاضا میکنیم که در این تاپیک اعلام کنند و به دوستان خود نیز خبر دهید شاید چاره ای اندیشیده شود.

سپاس از همه شما
من از همه دوستان تقاضا دارم اعلام کنن که آیا اونها هم با این مشکل برخوردند یا نه؟!چه آره چه نه شماره دفترچه شون چی بوده.....خیلی حیاتی بچه ها لطفا همکاری کنید....مرسی

(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۰۵ عصر)nimak نوشته است: [ -> ][quote='abcdefghijklm' pid='19017' dateline='1329587650']
ممنون که اینقدر به فکر بچه ها هستین...

مربوط به درس تحلیل می شه .....از سوال 123 به بعد صفحه خالی میشد .....بعد ادامه اش می رفته صفحه بعدکه من ندیدم ....حالم خیلی گرفته است....

خبر:

سوال:

تقاضا:

سپاس از همه شما
من از همه دوستان تقاضا دارم اعلام کنن که آیا اونها هم با این مشکل برخوردند یا نه؟!چه آره چه نه شماره دفترچه شون چی بوده.....خیلی حیاتی بچه ها لطفا همکاری کنید....مرسی

من خودم دچار این مشکل نشدم اما بعد از امتحان با یکی از دوستانم صحبت کردم همین اتفاق براش افتاده بود و به شدت ناراخت بود متاسفانه:s
خوب منم اولش که جواب دادم دیدم اِ چه سوالاش کم بود و زود تموم شد ولی متوجهش نشدم

بعدش که داشتم جوابای اون درسو وارد پاسخ نامه می کردم دیدم تا 123 رفتم و به 130 نرسیدم (اِ پس کوشی اون 7 تا) یادم اومد اول جلسه قبل اینکه شروع کنم یه نگاه کلی به دفترچه کرده بودم و اون پشت چن تا سوال دیدم و بلافاصله جواب دادم :blush:

اونقد سوالاش البته از نظر من بد بود که من فقط تونستم 3 تاشو جواب بدم :s

فک نمی کنم سازمان سنجش اونقدامم مقصر باشه چون تا جایی که من یادمه سوال 124 یه سوال طولانی بود،یعنی شکل داشت و گزینه هاشم با سوال 5 خط بودش و در کل حدود یه سوم صفحه شایدم بیشترو گرفته بوده خوب مسلمه که باید میومد صفحه بعد(البته قبول دارم اگه چیدمان سوالا فرق می کرد این اتفاق نمیفتاد):D

دوستای گلم باید توجه کنن دقتم یه راس از مثلث کنکوره ..... اگه تنها یه نگاه به پاسخنامه می کردن متوجه می شدن 7 تا سوال کمه :cool:

و در انتها هیچ کاری از سازمان سنجش و طراحان بعید نیست پس همیشه منتظر این جور چیزا باشین:heart:
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۰۵ عصر)nimak نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۹:۲۴ عصر)abcdefghijklm نوشته است: [ -> ]ممنون که اینقدر به فکر بچه ها هستین...

خبر:

سوال:

تقاضا:

سپاس از همه شما

من به طور شانسی دیدم ولی خداییش نامردیه
من براستی نیما رو رتبه تک رقمی می دونستم اما خوب بازم مطمئنم رتبه اش بالا میشه.
براستی که خبر بدی بود برای من چون تلاش نیما رو می دونستم
اما در کل خدا بزرگه
خیلی بزرگ
من عادت دارم از آخر میام ب اول واسه همین ب همچچین موردی بر نخوردم..
این دوستمونم نگران نباشن انشاا.. رتبه 1 خواهند بود...
دفترچه c یعنی چی؟
مگه abcd داشت؟