ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست نقشه و عکس بنا برای مرمت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من برای درس مرمتمون به نقشه ها و عکسهای کامل(و حتی اگه فیلم هم بود چه بهتر) یه بنای در حال مرمت یا مرمت نشده نیاز دارم(استادش گفته مهم نیست از کجا نقشه هاشو گیر میارین فقط بنا دارای اسیب باشه که بتونین پیشنهاداتون رو بدین.) اگه کسی میتونه کمک کنه
ممنون.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و همچنان منتظر:angel:
سلام مهندس
من مسجد فرح آباد ساری رو دارم اگه میخاین بذارم؟
(۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۹:۰۱ صبح)javad4050 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس
من مسجد فرح آباد ساری رو دارم اگه میخاین بذارم؟
سلام مهندس جان اگه نیاز به مرمت داره(مرمت نشده یا در حال مرمته و اسیب داره)خیلی ممنون میشم مدارکش(پلان و نما و مقطع) + عکسهاشو بذارین(فقط لطف کنین هر چند تا عکس دارین بذارین که استادش گیر نده عکس کامل نیست باید بری از نزدیک ببینی)
خیلی خیلی ممنون.
اگه اپلودش اینجا سخته ایمیل بدم میلش کنین اگه زحمتی نیست.
...............................

بقیه دوستان هم اگه بنایی برای درس مرمت دارن که مرمت نشده باشه خواهش میکنم.کمک کنن.(مخصوصا اگه کرمانشاه یا سنندج یا تهران باشه بهتره )
مهندس مطالب واستون ارسال شد
اگه سوالی بود در خدمتیم:)
مهندس جان واقعا متشکرم برای مرمت پروژه ی بسیار خوبیه .فقط اگه لطف کنین یه ذره عکس بیشتر و یه مقدار بزرگتر بفرستین واقعا ممنون میشم چون تعداد عکسا کمه.برای اینکه مجبور نشم از نزدیک بنا رو ببینم به تعداد عکس بیشتری نیاز دارم(از تمام فضاها و دیتیلها و مصالح و اسیبهاش..ممنون.
واقعا عالی بود .باز هم تشکر .
متاسفانه پروژه ی فرح اباد تایید نشد.اگه کسی از دوستان بنایی تو کرمانشاه یا کردستان داره ممنون میشم ایمیل کنه.
مثل خانه ی سیدین کرمانشاه
نبود؟:huh: