ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
از لینک زیر آنی دانلود کنید

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

سلام بر تمامی دوستان
چون دیر شد دیگه اسمشو هدیه نمیذارم، بهش میگم جریمه!!!
جریمه یک سالگی سایت!:D
نقشه اتوکد تهران
حجم کل 1.85 گیگ (البته زیپ شدش فکر کنم بشه یک گیگ)
برید حالشو ببرید دیگه:angel:
فقط به شکل پارت بندی شده است که نقشه جوین(join!) کردنشو الان ندارم، یعنی پاک شده!!!
باید بگردم پیداش کنم(عمرا اگه لنگشو پیدا کنم :D)

تقدیم به تمامی اعضای سایت ایران شهرساز و مهندس دهقان  (همچنین مهندس پرستو به خاطر جی ای اس تهرانشون، امیدوارم مکمل هم باشند)[تصویر:  heart.gif]

از تمامی اعضای فعال سایت هم دعوت میکنیم اگه فایل های کد و جی ای اس شهرشون رو دارند دریغ نکنند( شاخشون تهران بود که مهندس پرستو زحمتشو کشیدن:)، منتظر همکاری شما هستیم تا یه کتابخونه دیجیتال باارزش رو داشته باشیم
همکاری شما بقیه رو هم دلگرم میکنه، همونطوری که جی ای اس مهندس پرستو مارو ترغیب کرد.:shy:

دوستان، کل کد چهار پارت هست و هر پارت چندین قسمت

پارت اول
دانلود قسمت اول:

قیمت: 2,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

دانلود قسمت های بعدی:
قسمت دوم: در ادامه همین تاپیک

قسمت سوم: در ادامه

قسمت چهارم: در ادامه 
قسمت پنجم: در ادامه

قسمت ششم: در ادامه

قسمت هفتم: در ادامه

قسمت هشتم: در ادامه

قسمت نهم:
به زودیه زود
پارت اول
قسمت دوم

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

سلام

ممنون مهندس قسمت دوم را در عنوان موضوع بزارید و در انتها هم لینک موضوع های قبلی را بزارید تا دسترسی سریعتر صورت بگیره.

از اینکه این فایل فوق العاده را که حداقل دهها تماس تلفنی برای اون داشتم را در سایت قرار دادید تشکر میکنم.
اول اینکه خواهش، یه ریزه از دینمو به شما و سایت ادا میکنم
در ثانی
متوجه منظورتون نشدم
یعنی تو همون تاپیک اولی پاسخ رو بزنم و در ادامه اد کنم؟ همه در یک تاپیک باشه؟؟؟
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۴۲ عصر)محمد مهربون نوشته است: [ -> ]اول اینکه خواهش، یه ریزه از دینمو به شما و سایت ادا میکنم
در ثانی
متوجه منظورتون نشدم
یعنی تو همون تاپیک اولی پاسخ رو بزنم و در ادامه اد کنم؟ همه در یک تاپیک باشه؟؟؟

به همین صورت عالیه

منظور من اینه که عنوان موضوع {...... قسمت دوم} باشه

و لینک های بقیه قسمت ها در اولین ارسال {قسمت اول }اضافه بشه که شخص نیاز به جستجو نشه
پارت اول
قسمت سوم

پارت اول
قسمت چهارم

مرسی مهندس، دیگه شما خیلی منو خجالت می دید. باید یه تاپیک بزاریم هرکی، نقشه اتوکد یا جی آی اس هرجا رو داره اعلام کنه. من خودم حدود 10 تا شهر رو دارم. انشالله با کمک بچه ها و به قول شما کتابخونه دیجیتال می زنیم.
حالا این یخ یخ یخ، بر خلاف داغ داغ داغ بوددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم 10000 امتیاز به شما هدیه می دم.
بسیار پیشنهاد جالبیه
نه دیگه، دیدم همه جا داغه ممکنه بچه ها بسوزن، گفتم یه ریزه یخ بیارم لازمشون میشه:D
تشکر بابت امتیازتون
پارت اول
قسمت پنجم

صفحه‌ها: 1 2 3 4