ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نقشه اتوکد شهر رشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
نقشه اتوکد طرح تفصیلی رشت.قسمت اول رو میزارم اگه استقبال شد و سعادت داشتیم ۷قسمت بعدی رو هم میزارم.
این هم قسمت اول

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

بفرمایید دوستان:
اینم قسمت دوم
دانلود نکنید!
ابتدا ارسال اول را خریداری کنید تا ارسال اول خریداری نشود دانلود قسمت های بعدی استفاده ای نخواهد داشت
نقشه اتوکد طرح تفصیلی رشت-قسمت سوم

نقشه اتوکد طرح تفصیلی رشت-قسمت چهارم

نقشه اتوکد طرح تفصیلی رشت-قسمت پنجم
دانلود نکنید!

ابتدا ارسال اول را خریداری کنید تا ارسال اول خریداری نشود دانلود قسمت های بعدی استفاده ای نخواهد داشت]
آره مهندس مهم تهیه یک بانک جامع از نقشه هاست، این که در این لحظه استقبال بشه یا نشه، هدف ما نیست، هدف ما اینه که این بانک رو تهیه کنیم و بعد اطلاع رسانی کنیم که ما همچین چیزی داریم، حالا دانشجویان عزیز به جای در به دری در ادارات بیایید و به راحتی از اینجا آپلود کنید. اتفاقاً شهر رشت جزو شهرهای بزرگه و نقشه اون هم بسیار لازم. ممنون از شروع فعالیتتون.
امیدوارم  برای اهلش مفید و سودمند باشه.
قسمت ششم
قسمت هفتم
و این هم قسمت آخر-قسمت هشتم
دانلود نکنید!

ابتدا ارسال اول را خریداری کنید تا ارسال اول خریداری نشود دانلود قسمت های بعدی استفاده ای نخواهد داشت]
مهندس 2 تا از فایلها آپلود نشده است
مهندس اصلاح شد.امتحان کنید ببینید سالمه.چون احتمالا نیستم یه مدتی.ممنون
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۴۳ صبح)shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]مهندس اصلاح شد.امتحان کنید ببینید سالمه.چون احتمالا نیستم یه مدتی.ممنون

ممنون کاملا درسته

دوستان باید همه را دانلود کنید بعد همه را در یک پوشه بزارید و سپس پارت 1 را اجرا کنید تا همه فایلها خونده شوند و تبدیل به یک فایل واحد 37 مگی بشه
دوستان این ها به صورت کامل دانلود نمیشن :( عضو vip شدم که اینارو دانلود کنم :( نمیشه
(۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۱۱:۵۷ عصر)maxim123 نوشته است: [ -> ]دوستان این ها به صورت کامل دانلود نمیشن :( عضو vip شدم که اینارو دانلود کنم :( نمیشه
سلام درسته چون رار هستند قبول نمی کنه
راه حل:
روی فایل کلیک راست کنید و در سیستم سیو کنید.
حتما ببینید فایل ذخیره شده رار باشد نه html

الان یکی را تست کردم مشکلی نداشت.
صفحه‌ها: 1 2 3