ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: چسبوندن و جداکردن فایل های pdf با این نرم افزار(Simpo)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اگر میخواهید فایل های pdf را بهم بچسبونید یا از هم جدا کنید حتما به کارتون خواهد اومد.

من همیشه دنبال همچین نرم افزاری بودم ....مرسی که گذاشتیدش .:blush:
من دانلودش کردم و پتچ هم در محلی که نرم افزار نصبشده آدرس دهی و اجرا کردم اما نرم افزاره اصلا اجرا نمیشه! شما خودتون نصبش کردید روی کامپیوترتون؟؟؟!!!
سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۳ عصر)aramo نوشته است: [ -> ]سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است

شما نصبش کردید؟ چه طوری ؟ اجرا شد؟؟؟
من که نصب کردم کلی هم استفاده کردم.
اگه جاش ناجوره به مهندس علیرضا میگم تغییر بده جاشو.
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۴ عصر)Mahbobe-G نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۳ عصر)aramo نوشته است: [ -> ]سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است

من هنوز دانلودش هم نکردم:s حالا دانلودش کنم بعد اجراش کنم اگه عمری باقی موند نتیجه اش رو می گم:cool:
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۴ عصر)Mahbobe-G نوشته است: [ -> ]

چه سخت می گیری آبجی اسمشو کامل تو اینترنت سرچ کن کلی لینک میده بهت البته اونم شاید مث همین باشه

:cool:
اگه ایرادی داره بگید تا دیگران رو سرگردان نکنه.خودم که مشکلی درش ندیدم.فقط با این مساله که فایلتون در پوشه فارسی باشه و در پوشه های مختلف یخورده بد تا میکرد که اونم چارش معلومه مثلا بیار دسکتاپ بعد انجام بده.چیز پیچیده ای نیست.
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۸:۵۵ عصر)shahrsaz67 نوشته است: [ -> ]اگه ایرادی داره بگید تا دیگران رو سرگردان نکنه.خودم که مشکلی درش ندیدم.فقط با این مساله که فایلتون در پوشه فارسی باشه و در پوشه های مختلف یخورده بد تا میکرد که اونم چارش معلومه مثلا بیار دسکتاپ بعد انجام بده.چیز پیچیده ای نیست.

برای من که اجرا نشد :huh::huh: ولی بازم دستتون درد نکنه :heart:
اگه نشد از
adob acrobat professional
استفاده کنید
صفحه‌ها: 1 2