ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: نقشه کاربری اراضی شهر تهران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این نقشه، یک تصویر از کل کاربری اراضی شهر تهران است، البته تصویری باکیفیت بالاتر و البته حجم بسار بالاتر از این هم دارم که اگر کسی تمایل داشت در همین تاپیک اعلام کنه تا براش بفرستم.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

مرسی مهندس
ولی فکر میکنم همون تاپیکی که در ارتباط با جی ای اس شهر تهران گذاشتید کفایت میکنه . سایر عزیزان میتونن از همون استفاده کنن، اکثرا جی ای اس بلد هستند. چون اینجوری تو دردسر میفتید. راستی شما اطلاعات جی ای اس تهران رو ندارید؟ منظور اطلاعات جمعیتیشه
من باقیشو میذارم، البت فکر کنم تو عید نرسم، فعلا هم کد تهران نمیذاره به چیز دیگه ای فکر کنم!!!
سلام، آخه چند نفر درخواست داده بودن دیگه گفتم بذارم. نه من فایلهامو چک کردم اطلاعات جمعیتی تهران رو ندارم متاسفانه. اگر پیدا کردم براتون می فرستم.
سلام من هر کاری میکنم نمیتونم فایل rar را باز کنم.
لطف میکنید راهنماییم کنین؟
سلام همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید
ممنون از راهنماییتون.
امکانش هست فایل با کیفیت بالا رو برام ایمیل کنید؟؟؟
متشکرم
info.roshana.architecture@gmail.com
(۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۰۴:۴۲ عصر)sshhaazzii نوشته است: [ -> ]ممنون از راهنماییتون.
امکانش هست فایل با کیفیت بالا رو برام ایمیل کنید؟؟؟
متشکرم
info.roshana.architecture@gmail.com

پیام خصوصی یا ایمیل بزنید ایمیل مهندس قلی زاده را بفرستم اگر داشته باشند دریغ نخواهند کرد.
(۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۰۹:۵۹ عصر)parasto_gh نوشته است: [ -> ]این نقشه، یک تصویر از کل کاربری اراضی شهر تهران است، البته تصویری باکیفیت بالاتر و البته حجم بسار بالاتر از این هم دارم که اگر کسی تمایل داشت در همین تاپیک اعلام کنه تا براش بفرستم.
این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلا م می تونم بپرسم تصویر با کیفیت قیمتش چند هست؟
من عکس با کیفیت بالاترو میخوام میشه برام بفرستین
sareghoreishi@yahoo.com
سلام!لطفا نقشه با کیفیت بالاتر را برایم بفرستید!
بسیار بسیار ممنون.
najafi94emad@gmail.com
صفحه‌ها: 1 2