ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: پذیرش دانشگاه تهران 2 در مقطع ارشد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان، دانشگاه تهران 2 (واقع در استان البرز) برای نیمسال دوم در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و ارشد معماری معماری بدون کنکور دانشجو می پذیرد. :D
[attachment=7033]
علیک سلام
بلی بلی
کاملا درسته
فقط شهریش یه مقدار کمه:D
متاسفانه خیلی از ما ادما راه دوست داریم پیشرفت کنیم، ولی این فقط نصف راهه
نصف دیگش اینه که ببینیم راه کجاست، وگرنه ممکنه برعکس بریم!!!
یه چک بکنید تو مطالب تحصیلات تکمیلی خارج از کشور و ببینید با این هزینه ای که برای این دانشگاه ها یا ازاد( حالا نه لزوما ارشد، دکتری بیشتر مد نظره) خیلیا میکنن، چندتا مدرک میشه اونطرف گرفت؟!؟
اون هم در دانشگاه هایی که خیلی معتبر تر هست
چرا ما ادما همیشه باید چوب نقص اطلاعاتمون رو بخوریم و اخرشم بگیم، چرا هیچکی نبود مارو راهنمایی کنه!؟
میشه شفاف تر بگید که نظرتون چیه؟ آیا مشکل شهریه هستش؟ به نظر من که اگه کسی بخواد دانشگاه آزاد بخونه بهتره همین دانشگاه تهران 2 بخونه که خیلیم مدرکش بالاتره و راحت تر بدون کنکور
من هم بیشتر منظورم دانشگاه ازاد بود
گرچه این همه شهریه برای این دانشگاه هم ... چه عرض کنم
دوستان عالم تر هستن
نظر بدن ما هم استفاده کنیم
به نظر من که اگه کسی تا الان خودش رو آماده کرده که وایسه تا جواب آزاد بیادو،این همه استرس داشته باشه و اون موقع تازه اگه قبول شد،از سال آینده بره ارشد بخونه یه پرواز فوق العاده هست واسه این افراد. چون هم مدرک دولتی میگیره اونم کجا؟؟؟؟؟ دانشگاه تهران. بعدشم یه ترم جلو میفته چون از همین بهار بعد تعطیلات با خیال راحت میره س کلاس. حال دیگرانم بیان و نظر بدن ممنون میشم.
این حرف شما کاملا منطقیه
میشه یه تخمین بدید که این دانشگاه تو چهار ترم تقریبا چقدر شهریش میشه؟
با یه حساب سر انگشتی میشه 17135000

با 17 میلیون چیکا میشه کرد؟ :huh:
میشه ماشین خرید مسافر کشی کرد..:D
(۱۳۹۱-۱-۸، ۱۱:۵۳ عصر)ساناز رحیمی نوشته است: [ -> ]به نظر من که اگه کسی تا الان خودش رو آماده کرده که وایسه تا جواب آزاد بیادو،این همه استرس داشته باشه و اون موقع تازه اگه قبول شد،از سال آینده بره ارشد بخونه یه پرواز فوق العاده هست واسه این افراد. چون هم مدرک دولتی میگیره اونم کجا؟؟؟؟؟ دانشگاه تهران. بعدشم یه ترم جلو میفته چون از همین بهار بعد تعطیلات با خیال راحت میره س کلاس. حال دیگرانم بیان و نظر بدن ممنون میشم.

به نظر منم کسی که تصمیم 100% داره بره دانشگاه آزاد این یه فرصت عالیه:blush:

نهههههههههههههه
17تومن!؟!؟؟
ازاد تهش میفته8 تومن:D
فرصتش همچین عالی هم نیستا!!!
10 میلیونم که اولش سفته میخوان
چه خبره!؟
نه منظورم آزاد تهران بودااا
آخه همه که اونجا قبول نمی شن به نظرم کسی که می خواد آزاد بخونه باید جایی باشه که ارزشه پول دادن رو داشته باشه:exclamation:
البته نا گفته نماند که بنده کلا آزاد رو قبول ندارم:blush:
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۲:۲۳ صبح)محمد مهربون نوشته است: [ -> ]نهههههههههههههه
17تومن!؟!؟؟
ازاد تهش میفته8 تومن:D
فرصتش همچین عالی هم نیستا!!!
10 میلیونم که اولش سفته میخوان
چه خبره!؟
خدا بخیر کنه این وضع رو.
بدو بدو پول بیار مدرک ببر بدو بدو ...:D
آخر پولش چقدر شد؟:huh:
صفحه‌ها: 1 2