ایران شهرساز
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی (/showthread.php?tid=4479)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - محروم - ۱۳۹۰-۱۰-۶

چقد استرس دارم :blush:

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - bahareh. - ۱۳۹۰-۱۰-۲۴

salam mishe baraye man lotf konid , manabei ke khondid befrestid
mamnoon misham
inam adress
aho.bahar@yahoo.com

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - noori_ghazal - ۱۳۹۰-۱۱-۵

salam.mishe ketabaye aslie reshteye shahr sazi ke bishtarin soalato tu konkoor daran moarefi konid.baraye gerayeshe barname rizie shahri

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۱۱-۵

(۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۱:۳۸ عصر)noori_ghazal نوشته است: salam.mishe ketabaye aslie reshteye shahr sazi ke bishtarin soalato tu konkoor daran moarefi konid.baraye gerayeshe barname rizie shahri

با سلام خدمت شما.
خانم مهندس شما لطف کن میلتو برام بفرست تا من فایلشو براتون بفرستم.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - MERSHAD - ۱۳۹۰-۱۱-۸

سلام...
به نظر شما می شه به کتاب های خلاصه نویسی شده که تو بازار این روزا زیاده اعتماد کرد یا اینکه حتما باید اول کتب مرجع رو خوند

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - mehrsa - ۱۳۹۰-۱۱-۱۰

با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون:). میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد:huh:
آدرس ایمیل من:az_arch59@yahoo.com

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - mahan - ۱۳۹۰-۱۱-۱۰

سلام و درود به شما! جناب مهندس امیری نژاد میخواستم بدونم شما از کی شروع به خوندن کردید و لیست کتابها رو اگر زحمتی نیست برام بفرستید. میخواستم بدونم من رشته گارتوگرافی بودم توی امتحان سال گذشته هم رتبه حول وحوش 300 رو آوردم به نظر شما اگر تلاشم رو بکنم واسم امیدی هست یا ....!!!!در ضمن من کارمندم ومتاهل،درنتیجه یه کم وقتم کمه! جناب مهندس خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا گیجم و نمیدونم چکار باید بکنم ! پیشاپیش سپاسگذارم! :rolleyes::shy::huh:

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - محروم - ۱۳۹۰-۱۱-۱۰

حالم از کنکور به هم می خوره :dodgy: کسی نظری نداره تو این چن روز اخر:D

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - mahan - ۱۳۹۰-۱۱-۱۱

با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون[تصویر:  smile.gif]. میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد[تصویر:  huh.gif]
در ضمن من در حال آماده شدن واسه سال آینده هستم.

کمکم کنید ممنون میشم:rolleyes:
میلم رو مینویسم تا برام لطف کنید بفرستید:mahanmahbod@yahoo.com
:heart::sleepy:امیدوارم ما رو هم جز دوستای خودتون بدونین و این لطف رو در حقم بکنید.:blush:
سپاس!!!!!!!!!!!!

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۱۱-۱۱

(۱۳۹۰-۱۱-۸، ۰۲:۰۱ صبح)MERSHAD نوشته است: سلام...
به نظر شما می شه به کتاب های خلاصه نویسی شده که تو بازار این روزا زیاده اعتماد کرد یا اینکه حتما باید اول کتب مرجع رو خوند
با سلام خدمت شما.به نظر من که حتما باید اول کتاب های مرجع رو بخونی بعدش بری سراغه کتاب های خلاصه.به هر صورت کتاب مرجع رو بخون.کتاب های خلاصه هم خوبن.میتونی ازشون اطلاعات خوبی بگیری.چون تو که نمیتونی همه کتابا رو بخونی.پس یه سری اطلاعاتو باید از کتاب های خلاصه برداری.کتاب های خلاصه جدید رو من ندیدم که بگم چه جورین.
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۵۰ عصر)mehrsa نوشته است: با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون:). میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد:huh:
آدرس ایمیل من:az_arch59@yahoo.com
با سلام خدمت شما.مهندس اگه یه سری به دانشگاه ها بزنی و بری تو انتشارات دانشکده شهرسازیش میتونی یه سری از جزوه های اساتید رو از اونجا بگیری.فایل منابع رو واست فرستادم.موفق باشی
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۳ عصر)mahan نوشته است: سلام و درود به شما! جناب مهندس امیری نژاد میخواستم بدونم شما از کی شروع به خوندن کردید و لیست کتابها رو اگر زحمتی نیست برام بفرستید. میخواستم بدونم من رشته گارتوگرافی بودم توی امتحان سال گذشته هم رتبه حول وحوش 300 رو آوردم به نظر شما اگر تلاشم رو بکنم واسم امیدی هست یا ....!!!!در ضمن من کارمندم ومتاهل،درنتیجه یه کم وقتم کمه! جناب مهندس خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا گیجم و نمیدونم چکار باید بکنم ! پیشاپیش سپاسگذارم! :rolleyes::shy::huh:
با سلام خدمت شما دوست عزیز.رتبتون خوب شده که.من سال اول رتبم 288 بود.امید که همش هست.ولی بستگی داره که چقدر تلاش کنی.یه پوين مثبت برای شما اینه که شما الان یه پیش زمینه ای از درسها داری و میدونی که تو کدوم درس ضعیفی و باید چه جوری بخونی.به نظر من میتونی موفق باشی.فایل منابع رو هم واستون فرستادم.