ایران شهرساز
کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ (/showthread.php?tid=11503)

صفحه‌ها: 1 2 3

کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - ایلیا - ۱۳۹۱-۴-۲۵

سلام به همه دوستان
رو دفترچه مرحله دوم نوشته بود که صفحه اول برای سوالات یک و دو و صفحه دوم برای سوال سه
ولی داخل دفترچه چهارصفحه بود
سه تاش سفید بود
و فقط صفحه چهارم روش بزرگ نوشته شده بود چرک نویس
اونایی که صفحه سومم چیزی نوشتن چی میشه تکلیفشون!؟

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - alireza - ۱۳۹۱-۴-۲۵

سلام

خیلی ناراحت کننده است روی صفحه سوم چرکنویس درج نشده بود؟

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - ایلیا - ۱۳۹۱-۴-۲۵

(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام

خیلی ناراحت کننده است روی صفحه سوم چرکنویس درج نشده بود؟

نه اصلا فقط روی صفحه چهارم نوشته بود

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - Maryam M - ۱۳۹۱-۴-۲۵

سلام

من رو صفحه سوم نوشتم، اصلا غیر ممکن بشه همه رو جا داد روی دو صفحه، به نظرم این فقط یه تذکر بود که کمتر مطلب بنویسیم ولی اگه نشد بریم صفحه سوم، آخه نمی شه اول اعلام شه سه صفحه س، بعد بگن دو صفحه، بعد تازه بالای صفحه سوم هم ننوشته باشم پیش نویس

به نظر من اصلا نگران این جور مسائل نباشید

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - ایلیا - ۱۳۹۱-۴-۲۵

(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۳ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

من رو صفحه سوم نوشتم، اصلا غیر ممکن بشه همه رو جا داد روی دو صفحه، به نظرم این فقط یه تذکر بود که کمتر مطلب بنویسیم ولی اگه نشد بریم صفحه سوم، آخه نمی شه اول اعلام شه سه صفحه س، بعد بگن دو صفحه، بعد تازه بالای صفحه سوم هم ننوشته باشم پیش نویس

آره
الان دوباره نگاه کردم
تو اطلاعیه سنجش نوشته
-1 به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه
آزمون شامل 5 صفحه به ابعادA3داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده سازي براي طراحي و يك
صفحه پي شنويس (چرك نويس) مي باشد.

خب پس یعنی چی
اعتراض بدیم؟
بریم تهران شکایت؟؟
کار از کار بگذره دیگه فایده نداره خب

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - Maryam M - ۱۳۹۱-۴-۲۵

(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۸ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۰۳ عصر)Maryam M نوشته است: mall">سلام

آره
الان دوباره نگاه کردم
تو اطلاعیه سنجش نوشته
-1 به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه
آزمون شامل 5 صفحه به ابعادA3داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده سازي براي طراحي و يك
صفحه پي شنويس (چرك نويس) مي باشد.

خب پس یعنی چی
اعتراض بدیم؟
بریم تهران شکایت؟؟
کار از کار بگذره دیگه فایده نداره خب

نمی دونم، یعنی انقد بی قانون ه که حرف خودشونو نقض کرده باشن؟
واقعا نیازی داره اینجوری پیگیری کنیم؟

اینو گفتید واقعا نگران شدم

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - .Utopia - ۱۳۹۱-۴-۲۵

اگر یه راهی برای پرسیدنش بیابید ضرر نکردید ، خیالتون راحت میشه 1

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - mohsen_roohani - ۱۳۹۱-۴-۲۵

حتما پیگیر شین ، از صفحه اول سوال مشکلات شروع میشه تا آخرش ، کلی مشکل داشت ... هم محتواییی و هم فرآیندی سوال واقعا غیر حرفه ای طراحی شده بود ، انگار داده به یکی از دانشجو ها طرح کرده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه اون همه جوابو نمیشد تو یه صفحه جواب داد ....
بعد دوتا نقشه که نیم صفحه نیاز نداشتو تو 1 صفحه کار کرد !!!!1 واقعا داغون بود سوالا :-)

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - روجا - ۱۳۹۱-۴-۲۵

نه من از مراقب پرسیدم گفتش که صفحه اخر فقط چرک نویسه سوال 1 و2 رو تو صفحه اول سوال3رو صفحه دوم واگه واس هرکدوم جا کم اوردید ادامشو تو صفحه سفید سوم بنویسید اخری هم که چک نویسه

RE: کسی هست که صفحه سوم دفترچه برنامه ریزی رو هم توش چیزی نوشته باشه؟ - seywan_kurd - ۱۳۹۱-۴-۲۵

هر کدام از سوالا رو ت یک ص جواب دادم یعنی ص 5-7-9