ایران شهرساز
فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: دانلودهای شهرسازی و معماری(عضویت طلایی) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1728)
+---- انجمن: عکس ، فیلم و mp3 (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1736)
+---- موضوع: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) (/showthread.php?tid=1290)

صفحه‌ها: 1 2 3

فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - alireza - ۱۳۸۹-۱۲-۲۹

مهم

سلام شهرساز یا معمار عزیز

این فایل را یکی از کاربرها به دکتر شیعه داده است و ظاهرا دکتر شیعه از این کار ناراضی هستند (طبق گفته این کاربر) پس تا اطلاع ثانوی از همه شما عذرخواهی میکنم و در صورتی که اطلاع پیدا کنم که دکتر شیعه این کار را تایید نمایند دوباره بر روی سایت قرار میدهم .

از استقبال شما تشکر میکنم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم)

سلام به شما شهرساز گرامی
لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.
لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.
امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

قسمت 2,3 از 3 مدت زمان 31:03دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

.zip   ba shahr,mantagh-shieh-ghesmat2,3.zip (اندازه: 5.2 MB / تعداد دفعات دریافت: 443)

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - archi65 - ۱۳۹۰-۱-۲۷

بازم ممنون از فایل های خوبتون

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - sasan_arzani - ۱۳۹۰-۲-۱۱

اسم سایتتون را به دکتر شیعه دادم.

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - alireza - ۱۳۹۰-۲-۱۱

سلام دوست عزیز

اگر دکتر از این کار ناراضی باشد من فایل را حذف میکنم.

و نمی دونم شما چرا اینقدر خودتون را به آب وآتش میزنید شما که به شهرسازها کمک کردید

مگه شما کتاب های نایاب را خلاصه نمکنید و در سایت ها نمی گذارید پس باید یه نفر پیدا بشه اسم شما را به آقای جواد مهدی زاده بدهد. شما از ایشون اجازه گرفتید.

اینم روشی بود برای پیشرفت و من فکر نمی کنم شخصی از این کار استقبال نکند و من از کاربرها خواستم که اگر این کار خوب نیست ادامه ندهم وهمه موافق بودند.

شما کجا بودید بگید خیلی بده تا من هم کار دیگه ای انجام بدهم.

موفق باشید

(۱۳۹۰-۲-۱۱، ۱۲:۱۵ عصر)sasan_arzani نوشته است: اسم سایتتون را به دکتر شیعه دادم .

شما که زحمت کشیدید و اسم سایت را به دکتر شیعه دادید جواب را میاوردید تا بدونیم که چکار باید کرد.

ممنون میشم جواب دکتر را برام بیارید تا در سایت درج کنم (اگه دکتر وقت داشته باشند)

و این خلاصه ای از کتابه و کل کتاب را همه خریداری میکنند و مطالعه مینمایند....

موفق باشید و منتظر جواب شما می مونم.

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - sasan_arzani - ۱۳۹۰-۲-۱۱

من اول نظرم مثل شما بود . اما وقتی که توضیحات دکتر شیعه را در کلاس کارگاه برنامه ریزی شهری 1 شنیدم به این نتیجه رسیدم که این کار اشتباهه.خودشون راضی نیستن.افسوس بلندی کشیدن.می گفتن چه صداش هم مثل صدایه منه.به نظر من هر کی این مطلبو دوست داشته تا الان دانلود کرده.

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - مريم ميرزايي - ۱۳۹۰-۲-۱۱

شما کار ديگه اي بجز اين نداشتيد که آدرس سايت رو به دکتر بدين در ضمن اگر لازم باشد خود دکتر دور و برش آنقدر هستند که پي گير باشند شما لطفا به کار خودتون برسين

سلام مریم میرزایی

ایشون اصفهانی هستند و در سایت دیگه فعالیت داره و اون سایت هم یک اصفهانی داره میچرخونه وخوب ضررشون بود که چنین سایتی راه بیافته

خود ایشون کتابهای زیر را خلاصه کرده

1- فضا زمان معماری
2-کتاب آقای مهدیزاده
3- اندازه شهر

حالا ایشون اجازه گرفته؟؟؟؟

من این فایلها را برای خودم آماده کرده بودم و یکباره به ذهنم خورد که در اختیار دوستان قرار بدهم حالا.....

نمی دونم شاید این فایل را بردارم...

bebinin age man ketabe mehdi zade va andaze shahr ra kholase kardim in zire nazare ostademun dar uni ghazvin boode.va in ke man esfahani asil nistam ke bekham sangesho be sine bezanam.faghat ounja zendegi mikonam.taze az man soal kardan dr shie ke in file ra az koja ovordin manam javab dadam

RE: فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) - alireza - ۱۳۹۰-۲-۱۲

مهم

سلام شهرساز یا معمار عزیز

این فایل را یکی از کاربرها به دکتر شیعه داده است و ظاهرا دکتر شیعه از این کار ناراضی هستند (طبق گفته این کاربر) پس تا اطلاع ثانوی از همه شما عذرخواهی میکنم و در صورتی که اطلاع پیدا کنم که دکتر شیعه این کار را تایید نمایند دوباره بر روی سایت قرار میدهم .

از استقبال شما تشکر میکنم.