ایران شهرساز
ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=586)
+----- انجمن: اطلاعیه و اخبار سایت (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=16)
+----- موضوع: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد (/showthread.php?tid=13031)

ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۲

دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در مصاحبه با خبرنگار واحد مركزي خبر اعلام كرد :
- كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي كه در مرحله اول اعلام اسامي موفق به پذيرش نشده‌اند، مي‌توانند از ساعت 00/11 صبح روز دوشنبه 3/7/91 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 9/7/91 با مراجعه به پايگاه ثبت‌نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمايند.
- اقبالي با بيان اين كه داوطلبان در اين مرحله حداكثر تا ده كد رشته/محل را مي‌توانند انتخاب نمايند، خاطرنشان كرد در اين دوره بيش از 1800 رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزينش علمي در اين دوره در ده انتخاب با اولويت نمره كل داوطلب در رشته انتخابي صورت مي‌گيرد.
- اقبالي با اشاره به اين كه داوطلبان متقاضي شركت در انتخاب رشته/شهر مجدد مي‌توانند رشته‌هاي خود را از ميان رشته‌هاي زيرمجموعه امتحاني خود انتخاب نمايند، اعلام كرد به جهت هدايت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر يك از رشته‌هاي مجموعه امتحاني در سيستم انتخاب رشته درج گرديده است.
- اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
- اقبالي زمان اعلام نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد را حداكثر تا نيمه مهر ماه اعلام كرد./
سلام بچه ها منظور از جمله اخر چیه منظور من این جمله است خوب توجه کنید : اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
فکر کنم منظور اینه وقتی از اول تا سوم مهرماه ثبت نام انجام میشه اگر مثلا در قزوین از 27 نفر انتخابی 7 نفر انصراف بدن مییان از بین کسانی که در مرحله اول قزوین را زدند 7 نفر را جایگزین میکنند بعد مییان از بین مابقی ده اولویت را با توجه به نمره کل مورد بررسی قرار میدن نظر شما چیه من اینجوری برداشت کردم

RE: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - .Utopia - ۱۳۹۱-۷-۲

(۱۳۹۱-۷-۲، ۰۱:۳۵ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام بچه ها منظور از جمله اخر چیه منظور من این جمله است خوب توجه کنید : اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
فکر کنم منظور اینه وقتی از اول تا سوم مهرماه ثبت نام انجام میشه اگر مثلا در قزوین از 27 نفر انتخابی 7 نفر انصراف بدن مییان از بین کسانی که در مرحله اول قزوین را زدند 7 نفر را جایگزین میکنند بعد مییان از بین مابقی ده اولویت را با توجه به نمره کل مورد بررسی قرار میدن نظر شما چیه من اینجوری برداشت کردم

فکر کنم ، همین طوره ، یعنی اونایی که لب مرز هستند جلوتر میروند.26

RE: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - قاصدک - ۱۳۹۱-۷-۲

سلام
من فکر میکنم همانطور که یکی از دوستان چند روز پیش فرمودند
درواقع تکمیل ظرفیت مثل سال های پیش هست فقط با این تفاوت اگر کسی تو اولویتی که همون اول زده بوده تو تکمیل ظرفیت هم قبول نشد, واحد بعدی که دوست داره درآن تحصیل کنه رو خودش انتخاب می کنه نه مثل سالهای پیش دانشگاه انتخاب کنه که باعث میشد دانشجو نره برای ثبت نام.
دوستان الان نگاه کردم در خبرگزاری مهر اینجوری نوشتند
وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
پس همینه111

RE: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۲

پس یعنی احتمال داره که دانشگاههایی که اول زدیم بیشتر پذیرش کنند حالا موندیم اون دانشگاه اولمون ظرفیت زیاد کرده یا به جای کسانی که انصراف دادند ما را پذیرش میکنه

RE: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - mehman - ۱۳۹۱-۷-۲

سلام دوستان
خوب من كه چهار نفر با اخرين قبولي علوم تحقيقات فاصله دارم اگه علوم تحقيقات تكميل ظرفيت نگيره اونوقت اولويت انتخاب 10 را در نظر مي گيرند يا همينكه تو انتخاب اول ازمون قبول نشدم ميرن اولويت اول ازمون نفر بعدي و مي سنجن؟

RE: ساعت 11.00 صبح دوشنبه زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۲

پارسال وقتی تکمیل ظرفیت بود چه شور و هیجانی داشت یادش به خیر اما امسال نمیدونم چرا اینجوریه