ایران شهرساز
شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد (/showthread.php?tid=13232)

شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - alireza - ۱۳۹۱-۷-۱۳

سلام دوستان

یکی از اعضای سایت با این رتبه و درصد دانشگاه امام رضا قبول شدند.

زبا ن 4.44
مباحث 4
مبانی 25.33
تاریخ 25.33
آمار 12
نمره کل 3016
امتحان عملی 47.50

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۱۳

سلام اخه امام رضا را کسی نمی زنه من خودم با رتبه هزار و شصت طراحی شهری و یک درصد اسکیس رتبم تو امام رضا 90 شد و اخرین رتبه قبولی 57 بود یعنی یک 30 نفری فاصله داشتم ولی من به این دوستمون توصیه میکنم که نره چون باور کنید نه مدرکش معتبره و نه چیزی هم یاد میگیره من خودم هم قبول میشدم نمیرفتم

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - mavi art - ۱۳۹۱-۷-۱۴

(۱۳۹۱-۷-۱۳، ۱۱:۰۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام اخه امام رضا را کسی نمی زنه من خودم با رتبه هزار و شصت طراحی شهری و یک درصد اسکیس رتبم تو امام رضا 90 شد و اخرین رتبه قبولی 57 بود یعنی یک 30 نفری فاصله داشتم ولی من به این دوستمون توصیه میکنم که نره چون باور کنید نه مدرکش معتبره و نه چیزی هم یاد میگیره من خودم هم قبول میشدم نمیرفتم

شما که خودتون به من گفتین برم امام رضا مدرکش سراسریه! مگه نگفتین آرزوت بود امام رضا قبول شی!
کلا حرفا و نظرای شما ضدالنقیضه!
در ضمن این طور نیست که چون رتبتون 90 بوده با 30 نفر فاصله افتادین! رتبه اصلی شما همونیه که تو انتخاب دانشگاه تهران زدین!
خیلی جالبه به من میگین برم امام رضا عالیه! اونوقت یه جا دیگه میگین بدرد نمیخوره! البته حدس میزنم که دلیلتون برا این حرفا چی بود! این که قید ت ظرفیت آزادو بزنم آخه ترازم یه 600 تایی ازت بیشتر بود!!!!!!!!!!!

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۷-۱۴

اخه چرا حرف بد میزنی من اول گفتم امام رضا خوبه ولی سه روز پیش رفتم پیش یک مشاور ایشون به من گفت مدرک مراکزی که به صورت مجازی میباشد هنوز در ایران خوب شناخته شده نیست و توصیه من به شما در صورت قبولی هم این است که نرید و در مورد دانشگاه ازاد ببین دوست عزیز اولویت اول من زنجان بود و مطمین باش من قبل از اینکه به اولویت های ده گانه برسم در همون اولویت اصلیم قبول میشم چون فقط 9 نفر فاصله دارم و در مورد رتبه که شما میگید چون 90 شدید دلیل بر این نمیشه که 30 تا فاصله داربید ببین دوست عزیز دانشگاه مجازی و دانشگاه بیالملل را کمتر کسی میزنه با این خاطر رتبه ها اینجوری میشود اگه نگاه کنی یک جا نوشتهخ رتبه شما در اون شهر بعد نوشته اخرین رتبه قبولی مراکز بیالملل به دلیل شهریه زیاد کمتر کسی اونجا را میزنه پس وقتی رتبت در بین المل نوشته 300 و اخرین نفر را زده 100 یعنی شما دوست نفر با اخرین فرد فاصله دارید
و باز هم میگم شما در دانشگاه ازاد اصلا با من رقابت نمیکنید چون دانشگاه اولویت اصلی را از بین کسانی که اونجا امتحان داده اند بررسی میکند بعذش مطمین باشید اگر در اولویت هی 10 گانه من قبول نشوم تو هم قبول نمیشی حتی اگه ترازت 500 تا از من زیادتر باشه چون مال بچه های علوم تحقیقات و تهران مرکز بالای 6000 است و مطمین باش جایی بری من نباشد برای شما هم نیست

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - vatan - ۱۳۹۱-۷-۱۴

سلام. قابل توجه اوناییکه میگن دانشگاه مجازی به درد نمیخوره.من از نظام مهندسی وچند تا از مشاورین پرسیدم و همه آنا دانشگاه مجازی رو تایید کردن.همینطور مدرکش مورد تایید وزارت علوم تحقیقاته.در ضمن هیچ منعی هم برای شرکت در دکتری نداره پس لطفا سعی نکنید دل اونایی که ثبت نام کردن یا میخوان ثبت نام کنن رو خالی کنید.فوقش م اونایی که ثبت نام کردن میتونن برای امتحان سال بعد دوباره بخونن.در نتیجه باز هیچ ضرری نکردن.

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - mavi art - ۱۳۹۱-۷-۱۴

(۱۳۹۱-۷-۱۴، ۰۶:۲۱ عصر)vatan نوشته است: سلام. قابل توجه اوناییکه میگن دانشگاه مجازی به درد نمیخوره.من از نظام مهندسی وچند تا از مشاورین پرسیدم و همه آنا دانشگاه مجازی رو تایید کردن.همینطور مدرکش مورد تایید وزارت علوم تحقیقاته.در ضمن هیچ منعی هم برای شرکت در دکتری نداره پس لطفا سعی نکنید دل اونایی که ثبت نام کردن یا میخوان ثبت نام کنن رو خالی کنید.فوقش م اونایی که ثبت نام کردن میتونن برای امتحان سال بعد دوباره بخونن.در نتیجه باز هیچ ضرری نکردن.

ممنون از شما دوست عزیز
منم صحبتای شما رو تایید میکنم، درست نیست با اضافه کردن تاپیک های بی شمار و اطلاع دادن اخبار بدون منبع و بر اساس نظریه شخصی جو سایت وکیفیت اطلاع رسانیشو بیاریم پایین

در ضمن دوست عزیز s1s2s3
اینو همه قبول دارن که ظرفیت رشته طراحی شهری فوق العاده پایینه، منی که مجازی امام رضا قبول شدم با روزانه همدان فقط 12 نفر فاصله دارم یا با تبریز 18 نفر با اکثر شبانه ها هم کمتر از 10 نفر رتبه اولیم هم 106 بوده! پس این ملاک نیست که بگم روزانه همدان یا تبریز یا... چیزی نیستن!
من فقط باید بیشتر از این تلاش میکردم که نشد
راستی شماره و آدرس اون مشاوره رو بگو بریم پیشش!

RE: شاهکار نتایج کنکور سراسری=> گرایش برنامه ریزی شهری=>رتبه 1378 هم قبول شد - radan - ۱۳۹۱-۷-۱۷

قربون امام رضا برم.!!