ایران شهرساز
سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: مشاوره کاردانی تا دکترا شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1019)
+----- انجمن: مشاوره کنکور کارشناسی ارشد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1089)
+----- موضوع: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 (/showthread.php?tid=13740)

صفحه‌ها: 1 2

سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - godonly. - ۱۳۹۱-۸-۱۳

سلام دوستان عزیز

چندتا سوال داشتم راجع به ثبت نام ارشد
اگه دانشجوی سال آخر کارشناسی باشی برای قسمت معدل باید معدل کل رو تا این ترمی که الان هستی بزنی؟
منظور از رشته ی شناور و اصلی چیه؟باید دوتا کارت بخریم؟آیا امکان داره طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنیم و معماری شناور؟
اون فرمی که برای تایید معدل دانشجوهای سال آخر هست الان که ثبت نام میکنیم باید ببریم معاونت آموزشی دانشگاه که تایید کنن یا موقعی که قبول شدیم؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییاتتون

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - .Utopia - ۱۳۹۱-۸-۱۳

(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۱:۳۵ صبح)mina. نوشته است: سلام دوستان عزیز

اگه دانشجوی سال آخر کارشناسی باشی برای قسمت معدل باید معدل کل رو تا این ترمی که الان هستی بزنی؟
منظور از رشته ی شناور و اصلی چیه؟باید دوتا کارت بخریم؟آیا امکان داره طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنیم و معماری شناور؟
اون فرمی که برای تایید معدل دانشجوهای سال آخر هست الان که ثبت نام میکنیم باید ببریم معاونت آموزشی دانشگاه که تایید کنن یا موقعی که قبول شدیم؟

سلام .
همین فرمی که آخر دفترچه برای معدل گذاشتن رو پر می کنید قسمت معدل هم من فکر کنم بردم پیش کارشناس گروهم و بعدش چند امضای دیگه هم لازم داشت که پیگیری کردم . هدف از تکمیل این فرم داشتن مدرکیه که اثبات کنه معدل شما در حال حاضر این بوده ، پس کارای اداریشو انجام بدید و امضاهاشو بگیرید ، خیلی دردسر نداره .

هم رشته اصلی کد رهگیری می خواد و هم شناور یک کد دیگه میخواد و این رو در صفحه 5 دفترچه نوشته (زیر جدول رشته های شناور ) - دو تا شناور رو نمیشه انتخاب کرد و گفته شده که کلا سیستم اجازه نمیده بردارید .
زمان امتحان تمام رشته های شناور در یک روزه و با هیچکدوم از رشته های اصلی تداخل نداره.
معمولا به رشته های بین رشته ای شناور گفته میشه .

اینکه طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنید و معماری شناور رو نمیدونم7 چونکه تا جایی که من میدونم شناور اونایی میشه که توی جدول ص 5 وارد شده و ازشون نام بردن .

موفق باشید .

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۸-۱۳

1 سلام دوست من

چون معماری (با کد رشته 1352) جز رشته های شناور نیست پس نمی شه به عنوان رشته شناور انتخابش کنید.

اگر مایلید هر دو رشته رو امتحان بدین معماری رو رشته اصلی و طراحی رو رشته شناور انتخاب کنید.113

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - godonly. - ۱۳۹۱-۸-۱۳

(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۲۱ عصر).Utopia نوشته است:

سلام .
همین فرمی که آخر دفترچه برای معدل گذاشتن رو پر می کنید قسمت معدل هم من فکر کنم بردم پیش کارشناس گروهم و بعدش چند امضای دیگه هم لازم داشت که پیگیری کردم . هدف از تکمیل این فرم داشتن مدرکیه که اثبات کنه معدل شما در حال حاضر این بوده ، پس کارای اداریشو انجام بدید و امضاهاشو بگیرید ، خیلی دردسر نداره .

هم رشته اصلی کد رهگیری می خواد و هم شناور یک کد دیگه میخواد و این رو در صفحه 5 دفترچه نوشته (زیر جدول رشته های شناور ) - دو تا شناور رو نمیشه انتخاب کرد و گفته شده که کلا سیستم اجازه نمیده بردارید .
زمان امتحان تمام رشته های شناور در یک روزه و با هیچکدوم از رشته های اصلی تداخل نداره.

اینکه طراحی شهری رشته اصلی انتخاب کنید و معماری شناور رو نمیدونم7 چونکه تا جایی که من میدونم شناور اونایی میشه که توی جدول ص 5 وارد شده و ازشون نام بردن .

موفق باشید .

خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون

(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۳۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: 1 سلام دوست من

چون معماری (با کد رشته 1352) جز رشته های شناور نیست پس نمی شه به عنوان رشته شناور انتخابش کنید.

اگر مایلید هر دو رشته رو امتحان بدین معماری رو رشته اصلی و طراحی رو رشته شناور انتخاب کنید.113

ممنونم مهندس ;)

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - godonly. - ۱۳۹۱-۸-۱۴

(۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۲۱ عصر).Utopia نوشته است:

سلام .

موفق باشید .

مهندس اگه الان ثیت نام انجام بدیم بعدا بریم دنبال کارای اداری فرم تاییدیه معدل مشکلی به وجود نمیاد؟

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - .Utopia - ۱۳۹۱-۸-۱۴

(۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۴۵ عصر)mina. نوشته است: مهندس اگه الان ثیت نام انجام بدیم بعدا بریم دنبال کارای اداری فرم تاییدیه معدل مشکلی به وجود نمیاد؟

نه مشکلی نداره می تونید الان ثبت نام کنید و امضاها رو نگیرید ( اما حتما از معدل فعلی تون با خبر بشید ) .

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - JiLa - ۱۳۹۱-۸-۱۴

slm hadafe man tarahi shahriye lisansam memariye mikham reshte asli ro tarahi entekhab konam vali memari mikhastam sherkat konam motasefane to reshtehaye shenavaram nis, mondam chikar konam
mamnon misham age rahnemi konin!!

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۸-۱۵

(۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۰:۱۵ عصر)jila نوشته است: slm hadafe man tarahi shahriye lisansam memariye mikham reshte asli ro tarahi entekhab konam vali memari mikhastam sherkat konam motasefane to reshtehaye shenavaram nis, mondam chikar konam
mamnon misham age rahnemi konin!!

سلام مهندس

شما می تونید معماری رو به عنوان رشته اصلی و طراحی رو به عنوان رشته شناور انتخاب کنید.

مهندس این مثه دانشگاه آزاد نیس که انتخاب اول مهم باشه. یعنی با انتخاب رشته طراحی به عنوان رشته شناور هیچ تغییری در نتیجه نهایی ایجاد نمی شه. دقیقا مثه کارشناسی که علاوه بر رشته تحصیلیتون (مثلا رشته ریاضی) می تونستید زبان یا هنر هم شرکت کنید.113

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - lopi - ۱۳۹۱-۸-۱۵

با سلام.من رشته اصلیم معماری هست،میخواستم ببینم اگه رشته طراحی شهری رو به عنوان شناور شرکت کنم آزمون تو شهر خودم صدرصد برگزار میشه؟،7توی حوزه انتخابی کد شهر خودم رو دادم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۸-۱۵

(۱۳۹۱-۸-۱۵، ۱۱:۱۸ صبح)lopi نوشته است: با سلام.من رشته اصلیم معماری هست،میخواستم ببینم اگه رشته طراحی شهری رو به عنوان شناور شرکت کنم آزمون تو شهر خودم صدرصد برگزار میشه؟،7توی حوزه انتخابی کد شهر خودم رو دادم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام مهندس

اگه معماری تو شهرتون برگزار میشه طراحی هم برگزار میشه دیگه
ولی خوب مرحله دوم طراحی (اسکیس) فقط تهران برگزار میشه113