ایران شهرساز
دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=586)
+----- انجمن: اطلاعیه و اخبار سایت (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=16)
+----- موضوع: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت (/showthread.php?tid=14974)

صفحه‌ها: 1 2

دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - alireza - ۱۳۹۱-۱۰-۸

سلام و خسته نباشید
با تذکر یکی از مدیران از همه مدیران قدیمی سایت تقاضا داریم همانند قبل فعالیت جدی خود را شروع کنند.

هنوز دلیل فعالیت نکردن تعدادی از مدیران فعال را نمی دونیم.

منتظر دلایل شما برای عدم فعالیت در حداقل 9 ماه گذشته هستیم.

این پیام بزودی برای همه مدیران ارسال خواهد شد.

میتوانید دلیل خود را بصورت پیام خصوصی ارسال کنید.

بعد از خواندن پیام های شما تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

از فعالان قدیمی سایت هم تقاضای فعالیت داریم تا مدیریت قسمت های انجمن به آنها سپرده شود با همه دسترسی ها

با تشکر

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - alireza - ۱۳۹۱-۱۰-۸

پیام برای مدیران و فعالان سایت ارسال شد تا 48 ساعت آینده نتیجه آن را در همین تاپیک خواهم گذاشت.

مدیرانی که جواب ایمیل و پیام خصوصی ارسال شده را ندهند دسترسی آنها تا فعالیت مجدد قطع خواهد شد.

دلیل این کار تذکر یکی از مدیران قدیمی می باشد و برای همه ارسال شده است و از مدیرانی که در هفته های قبل در سایت فعالیت نمودند تشکر میکنیم.

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - godonly. - ۱۳۹۱-۱۰-۸

سلام به همه ی دوستان ایران شهرساز

من الان چون ترم ۷ هستم خیلی‌ کارای دانشگاهم زیاد شده اصلا نمی‌رسم که به اون صورت در انجمن فعالیت داشته باشم
اما چون روزانه ایمیل چک می‌کنم هر سوالی که راجع به فایل هایی که گذاشتم باشه یا سوالای مربوط به انجمن تحصیل در خارج از کشور رو تا جای که بتونم سعی‌ می‌کنم پاسخ بدم
اگه برای قسمت انجمن تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور کسی‌ هست که بتونه مدیریت بر عهد بگیره فکر می‌کنم بهتر باشه چون من کم میام انجمن که بتونم اطلاعات جدید بذارم روی سایت و این جوری در حق اعضا کم لطفی می‌شه

ممنونم

با آرزوی موفقیت

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - alireza - ۱۳۹۱-۱۰-۸

(۱۳۹۱-۱۰-۸، ۰۲:۰۴ عصر)mina. نوشته است: سلام به همه ی دوستان ایران شهرساز

من الان چون ترم ۷ هستم خیلی‌ کارای دانشگاهم زیاد شده اصلا نمی‌رسم که به اون صورت در انجمن فعالیت داشته باشم
اما چون روزانه ایمیل چک می‌کنم هر سوالی که راجع به فایل هایی که گذاشتم باشه یا سوالای مربوط به انجمن تحصیل در خارج از کشور رو تا جای که بتونم سعی‌ می‌کنم پاسخ بدم
اگه برای قسمت انجمن تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور کسی‌ هست که بتونه مدیریت بر عهد بگیره فکر می‌کنم بهتر باشه چون من کم میام انجمن که بتونم اطلاعات جدید بذارم روی سایت و این جوری در حق اعضا کم لطفی می‌شه

ممنونم

با آرزوی موفقیت

سلام تشکر از شما
مدیرانی که نمی توانند فعلا فعالیت مستمر داشته باشند مدیر بازنشسته میشوند و ان شالله بعد از فعالیت دوباره مدیر خواهند شد.

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - .Utopia - ۱۳۹۱-۱۰-۸

با شما موافقم ! به نظر بنده هم پست مدیریت ، انگیزه ای بسیار عالی در اعضا ایجاد میکنه که فعال باشند .از سوی دیگر هم پاسخ تلاش و فعالیتشون رو در دانلود فایل های مورد نظرشون و دسترسی به بخش های انجمن می بینند .
اما افرادی که فعالیت نمیکنند و دلیلشان موجه نیست ( در واقع سایت رو بدون هیچ دلیلی ترک کردند ) باید جریمه شوند .

از طرفی با بازنشسته شدنشون هم باید دسترسیشون به فایلها و بخش های ویژه بسته بشه ، چون مدیر بازنشسته اگر قصد داره که به امکانات ویزه سایت دسترسی داشته باشه باید مدیر فعال باشه و حضور داشته باشه واین تناقض داره !!!!

در مورد خود بنده هم در پیام خصوصی مسائلم رو خدمتتون عرض کردم ، کمابیش به سایت اومدم ولی با مشکل اخیری که برای یکی از عزیزانم پیش اومده متاسفانه فعلا هیچ روحیه و انرژی برام باقی نمونده و مدام مجبورم در سفر باشم .
الان تنها تمرکزم برای سایت رو روی فصلنامه قرار دادم.

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - parasto_gh - ۱۳۹۱-۱۰-۸

سلام، دوستان. خوب دلایل که زیاده، اما شاید بیشتر صرفاً توجیه تنبلی ها باشه نه دلیل واقعی. اما دلایل من اینا بودن:
1- به شدت درگیر پایان نامه ارشدم بودم که وحشتناک سنگین بود و تازه چند روز پسش تمومش کردم و تونستم وقت دفاع بگیرم و یه بار بزرگ از رو دوشم برداشته شد.
2- سرکار میرم، اون هم تو محیط شلوغ و سرسام آوری مثل شهرداری. بنابراین تمام زمان صبح تا ظهرم از بین رفته.
3- چون از محیط دانشگاهی کم کم دور شدم، دیگه احساس می کنم مطالب مفیدی ندارم که برای شما عزیزان تو انجمن قرار بدم،
4- تنبلی

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - Ƒanos - ۱۳۹۱-۱۰-۸

منم که تو خصوصی گفتم فعالیتم چرا کم شده اما میگم که بقیه هم بدونن اینجا معمارانه خوبی هست واز اون جایی که مهندس دهقان معماری رو جدا کردن تا حدودی من اونجا فعالیت می کنم چون برام بهتره اونجا این روزا هم مشغوله خوندنم واسه کنکور فقط شبا بیکارم که اونم میرم ایران معمار بازم هر چی مهندس دهقان صلاح بدونن اگه بتونم باز فعالیتمو از سر می گیرم

سلام تشکر از مدیران و اعضای فعالی که جواب پیام را دادند
مدیران: 10 نفر
مهندسین
mina.-parasto_gh-lVlOHAMMAD -mhakbari -elham90 -kasrak -yaser seraj-shahryar -.Utopia-فانوس
فعالان:1 نفر
maravia

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - s1s2s3 - ۱۳۹۱-۱۰-۸

سلام من هم به عنوان عضو فعال انجمن با توجه به ایمیل مدیریت محترم سایت جوابم را به صورت خصوصی نوشتم تصمیم گیری دیگه با خودشون است

RE: دعوت به فعالیت و ایجاد گفتگوی مرتبط از فعالان و مدیران قدیمی سایت - JAVAD4050 - ۱۳۹۱-۱۰-۹

منم لازم دونستم که جواب مهندس رو بدم
به قول یکی از مهندسای عزیز تنبلی 65
دلیل اصلیش هم درگیری پایان نامم بود که الان هم درگیر پایان نامه ام هستم و خیلی کمتر به انجمن ها سر میزنم و ...
دلیل سوم این بود که مهندسای عزیز توجه زیادی نسبت به ارسال هام نداشتن با اینکه ارسال های من مفید به روز و ... در اختیار مهندسین گرامی میذاشت اما...
نبودن مدیران و محصلین معماری با تجربه و رزومه خوب در سایت
و...