ایران شهرساز
بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری (/showthread.php?tid=15592)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - hamidataee - ۱۳۹۱-۱۱-۸

(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۳ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۱ عصر)rezvan87 نوشته است: علم غیب از کجا بیاریم حالا؟؟؟؟؟؟ ولی یه نکته بگم حال و هوا عوض شه توی هر سوالی یکی از گزینه ها صرفه جویی های ناشی از مقیاس بود اون حتما جواب21 تجربه ثابت کرده:D
علم غیب اوردنی نیست،داشتنیه،اگه درست جواب دادی سوالو یعنی علم غیب داری :) یعنی عاشق این کنکور 90 شدم ، سختترین کنکور شهرسازیه اونوقت بچه ها رو 3-4تاسوال مشکل دارن باقی سوالا به طور واضحی غیرقابل زدن بودش

من امیدوارم که کنکور امسالم اینطوری بدن.

خیلی باحال بود 31

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - sas.mmt - ۱۳۹۱-۱۱-۸

(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۱ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۴۷ عصر)reza2asadi نوشته است: 45
هیچی خودتونو بذارین اول جای سازمان سنجش که میخواین طراح انتخاب کنین،بعدش طراحو انتخاب کنین،حالا خودتونو بذارین جای زراح سوال،البته طراح سوالی که نمیدونه 600-700نفر زندگیشون به این کنکور وابستس،حالاکه خودتونو گذاشتین جای طراح زحمت ندین که برین کتاتبارو قبلا چک کنین،همین جوری یه چیزی بنویسین،از اینجا به بعد خودتونو توشرایط طراح بذارین،یقینا جواب رو پیدا میکنین
خواستین میتونین به حرف اول من تو تاپیک 11روز مونده به کنکور برگردین،ماباس علم غیب داشته باشیم

26 خوب بستگی به حال روزی داری که سوالو طرح کرده

اگه با همسرش دعوا کرده باشه سوالا رو گزینه 1 بزنید .... اگه تیم مورد علاقه اش باخته باشه گزینه 2 ..... اگه مشکل مال داشته باشه گزینه 3 و اگه مشکل کم سوادی گزینه 4 26
راه حل خیلی خوبی واسه پاسخ دادن به تستاست..21حتما ازش استفاده میکنم..113

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - rezvan87 - ۱۳۹۱-۱۱-۸

[چرا حل کرده ولی من که سر در نمیارم چیه!!! 65
[/quote]

اشکال نداره
چاره ای نداریم جز اینکه فرمولو حفظ کنیم اگه مثلش اومد حل میکنیم دیگه1
فوقش یکی از این سوالام بیاد

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - hamidataee - ۱۳۹۱-۱۱-۸

سوال 135:

مجموع کل مجذور از میانگین کل (SST) را بعنوان مقیاسی از کل پراکندگی در K جامعه را در نظر میگیریم که میتوان آنرا به دومجموعه زیر تجزیه کرد:

SST=SS(tr) + SSE

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - reza2asadi - ۱۳۹۱-۱۱-۸

(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۵ عصر)rezvan87 نوشته است: [چرا حل کرده ولی من که سر در نمیارم چیه!!! 65

اشکال نداره
چاره ای نداریم جز اینکه فرمولو حفظ کنیم اگه مثلش اومد حل میکنیم دیگه1
فوقش یکی از این سوالام بیاد
[/quote]
یکی بگه چه جوری حل کرده :((
من کتابو ندارم

RE: بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری - reza2asadi - ۱۳۹۱-۱۱-۸

(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۷ عصر)hamidataee نوشته است: سوال 135:

مجموع کل مجذور از میانگین کل (SST) را بعنوان مقیاسی از کل پراکندگی در K جامعه را در نظر میگیریم که میتوان آنرا به دومجموعه زیر تجزیه کرد:

SST=SS(tr) + SSE
خوب تا اینجا قبول

خوب که چی ؟؟؟

ادامه:

همچنین میانگین مجذور انحرافات از رابطه زیر بدست میاید

MS(tr) مساوی با SS(tr) تقسیم بر k منهای 1

sst=ss(tr)+sse

خوب حالا ss(tr) بدست میاره
و برای جواب نهایی
MS(rt
رو لازم داریم که از تقسیم ss(tr بر k-1 بدست میاد و جواب میشه 15
18

اخه ms(trفرمولش درست
ولی توسوال میگه میانگین توان دوم تیمارهارو میخواد اما
ms(tr=مجموع مجذور انحرافات از میانگین
مننم نگرفتم چی شد 1

حالا شماهایی که میخواین رتبه تک رقمی بیارین یه دونه هم نزدید اشکال نداره