ایران شهرساز
برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار آزمون آنلاین www.azmoon.us (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=257)
+---- موضوع: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری (/showthread.php?tid=16830)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - alireza - ۱۳۹۲-۵-۱۶

برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری سال 1392
برنامه ریزی شهری:
آزمون اول(ارزیابی-برنامه ریزی شهری): 30-31 شهریور ماه 1392>>برگزار شد.
آزمون دوم(30 درصد اول-برنامه ریزی شهری): 26-27 مهرماه 1392>>برگزار شد.
آزمون سوم(30 درصد دوم-برنامه ریزی شهری): 18 آبان ماه 1392
آزمون چهارم(40 درصد آخر-برنامه ریزی شهری): 9 آذر ماه 1392
آزمون پنجم(جامع-برنامه ریزی شهری): 13-14 دی ماه 1392
آزمون ششم(جامع-برنامه ریزی شهری): 4-5 بهمن1392

طراحی شهری:
آزمون اول(ارزیابی-طراحی شهری): 30-31 شهریورماه 1392>>برگزار شد.
آزمون دوم(30 درصد اول-طراحی شهری): 26-27 مهر ماه 1392>>برگزار شد.
آزمون سوم(30 درصد دوم-طراحی شهری): 18 آبان ماه1392
آزمون چهارم(40درصد آخر-طراحی شهری): 9 آذر 1392
آزمون پنجم(جامع-طراحی شهری): 13-14 دی ماه 1392
آزمون ششم(جامع-طراحی شهری): 4-5 بهمن1392
همین الان در آزمون های ایران شهرساز ثبت نام کنید:
از طریق لینک زیر واریز و ثبت نام خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی کنید.
https://zarinp.al/iranshahrsaz
گرایش برنامه ریزی 30000 تومان
گرایش طراحی شهری 30000 تومان

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - URBAN 98 - ۱۳۹۲-۵-۱۶

سلام مهندس دهقان
در مورد پرداخت هزینه ها،شماره حساب و مبالغ امکانش هست توضیح دهید؟
یک مسئله هم برای اعضا وجود دارد:آیا امکان ثبت نام در یک آزمون (هر آزمون بصورت مجزا)هم وجود دارد؟

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - alireza - ۱۳۹۲-۵-۱۶

(۱۳۹۲-۵-۱۶، ۰۱:۱۴ عصر)URBAN 98 نوشته است: سلام مهندس دهقان
در مورد پرداخت هزینه ها،شماره حساب و مبالغ امکانش هست توضیح دهید؟
یک مسئله هم برای اعضا وجود دارد:آیا امکان ثبت نام در یک آزمون (هر آزمون بصورت مجزا)هم وجود دارد؟
سلام
بعد از اینکه داوطلب ثبت نام رایگان میکند میتواند به انتخاب خود هر آزمونی را تیک بزند و بعد از پرداخت هزینه در آزمون ها شرکت کند.
قیمت گذاری هر آزمون متفاوت خواهد خواهد بود و با توجه به تعداد شرکت کننده در هر آزمون میزان درآمد آن مشخص میشود و سپس پرداخت صورت می پذیرد.
ثبت نام برای هر آزمون نیست بعد از ثبت نام در سیستم داوطلب میتواند هر آزمونی را شرکت و هزینه را پرداخت کند.
باز هم سوالی بود جوابگو خواهیم بود.
دلیل اینکه فعلا آدرس را اعلام نکردم بعلت کامل نبودن سایت می باشد.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - برنامه ریز جدید - ۱۳۹۲-۶-۱۲

سلام دوست عزیز

فرایند ثبت نام تو آزمونا یکم مبهم هست!

اگر قیمت ها مشخص نیست پس جریان این 15000 تومن چیه؟

لینک ثبت نام که توش قیمت خواسته اون چیه دقیقا؟

لطفا یکمی بیشتر توضیح بدید!

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - alireza - ۱۳۹۲-۶-۱۲

(۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۰:۲۶ عصر)برنامه ریز جدید نوشته است: سلام دوست عزیز

فرایند ثبت نام تو آزمونا یکم مبهم هست!

اگر قیمت ها مشخص نیست پس جریان این 15000 تومن چیه؟

لینک ثبت نام که توش قیمت خواسته اون چیه دقیقا؟

لطفا یکمی بیشتر توضیح بدید!
سلام
شما 15000 تومان را در فیلد قیمت درج میکنید و بقیه اطلاعات را کامل میکنید و بعد از پرداخت شماره داوطلبی به شماره همراه درج شده ارسال می شود.
بعد از یک هفته و با توجه به تعداد ثبت نامی ها مبلغ اضافه میشود.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - mzafarivahid - ۱۳۹۲-۶-۱۶

سلام آقای دهقان من مبلغ 15000 تومان را واریز کردم ولی هنوز شماره داوطلب دریافت نکردم ضمنا نحوه برگزاری ازمونها و اینکه تاریخ ازمون اول چه موقعس. ممنون.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - alireza - ۱۳۹۲-۶-۱۷

(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۴۹ صبح)mzafarivahid نوشته است: سلام آقای دهقان من مبلغ 15000 تومان را واریز کردم ولی هنوز شماره داوطلب دریافت نکردم ضمنا نحوه برگزاری ازمونها و اینکه تاریخ ازمون اول چه موقعس. ممنون.
سلام برای همه دوستانی که واریز کردند ارسال شده لطفا شماره تراکنش و تاریخ واریز را ارسال کنید بررسی و در صورت تایید شماره داوطلبی ارسال شود.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - Monir90 - ۱۳۹۲-۶-۲۱

با سلام و خسته نباشید، من دیروز عصر پول را واریز کردم ولی هنوز شماره داوطلبی ارسال نشده است.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - alireza - ۱۳۹۲-۶-۲۱

(۱۳۹۲-۶-۲۱، ۰۷:۲۸ عصر)Monir90 نوشته است: با سلام و خسته نباشید، من دیروز عصر پول را واریز کردم ولی هنوز شماره داوطلبی ارسال نشده است.
سلام بله واریز کرده اید ولی اطلاعاتی مبنی بر گرایش نداده بودید لطفا گرایش تان را به شماره 09171388783 ارسال کنید.

RE: برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز 1392 > گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری - Monir90 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

نحوه ی برگزاری آزمون ها چه جوریه؟برنامه هر آزمون شامل چه مباحثیه؟؟؟؟