ایران شهرساز
پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: پرسش و پاسخ (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=502)
+---- موضوع: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی (/showthread.php?tid=17198)

پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - godonly. - ۱۳۹۲-۶-۲۳

سلام دوستان

اگه پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی درس می خونید یا اطلاعاتی راجعبش دارین میشه لطفا از مزایا و معایب این پردیس بگید؟

خیلی ممنون

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - nina rozila - ۱۳۹۲-۶-۲۳

سلام دوست من در پرديس شهيد بهشتي درس مي خواند ارشدكلا راضي هست ميگه از آزاد شهرستان بهتره فقط شهريه اش زياده 2800 ثابتشه استاداش هم با خود دانشگاه شهيد بهشتي يكي نيست همشون دكترا ندارن فوق ليسانس هستندبعضياشون.5

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - godonly. - ۱۳۹۲-۶-۲۳

(۱۳۹۲-۶-۲۳، ۰۸:۴۳ صبح)nina rozila نوشته است: سلام دوست من در پرديس شهيد بهشتي درس مي خواند ارشدكلا راضي هست ميگه از آزاد شهرستان بهتره فقط شهريه اش زياده 2800 ثابتشه استاداش هم با خود دانشگاه شهيد بهشتي يكي نيست همشون دكترا ندارن فوق ليسانس هستندبعضياشون.5
سلام ممنون میشم اگه دوستتون معرفی کنید یا ایمیلشون بهم بدین
من برنامه کلاسی ترم پیش طراحی شهری رو دیدم
1 مباني نظري طراحي شهري آقاي دكتر گلكار
2 روشهاي طراحي شهري آقاي دكتر ذكاوت
3 آشنايي با مباني و روشهاي برنامه ريزي شهري آقاي مهندس شعيبي
4 سيرانديشه‌ها در شهرسازي آقاي دكتر پاكزاد
5 انسان و محيط خانم دكتر نعمتي‌مهر
6 مباني جامعه‌شناسي آقاي دكتر پيران

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - nina rozila - ۱۳۹۲-۶-۲۳

باشه ازش ميگيرم بهتون ميدم البته رشته دوستم طراحي شهري نيست مديريت پروژه و ساخت است زير مجموعه معماري هستش.

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - tinaaa - ۱۳۹۲-۶-۲۵

سلام دوستان ،من طراحی شهری پردیس خودگردان شهید بهشتی قبول شدم و آزاد قزوین .به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟؟؟؟؟!!ممنون می شم اگه راهنماییم کنید،واقعا سردر گمم...

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - ایلیا - ۱۳۹۲-۶-۲۵

(۱۳۹۲-۶-۲۳، ۱۱:۴۷ صبح)rmz.mina نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۳، ۰۸:۴۳ صبح)nina rozila نوشته است: سلام دوست من در پرديس شهيد بهشتي درس مي خواند ارشدكلا راضي هست ميگه از آزاد شهرستان بهتره فقط شهريه اش زياده 2800 ثابتشه استاداش هم با خود دانشگاه شهيد بهشتي يكي نيست همشون دكترا ندارن فوق ليسانس هستندبعضياشون.5
در بسیاری از دانشگاه ها که اساتید معروف میرن، صرفا نام استاد هست و جلسه اول و جلسه آخر جهت نمره دادن! باقی با دستیارشون هست.
صرفا به اسامی اساتید معروف بسنده نکنید

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - godonly. - ۱۳۹۲-۶-۲۵

(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۱۲:۲۹ عصر)tinaaa نوشته است: سلام دوستان ،من طراحی شهری پردیس خودگردان شهید بهشتی قبول شدم و آزاد قزوین .به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟؟؟؟؟!!ممنون می شم اگه راهنماییم کنید،واقعا سردر گمم...
شهریه پردیس خیلی بیشتر از آزاد هست اینم در نظر بگیرین

RE: پردیس 2 دانشگاه شهید بهشتی - srh - ۱۳۹۲-۶-۲۶

(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۲:۰۴ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۳، ۱۱:۴۷ صبح)rmz.mina نوشته است:
در بسیاری از دانشگاه ها که اساتید معروف میرن، صرفا نام استاد هست و جلسه اول و جلسه آخر جهت نمره دادن! باقی با دستیارشون هست.
صرفا به اسامی اساتید معروف بسنده نکنید
سلام دوستان من طراحی شهری شهید بهشتی می خونم شهریه اش کمی زیاده اما اصلا اینطور نیست که فقط از اسم اساتید استفاده بشه ما کل ترم رو با همین اساتید گذراندیم