ایران شهرساز
تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=251)
+----- انجمن: تالار اخبار شهرسازی و معماری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=252)
+------ انجمن: اخبار دانشگاه های ایران و کنکورسراسری و آزاد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=189)
+------ موضوع: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد (/showthread.php?tid=17248)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - bracella - ۱۳۹۲-۶-۳۱

خدا کنه قبول شم... من ترازم نزدیکای 5200 بود ولی اسکیسمو خوب ندادم...یعنی شناخت و تحلیلو خوب بودم ...هدفگذاری هم همینطور ولی ارائه طرح و کلاً طراحی افتضاح بودم ... نمیدونم چی میشه ...خیلی استرس دارم ... شانس من امسال مدل کنکور و همه چی عوض شد ... :(

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - میریاما - ۱۳۹۲-۶-۳۱

بچه ها یعنی تکمیل ظرفیت شرکت نکنیم...؟
به نظرتون جواب کی میاد.تا آخر این هفته میاد؟؟؟

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - Sahab - ۱۳۹۲-۶-۳۱

(۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۶:۴۵ عصر)میریاما نوشته است: بچه ها یعنی تکمیل ظرفیت شرکت نکنیم...؟
به نظرتون جواب کی میاد.تا آخر این هفته میاد؟؟؟

مهندس سوالای جالب می پرسین ....وقتی تو تکمیل ظرفیت رشته های ما به طور کل نیست و وجود نداره...کجا شرکت کنیم؟؟؟؟بخوایم هم نمی تونیم شرکت کنیم......کسی نمی دونه کی میاد.تو اخبار و خبرگزاری و سایت مرکز آزمون و روابط عمومی دانشگاه آزاد هم خبری نیست....یعنی فعلا فقط صبر چون چاره ای نیست

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - mh3 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

(۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۵:۱۹ عصر)barloox نوشته است: خدا کنه قبول شم... من ترازم نزدیکای 5200 بود ولی اسکیسمو خوب ندادم...یعنی شناخت و تحلیلو خوب بودم ...هدفگذاری هم همینطور ولی ارائه طرح و کلاً طراحی افتضاح بودم ... نمیدونم چی میشه ...خیلی استرس دارم ... شانس من امسال مدل کنکور و همه چی عوض شد ... :(

منم اسکیسمو مث شما دادم. شناخت و هدفگذاریم خوب بود فقط.
وقت هم کم آوردم تازه.
ولی یکی از بچه هایی که پارسال علوم تحقیقات قبول شده بود هم میگفت اسکیسش همینطور بوده. نا امید نباش. به خصوص که شیت اول بیشتر به چشم میاد و حتی ممکنه بقیه شیت ها رو نگاه نکنن.

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - asroma08 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

این جوابیه مرکز آزمون به این سواله : چرا رشته های گروه هنر در تکمیل ظرفیت نیستند؟ تاریخ اعلام نتایج قطعی کی هست ؟

جواب اونها :
رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد./ نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود / برای این رشته ها چنانچه تکمیل ظرفیتی داشته باشیم بهمن ماه ماه اطلاع رسانی میکنیم!

یعنی عاشق این برنامه ریزی و اطلاع رسانیشون هستم. فقط میخوام منو تا 15 مهر معطل کنند و ورودی بهمن بشم!
بخدا میرم مرکز آزمون هرچی از دهنم در میاد میگم بهشون.

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - mahnaz_1414 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

به نفع من که هنوز دفاع نکردم :D

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - mh3 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

(۱۳۹۲-۶-۳۱، ۰۸:۲۷ عصر)asroma08 نوشته است: این جوابیه مرکز آزمون به این سواله : چرا رشته های گروه هنر در تکمیل ظرفیت نیستند؟ تاریخ اعلام نتایج قطعی کی هست ؟

جواب اونها :
رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد./ نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود / برای این رشته ها چنانچه تکمیل ظرفیتی داشته باشیم بهمن ماه ماه اطلاع رسانی میکنیم!

یعنی عاشق این برنامه ریزی و اطلاع رسانیشون هستم. فقط میخوام منو تا 15 مهر معطل کنند و ورودی بهمن بشم!
بخدا میرم مرکز آزمون هرچی از دهنم در میاد میگم بهشون.

واقعن دلم میخواد بپرسم ازشون پس چرا گفتین آخر شهریور نتیجه میدین؟
خسته شدم به خدا. هیچی به اندازه انتظار بد نیس. حداقل بگین قبول نمیشیم . بهتر از سر کار بودنه. یا تاریخ دقیق رو بگین.
خیلی عوضی ان. ازشون متنفرم.

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - mahsa1984 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

منم اسکیسو مثل شما دادم تحلیل و شناختم خوب بود بیشتر ترازم 6150 بود,میتونم به علوم تحقیقات امیدوار باشم؟ رتبم 88 بود نمیدونم جزو نفرات اولم یا آخر:-(
دارم میمیرم از استرس,من که حلالشون نمیکنم اینجوری با وقت و زندگیه آدم بازی میکنن

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - sajad ojaghi - ۱۳۹۲-۶-۳۱

(۱۳۹۲-۶-۳۰، ۱۱:۳۷ عصر)asroma08 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۳:۵۳ عصر)mh3 نوشته است: عاخه با عقل جور درنمیاد. الآن علوم تحقیقات میخواد از این 170 نفر همه کسایی که مرحله دو شرکت میکنن رو پذیرش کنه؟مگه چند نفر انصراف میدن مگه؟
ولی اگه اینطوری باشه ما دیگه اصلا نباید نگران باشیم و حتمن قبولیم!

ببینید ، ظرفیت مثلآ علوم تحقیقات شاید 40 نفر هم نباشه. اما 170 نفر مجاز شدن. از این تعداد تقریبآ میشه گفت 1/3 برای مرحله دوم حاضر نشدن. یعنی رقابت بین تقریبآ 100 نفر برای پذیرش نهایی که نباید کمتر از 40 نفر باشه ، هست. پس اینطور نیست که همه رو قبول کنند.

در ضمن من با یکی دوستان که با مرکز آزمون مکاتبه کرده بود ، صحبت کردم.
اینطور که مرکز آزمون گفته ، هرکس در همون جایی که مجاز شده فقط میتونه قبول بشه. یعنی امکان جابجایی بین انتخاب ها نیست .
اگه اینطور باشه واقعا بی انصافی هست چون ممکنه کسایی که دانشگاه های تاپ قبول شدن با ترازهای بالا مردود بشن درحالیکه میتونستند در الویت های بعدی پذیرش بشن.
یعنی ممکنه کسی با تراز 6500 مردود بشه و هیچ جا قبول نشه و یک نفر با تراز 5500 مثلآ یزد قبول بشه.
اینطوری واقعا بی انصافی هست.... ما اگه نمی خواستیم علوم تحقیقات مجاز بشیم باید کی رو میدیدیم ؟! اگه میدونستیم همچین ریسکی هست از دانشگاه های متوسط شروع می کردیم و الویت اول رو اینقدر بالا نمی گرفتیم!

دوست عزیز سلام.
آخه اگه اینطور که شما میگید نباشه، به ضرر بچه هایی هست که انتخاب اولشون رو مثلاً همدان انتخاب کردن. مثلاً من انتخاب اولم رتبم شده 112 و آخرین رتبه قبولی 576 نفر هست! خب اگه این 576 نفر شامل تمام کسایی باشه که حد نصاب تراز رو برا همدان کسب کردن، میشه گفت خیلی ها قبل از من تهران یا جاهای دیگری قبول شدن و اگه اونا تهران یا جاهای دیگه قبول نشن مثلاً ترازشون از من بالاتره ولی اولویت سوم یا چهارم انتخاب کردن اونا همدان قبول میشن؟؟؟؟!!!!

RE: تكميل ظرفيت دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاداسلامي از 30شهریور92آغاز شد - mahnaz_1414 - ۱۳۹۲-۶-۳۱

اگه این جوری باشه پس چه دلیلی داشت 20 تا انتخاب داشته باشیم مثل سالهای قبل میگرفتن ..