ایران شهرساز
متاسفانه.................. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=586)
+----- انجمن: اطلاعیه و اخبار سایت (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=16)
+----- موضوع: متاسفانه.................. (/showthread.php?tid=19684)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: متاسفانه.................. - hamid_shahrsaz - ۱۳۹۲-۱۱-۱۵

از طرز صحبت مدیرش معلومه چه خبراه دیگه!!

انگاری انجمن شهرسازی انحصاری هست!!!!!

خنده داره!!!!

RE: متاسفانه.................. - dementor - ۱۳۹۲-۱۱-۱۵

من رو از اون سایت اخراج کرد...........................

RE: متاسفانه.................. - reza1366 - ۱۳۹۲-۱۱-۱۵

(۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۳:۱۸ عصر)dementor نوشته است: من رو از اون سایت اخراج کرد...........................
مگه شما کار بدی کرده بودید فایلی که خودتان منتشر کرده بودید را گزارش دادید عجب24

RE: متاسفانه.................. - dementor - ۱۳۹۲-۱۱-۱۵

نکته جالبش اینه که اون فردی که فایل بنده رو برداشته بود و قرار داده بود از مدیر به مدیر ارشد سایت ارتقا پیدا کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشون حرف های زیادی و توهین های فراوانی به همه اعضا این سایت در پیام خصوصی کرده اند که نتونستم قرار بدم...............

RE: متاسفانه.................. - زمردیان - ۱۳۹۲-۱۱-۱۶

به نظر من نباید کاری به کارشون داشت و خودمان فعالیت را بیشتر کنیم.
البته کپی از مطالبی که کاربر اینجا برایش هزینه یا فعالیت میکند کار درستی نیست و اعتماد کاربران به سایت کم میشود.
من یک تاپیک زدم در مورد کپی برداری که جناب مدیر رد تایید کردند و نظرشون این بود که کار خودمون را درست انجام دهیم.

RE: متاسفانه.................. - dashjavad - ۱۳۹۲-۱۱-۱۶

با سلام
شما این طور فرض کنید که دوتا دانشگاه متفاوت هستید و هر کدومتون تو یه گوشه کشور ولی. داری رشته شهرسازی رو توکل کشور توسعه می دید.در این صورت این دشمنی نباید وجود داشته باشه.
دوتا سایت معتبر هستند در زمینه که اختصاصی در زمینه شهر سازی فعالیت دارن.که یکی ایران شهرساز و دیگری urbanity.
این دو سایت باید موازی هم کار کنن و نه به این صورت.
اکثر قریب به 100 درصد شهرسازا در هر دو عضو هستند.و تعدادی اندی هستند که ممکنه مدیر یه بخشی باشن در یکی از سایت ها.و این افراد نباید دید ارجح بودن و از لحاظ اطلاعاتی و یا هر بحث بی اهمیت دیگه ای دشنی داشته باشند.
ببینید اطلاعات محدود به در اختیار بودن فرد و یا سایتی نیست یه جریانه که باید همه استفاده ببرند.
و با این قضیه پولی بودن بعضی ها از این اطلاعات مخالفم به این علت که لازمه دریافت اطلاعات داشتن یه رانته و هر کسی نمیتونه داشته باشه و زمانی که بخوای این طورتی به صورت قضیه نگاه کنی که جنبه درآمد برای فرد داشته باشه هیچ کسی تمایل به داشنشو نداره.
این مشکلات به علت تعامل نداشتن مسئولان که اقلیت هستند بوجود میاد نه هزاران استفاده کننده از این دو سایت.
پس خواهشا مسئولین این دو سایت مشکلو درونی حل نکنید و بسط ندید به بقیه شهر سازا.و هزار حرفه دیگه که نمیشه بیان کرد.

RE: متاسفانه.................. - hossein.elma - ۱۳۹۲-۱۱-۱۶

dashjavad

مهندس ممنون بخاطر روشنفکریتون
من دفعه ی قبل هم به دوستان گفتم اگه میخایم رشتمون رشد کنه باید این بچه بازی ها رو بذاریم کنار اما دوباره تکرار کردند.
اخه عزیزان مگه هدفتون از قرار دادن فایل تو سایت چه ایران شهرساز و چه urbanity
قرار دادن اطلاعات در اختیار ما بازدید کنندگان نیست؟خیلی خوبه که شما ها اطلاعات مفیدی در اختیار ما میذارید من عضو هر دوسایت هستم و از هر دوسایت کمک میگیرم.همینجا از مهندس دهقان تشکر میکنم چون به بعضی از فایل هایی که نیاز داشتم واسم فرستادند و همینطور از مدیر سایت اربنیتی مهندس ریاضت.
هردو عزیز دارن فعالیت مفیدی در زمینه ی شهرسازی میکنند.
بهتره این اخلاق بچه گونه رئ بذارید کنار شمایی که این تاپیک رو ساختیت چرا نگفتی که من به مدیر این سایت گفتم دزد؟بظر شما در شان یک مهندس هست که توهین کنه ؟هردوتاتون مدیر هستید یعنی شاخه های اصلی شهرسازی تو دنیای مجازی.فایل به اشتراک میذارید تا امثال ما استفاده کنند حالا چه فرقی داره تو کدوم سایت باشه ؟
برخورد مدیر سایت رو با عکس بهتون نشود میدم تا اینقدر زود در مورد این بنده خدا جبهه نگیرید.به هدف توجه کنید نه به مسائل کوچک و توهین به همدیگه !!!مطمئن هستم اگر شما در این سایت هم توهمت دزدی به یکی از مدیران میزدید مهندس دهقان با توجه به شناختی که از ایشون دارم حتما برخورد میکردند با شما .
خواهشا به کسی بر نخوره ! بیاین شماها باهم دوستانه برخورد کنین

[تصویر:  51072070791785473216.jpg]

RE: متاسفانه.................. - زمردیان - ۱۳۹۲-۱۱-۱۶

(۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۵ صبح)hossein.elma نوشته است:
dashjavad

من دفعه ی قبل هم به دوستان گفتم اگه میخایم رشتمون رشد کنه باید این بچه بازی ها رو بذاریم کنار اما دوباره تکرار کردند.
قرار دادن اطلاعات در اختیار ما بازدید کنندگان نیست؟خیلی خوبه که شما ها اطلاعات مفیدی در اختیار ما میذارید من عضو هر دوسایت هستم و از هر دوسایت کمک میگیرم.همینجا از مهندس دهقان تشکر میکنم چون به بعضی از فایل هایی که نیاز داشتم واسم فرستادند و همینطور از مدیر سایت اربنیتی مهندس ریاضت.
بهتره این اخلاق بچه گونه رئ بذارید کنار شمایی که این تاپیک رو ساختیت چرا نگفتی که من به مدیر این سایت گفتم دزد؟بظر شما در شان یک مهندس هست که توهین کنه ؟هردوتاتون مدیر هستید یعنی شاخه های اصلی شهرسازی تو دنیای مجازی.فایل به اشتراک میذارید تا امثال ما استفاده کنند حالا چه فرقی داره تو کدوم سایت باشه ؟
برخورد مدیر سایت رو با عکس بهتون نشود میدم تا اینقدر زود در مورد این بنده خدا جبهه نگیرید.به هدف توجه کنید نه به مسائل کوچک و توهین به همدیگه !!!مطمئن هستم اگر شما در این سایت هم توهمت دزدی به یکی از مدیران میزدید مهندس دهقان با توجه به شناختی که از ایشون دارم حتما برخورد میکردند با شما .
میتونم بپرسم جناب حسین عزیز نام کاربری تون در اربانیتی چی هست؟ لطفا جواب دهید.

RE: متاسفانه.................. - dementor - ۱۳۹۲-۱۱-۱۶

dashjavad

[تصویر:  51072070791785473216.jpg]

سلام مهندس بنده به خود مهندس حسین هم پیام خصوصی دادم و هم از ایشون معذرت خواهی کردم هم دلیل کارمو توضیح دادم اگر قرار بر اینی که شما قرار دادین باشه بنده باید متن پیام خصوصی که مدیر کل اون سایت برای بنده ارسال کردن براتون میفرستم تا بدونین چقدر به بنده و بقیه اعضا توهین کردن بنده ابتدا پست زدم و گفتم خواهشا مطلب رو قرار میدین منبع موضوع رو هم بزارین و مدیرکل اون سایت متاسفانه پست بنده رو حذف کردن وبه بنده پیام دادن که حق اینکه اسم سایت کذایی ایران.....ساز رو نیاارین و لینکش رو هم نذارین و وقتی بهشون پیام دادم که این فایل ها رو بنده قرار دادم کلی تهمت دزدی به من و تموم مدیران و اعضا سایت زده و بنده رو هم اخراج کردن.........

RE: متاسفانه.................. - زمردیان - ۱۳۹۲-۱۱-۱۷

(۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۷ صبح)زمردیان نوشته است:
dashjavad

میتونم بپرسم جناب حسین عزیز نام کاربری تون در اربانیتی چی هست؟ لطفا جواب دهید.
جواب ندادن شما کمی مشکوک است و شما مدیر ارشد در اربانیتی هستید و با توجه به اینکه مدیر سایتتان جناب ریاضت سایت ایران شهرساز را کذایی و دزد در نظر دارد از شما بعید است که ابتدا در این سایت فعالیت کنید و از طریق طرح ایران شهرساز
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19427&pid=59803#pid59803
عضویت ویژه رایگان بگیرید و شروع به دانلود تمام فایلها کنید و به رایگان منتشر کنید هدف شما را نمی دانم و دوست هم ندارم بدانم ولی آیا نمی توانستید منبع این تاپیک تان را بزنید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19555&pid=59873#pid59873
شما حتی متن را هم تغییر ندادید.
از شما تقاضا دارم این ارسال بنده را به آقای ریاضت برسانید تا بدانند که اعضای ایران شهرساز که قبل از عضویت در اربانیتی در ایران شهرساز عضو بودند و فعالیت میکردند و با برداشتن ایده های ایران شهرساز مدیر ارشد می شوند آیا دوباره هم شما را در مدیریت با توجه به دیدفکری شان در مورد ایران شهرساز قرار خواهند داد؟؟؟
از شما و بقیه اعضایی که ارسال های ایران شهرساز را در اربانیتی منتشر میکنند اعلام میکنم(از طرف خودم به عنوان یک عضو)که فقط میتوانید لینک دهید نه منتشر کنید چون اکثر اعضا در هر دو سایت مشترک عضو هستند نمونه هم خود شما
حرفی نسیت و به خاطر ایران شهرساز از مدیریت تقاضا دارم در صورتی که نتیجه این تاپیک برای اعضا مشخص شده این تاپیک را ببندند تا ایران شهرساز در حاشیه نرود.
با تشکر
زمردیان
با زدن دکمه تشکر میتوانید حرف هایم را تایید کنید.