ایران شهرساز
بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد (/showthread.php?tid=21744)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - sara.k - ۱۳۹۳-۳-۱۰

:)))))) منم فک میکنم شرکت کننده ها کم بودن.تو سالنی که من بودم که کلی غایبی داشتیم:)))))

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - alireza - ۱۳۹۳-۳-۱۰

14 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
AliReza (امروز, ۰۴:۱۲ عصر)، happy.star (امروز, ۰۶:۱۳ عصر)، Brightness (امروز, ۰۷:۲۲ عصر)، a6268861 (امروز, ۰۴:۰۹ عصر)، arvik (امروز, ۰۵:۰۷ عصر)، atiyeh (امروز, ۰۶:۰۰ عصر)، Sh.N (امروز, ۰۶:۴۲ عصر)، 24time (امروز, ۰۴:۰۵ عصر)، a.n. (امروز, ۰۵:۴۹ عصر)، alirezazeidi (امروز, ۰۶:۰۸ عصر)، nyyy (امروز, ۰۶:۱۷ عصر)، sara.k (امروز, ۰۵:۰۱ عصر)، پروانه بدبخت (امروز, ۰۶:۰۵ عصر)، zohar89 (امروز, ۰۵:۵۰ عصر)

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - Brightness - ۱۳۹۳-۳-۱۰

(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۶:۲۴ عصر)sara.k نوشته است: :)))))) منم فک میکنم شرکت کننده ها کم بودن.تو سالنی که من بودم که کلی غایبی داشتیم:)))))
دوستان میگفتن خیلی ها نمیدونستن تشریحی هم همزمان برگزار میشه، خیلی ها موقع پخش برگه ی تشریحی از سالن امتحانی رفتن.

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - sara.k - ۱۳۹۳-۳-۱۰

اره اینکه نمیدونستن رو نمیدونم ولی تو سالنی که من بودم سرجمع 4/5 نفر نشستیم برای تشریحی که بیشترشون تا 10 دقیقه اول رفتن یه 3 نفر اینا بودیم که تا اخر نشستیم
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۶:۲۵ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۶:۲۴ عصر)sara.k نوشته است: :)))))) منم فک میکنم شرکت کننده ها کم بودن.تو سالنی که من بودم که کلی غایبی داشتیم:)))))
دوستان میگفتن خیلی ها نمیدونستن تشریحی هم همزمان برگزار میشه، خیلی ها موقع پخش برگه ی تشریحی از سالن امتحانی رفتن.

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - ehsan7550 - ۱۳۹۳-۳-۱۰

(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۰۶:۲۵ عصر)Brightness نوشته است:

بله جالبه که واسه تشریحی همه چقد زود رفتن. اولش من استرس گرفتم گفتم یعنی ایقد سریع شیتارو بستن13

بعد دیدم که برگه هاشونو خالی تحویل میدن. تا آخر جلسه فقط ما دو نفر بودیم که نشستیم

:)))) احسان لطفا به تاپیک سوالات تستی و تشریحی هم سر بزن جوابایی که به نظرت درست بوده رو بگو چک کنیم.اینجا که سرجمع فک کنم 5/6 نفر بودیم ششرکت کردیم تو ازمون که تقریبا همه جواب دادن.صبا هم گفت شمام بگو.مرسی

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - ehsan7550 - ۱۳۹۳-۳-۱۰

(۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۳ عصر)sara.k نوشته است: :)))) احسان لطفا به تاپیک سوالات تستی و تشریحی هم سر بزن جوابایی که به نظرت درست بوده رو بگو چک کنیم.اینجا که سرجمع فک کنم 5/6 نفر بودیم ششرکت کردیم تو ازمون که تقریبا همه جواب دادن.صبا هم گفت شمام بگو.مرسی

اوکی باشه الان چک میکنم

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - godonly. - ۱۳۹۳-۳-۱۱

بروز شد

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - matinHZ - ۱۳۹۳-۳-۱۱

بله خیلی ها نمی دونستن هر دو امتحان باهمه. تو کلاسی که من بودم از 30 نفر 10 تا نشسته بودن موقعی هم که تایم تموم شد سرم و بلند کردم 3 نفر بودیم بقیه دوستام هم همین و میگفتن.

RE: بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد - godonly. - ۱۳۹۳-۳-۱۱

(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۳:۳۷ عصر)matinHZ نوشته است: بله خیلی ها نمی دونستن هر دو امتحان باهمه. تو کلاسی که من بودم از 30 نفر 10 تا نشسته بودن موقعی هم که تایم تموم شد سرم و بلند کردم 3 نفر بودیم بقیه دوستام هم همین و میگفتن.
شما کدوم حوزه بودین؟