ایران شهرساز
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: کنکور شهرسازی (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1602)
+---- انجمن: کارشناسی ارشد (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1645)
+----- انجمن: مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1652)
+------ انجمن: مشاوره برای کنکور مرحله اول (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1660)
+------ موضوع: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 (/showthread.php?tid=23170)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - mozhgan71 - ۱۳۹۳-۵-۱۲

سلام ببخشید این منابع معرفی شده رو تاکی باید بخونیم؟یعنی زمانمون چقدر هست تا برنامه ی بعدی؟

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - javad jamshidi - ۱۳۹۳-۵-۱۲

(۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۷:۴۵ صبح)'327' نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۱۱، ۰۶:۴۸ عصر)'javad jamshidi' نوشته است: سلام 

یه سوال داشتم راجب کتاب برنامه ریزی راهبردی مهدیزاده
این کتاب کجاهاش مهم تره  ؟
اصلا نیاز هست که همشو بخونیم یا نه ؟

ممنون

سلام، ببینید این کتاب جزء منابع اصلی کنکور محسوب میشه، بخش هایی که مربوط به برنامه ریزی خطی، سیستمی، مشارکتی و راهبردی میشه رو حتما بخونید. فصل 9 تا آخر شاید اهمیت کمتری نسبت به فصل های ابتدایی کتاب داشته باشه اما خب حتما باز هم یه نگاه حداقل روزنامه وار به این بخش ها هم بندازید.

ممنون مهندس 

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - تیلور - ۱۳۹۳-۵-۱۳

(۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۳:۵۸ عصر)'mozhgan71' نوشته است: سلام ببخشید این منابع معرفی شده رو تاکی باید بخونیم؟یعنی زمانمون چقدر هست تا برنامه ی بعدی؟

سلام عزیزم. اینا منابع کلی هستند که طی روند برنامه تا کنکور باید خونده بشن .. در کنارش جزوه های خلاصه موسسات معتبر یادتون نره... چون یکی از اصول مهم همین خلاصه هاست...... چون همونطور که خودتونم میدونید همه کتابا ممکنه در دسترس نباشندو اینکه این خلاصه نکات باعث صرفه جویی در وقت میشن و در کنار کتاب خوندن کارو تکمیل  میکنن.... پیشنهاد میکنم ببینید کدوم دو موسسه جزوه شون مکمل همه اون دوتارو بخونید تا این که جزوه دو موسسه ای رو بخونید که یک کارو انجام دادند....شما آروم آروم شروع کنید... سوالاتتون رو در تاپیک مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 میتونید مطرح کنید مهندس جان

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - Brightness - ۱۳۹۳-۵-۱۳

(۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۳:۵۸ عصر)'mozhgan71' نوشته است: سلام ببخشید این منابع معرفی شده رو تاکی باید بخونیم؟یعنی زمانمون چقدر هست تا برنامه ی بعدی؟

ممنون تیلور جان. مهندس 327 در پست های قبلی اشاره کردن که این منابع باید نهایتا تا حدود 40 روز دیگه خونده بشن

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - تیلور - ۱۳۹۳-۵-۱۳

(۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۸:۲۲ صبح)'Brightness' نوشته است:

ممنون تیلور جان. مهندس 327 در پست های قبلی اشاره کردن که این منابع باید نهایتا تا حدود 40 روز دیگه خونده بشن

خواهش می کنم برایتنس جان . ولی بعضی از منابع در دسترس همه نیست اونوقت ممکنه طول بکشه. متاسفانه سال قبل این مورد واسه خودم پیش اومد.......... خوندن خلاصه های دوتا موسسه هم واقعا کار وقت گیریه بیش تر از 40 روز طول میکشه. تابستونم هست.. منظورم این بود عزیزم... ولی بازم نظر شما و مهندس 327 عزیز ارجحیت داره.... منظور منم کل منابع بود نه یه تعدادشون... فکر کنم منابع رو عجله ای خوندم فکر کردم همشه .........

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - Brightness - ۱۳۹۳-۵-۱۳

(۱۳۹۳-۵-۱۳، ۱۰:۵۳ صبح)'تیلور' نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۸:۲۲ صبح)'Brightness' نوشته است:

خواهش می کنم برایتنس جان . ولی بعضی از منابع در دسترس همه نیست اونوقت ممکنه طول بکشه. متاسفانه سال قبل این مورد واسه خودم پیش اومد.......... خوندن خلاصه های دوتا موسسه هم واقعا کار وقت گیریه بیش تر از 40 روز طول میکشه. تابستونم هست.. منظورم این بود عزیزم... ولی بازم نظر شما و مهندس 327 عزیز ارجحیت داره.... منظور منم کل منابع بود نه یه تعدادشون... فکر کنم منابع رو عجله ای خوندم فکر کردم همشه .........

خواهش میکنم مهندس. نظر شما برای ما محترمه  [تصویر:  1.gif]
درسته خوندن کل منابعی که مهندس 327 مطرح کردن توی 40 روز ممکن نیست. ایشون فقط یه سری مباحث رو برای 40 روز آینده مشخص کرده بودن. متوجه شدم تیلور جان که شما منظورتون کل منابع بوده  .

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - محمدرضاپور - ۱۳۹۳-۵-۱۴

ممنون

سلام، ببینید این کتاب جزء منابع اصلی کنکور محسوب میشه، بخش هایی که مربوط به برنامه ریزی خطی، سیستمی، مشارکتی و راهبردی میشه رو حتما بخونید. فصل 9 تا آخر شاید اهمیت کمتری نسبت به فصل های ابتدایی کتاب داشته باشه اما خب حتما باز هم یه نگاه حداقل روزنامه وار به این بخش ها هم بندازید.

این کتاب برنامه ریزی راهبردی جلدش چه رنگیه ؟ سبزش هست آبیش هم هست کدوم اصلیه؟[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]
من یه خلاصه 50 صفحه ای ازش دارم اونو بخونم یا اصلش رو 
اگه کسی اصل کتاب رو به صورت pdfداره ممنون میشم بذاره رو سایت

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - 327 - ۱۳۹۳-۵-۱۴

(۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۹:۴۶ صبح)'محمدرضاپور' نوشته است:

ممنون

این کتاب برنامه ریزی راهبردی جلدش چه رنگیه ؟ سبزش هست آبیش هم هست کدوم اصلیه؟[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

دوست عزیز که جلد کتاب شده دغدغه اصلیت، تو ببین به کدوم رنگ بیشتر علاقه داری همون رو بخر[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] این کتاب یه مدت چاپ نمیشد، اما اخیرا داره چاپ میشه، حالا خواستن یه تنوعی داده باشن رنگ جلد رو عوض کردن...
ببین نگارش کتاب به نحوی هست که اگه خلاصه بخونی شاید گیج بشی، چیزی که زیاد داری شما وقت، بخون این کتاب رو چیز زیادی از دست نمیدی، این کتاب اصلی ترین رفرنس بخش مبانی نظری محسوب میشه. شما کلا شاید لازم باشه نهایتا 5 تا کتاب رو بخونید، دیگه انصافا اگه قرار باشه که اون 5 تا رو هم خلاصه خوند که دیگه...[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - تیلور - ۱۳۹۳-۵-۱۴

(۱۳۹۳-۵-۱۴، ۱۰:۴۷ صبح)'327' نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۹:۴۶ صبح)'محمدرضاپور' نوشته است:

ممنون

دوست عزیز که جلد کتاب شده دغدغه اصلیت، تو ببین به کدوم رنگ بیشتر علاقه داری همون رو بخر[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] این کتاب یه مدت چاپ نمیشد، اما اخیرا داره چاپ میشه، حالا خواستن یه تنوعی داده باشن رنگ جلد رو عوض کردن...
ببین نگارش کتاب به نحوی هست که اگه خلاصه بخونی شاید گیج بشی، چیزی که زیاد داری شما وقت، بخون این کتاب رو چیز زیادی از دست نمیدی، این کتاب اصلی ترین رفرنس بخش مبانی نظری محسوب میشه. شما کلا شاید لازم باشه نهایتا 5 تا کتاب رو بخونید، دیگه انصافا اگه قرار باشه که اون 5 تا رو هم خلاصه خوند که دیگه...[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]

ببینید دوستان عزیز حق با مهندس327 هستش... این کتاب نه تنها واسه مرحله اول کنکور ارشد بلکه واسه مرحله 2 هم مفیده و میتونه بهتون کمک کنه.... 

RE: جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 - adibnia - ۱۳۹۳-۵-۱۴

سلام. معماری خوندم . سال دومم هست که میخوام طراحی شهری شرکت کنم.سال اول,شروعم خوب بود ولی در ادامش افت کردم...رتبم شد حدودا 900...
این ترم  فقط پایان نامه دارم و نیمه شاغل هم هستم...میخوام درس خوندن رو شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و ازچه مباحثی...منابع هم تقریبن مهمتریناشو دارم...
ممنون میشم راهنماییم کنید عزیزان[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]