ایران شهرساز
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست (/showthread.php?tid=23466)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - alireza - ۱۳۹۳-۹-۱۷

(۱۳۹۳-۹-۱۷، ۰۴:۱۳ عصر)arash-atf نوشته است:
(۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۸:۴۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان
با همکاری رتبه 10 و مدیریت ایران شهرساز کاملترین بانک سوال گرایش برنامه ریزی شهری را به صورت طبقه بندی شده و به صورت فایل pdf منتشر کردیم.
حدود 6000 تست آماده شده است که بیش از 85 درصد با جواب و بیش از 60 درصد با جواب تشریحی می باشد.
از 29 مهر ماه تا 17 آبان (روز شهرساز)به مدت 19 روز داوطلبینی که پکیج برنامه ریزی را همراه با بانک تست به قیمت 119 هزار تومان خرید کنند هدایای زیر اهدا می شود.
1-شرکت در آزمون های آنلاین بانک تست(8 دوره)همراه با پاسخنامه و تراز آنی
2-عضویت ویژه 3 ماهه ایران شهرساز

برای خرید آنلاین اقدام کنید:

این مطلب قیمت‌گذاری شده

سلام من رمزو واسه اون شماره ای که گفته بودین پیامک کردم اما هنوز رمزی واسم ارسال نشده لطفا راهنماییم کنین

ممنون

رمز پیام خصوصی شد

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - khansa - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲

درود قبلا دوفابل مشکل داشتند که متاسفانه ذخیره شون و از دست دادم الان خواستم مطالعه کنم هیچکدوم و نتونستم باز کنم
با سپاس

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - alireza - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲

سلام
مجددا دانلود کنید فایلها مجددا آپلود شدند.
هر مشکلی بود بفرمایید

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - khansa - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲

(۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۱۲:۵۳ عصر)AliReza نوشته است: سلام
هر مشکلی بود بفرمایید

سپاس مهندس که وقت گذاشتین ، اما متاسفانه مشکل حل نمیشه. و رمز رو نمی پذیره.

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - alireza - ۱۳۹۳-۱۰-۱۲

(۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۰۳:۱۴ عصر)khansa نوشته است:
هر مشکلی بود بفرمایید

رمز در فایل پیوست هست و برای هر فایلی یک رمز خاص هست
لطفا نام اون فایل که رمزش را نمی پذیره همراه با رمز پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

(۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۰۳:۲۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۰-۱۲، ۰۳:۱۴ عصر)khansa نوشته است:
هر مشکلی بود بفرمایید

رمز در فایل پیوست هست و برای هر فایلی یک رمز خاص هست
لطفا نام اون فایل که رمزش را نمی پذیره همراه با رمز پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

بله مچکرم درست شد

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - hamidk70 - ۱۳۹۳-۱۰-۱۶

سلام دوستان...تمام منابع ارشد شهری منطقه ای با قیمت توافقی به فروش می رود ...همه کتاب ها نو هستند...به دلیل انصراف از ارشد...تمامی کتاب های نایاب و مرتبط همه هست...

Persian.hamid70@gmail.com
09305110229

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - alireza - ۱۳۹۳-۱۰-۱۸

به مناسبت هفته وحدت در صورتی که هر دو گرایش را خریداری نمایید 5000 تومان به اعتبار شما افزوده میشود و میتوانید تا 5000 تومان از سایت رایگان خرید کنید.
هر دو گرایش 14 هزار تومان
+
5000 تومان هدیه سایت
دوستانی که خرید کردند اعلام کنند تا موجودی افزایش یابد.

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - music509 - ۱۳۹۳-۱۰-۲۸

سلام. تستها خیلی خوبه . ممنون از زحمتی که کشیدید. سپاااااااااااااااااااس

RE: گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست - paeizi - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱

با سلام
ببخشید این بانک سوال مربوط به سوالات چه مقطعی هست؟ ارشد یا دکترا؟