ایران شهرساز
برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری (/showthread.php?tid=24850)

صفحه‌ها: 1 2

برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - ریحانه - ۱۳۹۳-۶-۲۲

برنامه هفته یازدهم

در قسمت مباحث : مسکن
تاریخ : مغولان
زمینه های شکل گیری طراحی شهری

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - Sh@bn@m - ۱۳۹۳-۶-۲۲

سلام مهندس جان....اگه میشه بگو از کدوم منبع فدات شم همه که مثه شما کارکشته نیستن ....بابا ما تازه استارت زدیم.....یه چیزی شما اسمی از کتابای کنکور ارشد پردازش به گوشت خورده؟؟؟؟؟نظرت درموردش چیه در چه حدیه ؟؟؟؟خوبه به نظرت...خلاصه شما هر چیزی مه میگی برا ما باید با توضیحات فراوان بگی.....مثه مخلفات کنار دیزی.....دلچسب و خوشمزه....[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - ریحانه - ۱۳۹۳-۶-۲۲

(۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۲:۳۴ عصر)'shabiii' نوشته است: سلام مهندس جان....اگه میشه بگو از کدوم منبع فدات شم همه که مثه شما کارکشته نیستن ....بابا ما تازه استارت زدیم.....یه چیزی شما اسمی از کتابای کنکور ارشد پردازش به گوشت خورده؟؟؟؟؟نظرت درموردش چیه در چه حدیه ؟؟؟؟خوبه به نظرت...خلاصه شما هر چیزی مه میگی برا ما باید با توضیحات فراوان بگی.....مثه مخلفات کنار دیزی.....دلچسب و خوشمزه....[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]

سلام دوست عزیز من این سر فصلارو از روی کتابای خانه ی شهرسازان میگم
البته شما اگه درس مسکن رو گذرونده باشین کافیه جزوه استاد خودتون رو بخونید یا از هر کتاب دیگه
تو خلاصه هایی که ارائه میشه نکات تکمیلی و مهم به دستتون میرسه
اصلا نگران نباشید
اما درباره پردازش
من فقط زبانشو دارم
خوبه بد نیست
ولی کلا کتابای عصر کنکاش رو خیلی بیشتر توصیه میکنم

الهی خیر ببینی ننه پس زود تر این خلاصه هارو بدست ما برسون فدات شم.....ما که جزوه های خانه شهرسازان رو نداریم که چه کنیم پس؟[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

میشه یه خواهش نسبتا بزرگ بکنم.....مدیریت سایت که انقد خوبه و به فکر بچه هاس میشه جزوه های خانه شهرسازان رو ولو برای خریدنی رو سایت قرار بدن.......عاغا یه کاری بکنید دیگه ماها گناه داریم.......[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - ریحانه - ۱۳۹۳-۶-۲۲

دوست عزیز خانه شهرسازان فقط یه خلاصه به شما ارائه میده و هرگز جای مطالعه منابع اصلی رو نمیگیره
من فقط برای انسجان کار و از قلم نیفتادن مطالب از سرفصل های اون استفاده میکنیم

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - barana - ۱۳۹۳-۶-۲۲

کاش میشد ار روی کتب اصلی منبع رو اعلام میکردین 
من خودم به شخصه تغییر رشته ای هستم و خب اسم این منابع برام ناآشناس
کتب اصلی رو دارم ولی جزوات رو خیر

مهندس ریحانه عزیز من میخواستم که برم پکیج کامل خانه شهرسازان رو بگیرم....ای وای پس حسابی گیج شدم.....این پکیجی که مدیر سایت گذاشتن برای بچه های کنکوری هم که خلاصه اس دیگه مگه نه؟کدوم بهتره؟

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - ریحانه - ۱۳۹۳-۶-۲۳

(۱۳۹۳-۶-۲۲، ۱۱:۵۶ عصر)'shabiii' نوشته است: مهندس ریحانه عزیز من میخواستم که برم پکیج کامل خانه شهرسازان رو بگیرم....ای وای پس حسابی گیج شدم.....این پکیجی که مدیر سایت گذاشتن برای بچه های کنکوری هم که خلاصه اس دیگه مگه نه؟کدوم بهتره؟

دوست عزیز سلام
نه خوندن منابع اصلی بدون مرور نتیجه بخشه
نه خوندن خلاصه ها بدون مطالعه منابع اصلی
کتابهای خانه شهرسازان برای مرور مطالبی که خوندین و جمع بندی اونها و درک کلی مطالبی و نکاتی که مهمترن مفید خواهد بود

RE: برنامه هفته یازدهم طراحی شهری - NEEEEGIN - ۱۳۹۳-۶-۲۴

خانم مهندس میشه بی زحمت بگید زمینه های شکل گیری طراحی شهری و باید از کجا بخونم؟:(