ایران شهرساز
درخواست رایگان کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: درخواست رایگان کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 (/showthread.php?tid=27481)

صفحه‌ها: 1 2

کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۲۳

سلام دوستان
خوب نتایج هم اومد و تا حدود کمی روند کار مشخص شده.تبریک به دوستانی که واقعا رتبه های خوبی کسب کردن مثل مهندس محبوبه با رتبه 4 در گرایش برنامه ریزی و عزیزانی که مایلن دوباره کنکور بدن هم خسته نباشند ایشالله که تجربیات خوبی کسب کرده باشند.
دوستان همگی خسته نباشید.
خوب از مدیر و مشاوران و دوستان رتبه برتر تقاضا دارم که زودتر بساط کارگروه رو برای ما فراهم کنید تاهر چه زودتر شروع کنیم و زمان برای جبران داشته باشیم.
ممنون

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Brightness - ۱۳۹۴-۲-۲۳

باتشکر از شما شبنم جان. دوستان اعلام آمادگی کنند و نظرات و پیشنهادات خودشون رو در مورد روند کار بگن .

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۲۴

ممنونم من که خودم اولیش هستم.
البته شاید مثلا یه کم زود باشه ها .اما خوب اگه زود شروع خوبیش اینه که اگه زمانی نتونست بخونی حداقل دیرت نشده باشه ...
دوستان دیگه هم کم کم پیداشون میشه

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۲۴

ممنونم من که خودم اولیش هستم.
البته شاید مثلا یه کم زود باشه ها .اما خوب اگه زود شروع خوبیش اینه که اگه زمانی نتونست بخونی حداقل دیرت نشده باشه ...

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Brightness - ۱۳۹۴-۲-۲۷

(۱۳۹۴-۲-۲۴، ۱۰:۱۸ صبح)Sh@bn@m نوشته است: ممنونم من که خودم اولیش هستم.
ممنون شبنم عزیز. من فقط خواستم اطلاع بدم که مدتی در خدمت دوستان نخواهم بود. از این بابت ناراحتم که نمیتونم کمکی هر چند ناچیز در این روند کار داشته باشم. امیدوارم با همت سایر دوستان تاپیک فعالی داشته باشید. برای همه تون آرزوی موفقیت دارم .

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۲۷

(۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۰۹ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۴-۲-۲۴، ۱۰:۱۸ صبح)Sh@bn@m نوشته است: ممنونم من که خودم اولیش هستم.
ممنون شبنم عزیز. من فقط خواستم اطلاع بدم که مدتی در خدمت دوستان نخواهم بود. از این بابت ناراحتم که نمیتونم کمکی هر چند ناچیز در این روند کار داشته باشم. امیدوارم با همت سایر دوستان تاپیک فعالی داشته باشید. برای همه تون آرزوی موفقیت دارم .

ممنون مهندس برایتنس عزیز که به فکر ما هستین.باشه منتظرتون هستیم تا زمانی که برگردید.

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Avril256 - ۱۳۹۴-۲-۲۸

منم هستم.. سال سوم کارشناسیم، و بهمن امسال ایشالا میخوام کنکور بدم...فقط میخواستم بدونم توی کارگروه چه کارهایی انجام میشه؟

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۲۸

(۱۳۹۴-۲-۲۸، ۰۹:۰۱ صبح)Avril256 نوشته است: منم هستم.. سال سوم کارشناسیم، و بهمن امسال ایشالا میخوام کنکور بدم...فقط میخواستم بدونم توی کارگروه چه کارهایی انجام میشه؟
سلام 
خیلی خوبه که از الان بخای شروع کنی حتما به نتیجه میرسی با توجه به اینکه هنوز یک سال دیگه هم درس داری.
خب توی کارگروه بچه ها و مشاورا دور هم جمع میشن و باهم در مورد منابع و مبحثای کنکور صحبت میکنن.اینکه چه کتابی خوبه ،چه مبحثی مهمه ،اشکالی اگه داشتن مثلا تو زمینه آمار برا هم میگن یا مثلا سوال تستی رو جواش رو بلد نیستن و مشاورا و به ها با هم دیگه جواب میدن.
مشاورا در  اکثر مواقع یه برنامه به بچه ها میدن و مبحث هایی رو مشخص میکنن و به اوانا میگی که توی یه تایم مشخص مثلا یه هفته یا یک ماه اینارو باید بخونید...بعد دیگه بستگی داره کارگروه چطوری پیش بره.
هر چی استقبال بیشتر باشه برنامه ها بهتر و بیشتر میشه قطعا
شما سعی کن که ترم مهر رو حتما خیلی درسای سبک برداری اگه میخای به کنکورت هم برسی و اینکه حتما تابستون مطالعه داشته باش..
بازم بهمون سر بزن

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - alireza - ۱۳۹۴-۲-۳۱

با درخواست به گروه کنکوری های 95 اضافه خواهید شد.

RE: کارگروه کنکور برنامه ریزی 95 - Sh@bn@m - ۱۳۹۴-۲-۳۱

(۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۳۳ صبح)AliReza نوشته است: با درخواست به گروه کنکوری های 95 اضافه خواهید شد.

ممنون مهندس امیدوارم به زودی این کارگروه شروع به کار کنه.