ایران شهرساز
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 (/showthread.php?tid=27709)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - azadeh.arch - ۱۳۹۴-۴-۲۰

سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
من فارغ التحصیل معماری ام. طراحی شهری و خیلی دوست دارم.
روزانه 60 صفحه میخونم. تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟
راستش چون پایم معماریه یکم ناامیدم :(

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۴-۲۰

(۱۳۹۴-۴-۱۹، ۱۲:۱۲ صبح)fatemehfathi نوشته است: سلام. ممنون از راهنماییتون آقای مهندس
راستش ما کتاب کرمونا رو برای درس طرح دو شهرسازی ابعادشونو خوندیم و تو پروژمون استفاده کردیم به شش بعد مسلط هستم لازمه که دوباره بخونم و با جزییات؟
من تازه عضو سایت شدم و بعد از تموم شدن ترم تا الان مثلث قرمز رو خوندم .
حقیقتش کتاب گلکارم گیرم نیومده مقالاتش و یه خلاصه ای ازش دارم
ممنون می شم راهنمایی کنین

سلام
کتاب کرمونا کتاب خیلی مهمیه و از  همه جاش تقریبا سوال میاد... ممکنه از ابعاد اصلا سوال نیاد و فقط جزئیاتش بیاد... اگه می تونید کامل بخونیدش.
کتاب گلکار هم در حد همون خلاصه کافیه.
مثلث قرمز هم که خوندین... خیلی خوبه... جدی تر ادامه بدین.
موفق باشید.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۴-۲۰

(۱۳۹۴-۴-۲۰، ۱۲:۲۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
ساعت مطالعتون برای شروع خیلی خوبه... کم کم سعی کنید بیشترش کنید.
سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
با برنامه ریزی به هر چیزی میشه رسید.
موفق باشید.

(۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۶:۵۸ عصر)Omid.Bz نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۲۰، ۱۲:۲۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

(۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۷:۴۵ عصر)azadeh.arch نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۶:۵۸ عصر)Omid.Bz نوشته است:

سلام

اصلا ناامید نباشید.
موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!!  و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - azadeh.arch - ۱۳۹۴-۴-۲۱

مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۴-۲۲

(۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۳۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

نقل‌قول: ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. [img]images/smilies/sheklak/77.gif[/img]ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان
ساعته مطالعتون کاملا به خودتون و زمانی که دارید بستگی داره... من چون وقتم آزادتر بود فقط رو مطالعه تمرکز کرده بودم.
برنامم از ساعت 9 صبح تا 12 شب بود... البته بین دروس، زمان استراحت 15 دقیقه ای هم بود + 3 ساعتی که برای ظهر استراحت میکردم.
بعد من تمرکزم روی فیش نویسی و روش لایتنر بود... یک ساعت فیش نویسی می کردم و یک ساعت هم مرورشون می کردم. یعنی حدود 6 ساعت در روز برای مطالب جدید وقت میزاشتم و بقیش هم برای مرور.
ولی خب این روش مطالعه من بود و من باهاش راحت بودم... شما باید ببینید خودتون چجوری راحت تر میتونید بخونید همونو انجام بدید.
لزومی نداره توو یه روز همه درس ها خونده شن... ولی سعی کنید توو دو روز پشت سر هم دیگه به همه درس ها وقت داده باشید.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - maral.msd - ۱۳۹۴-۴-۲۴

سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - azadeh.arch - ۱۳۹۴-۴-۲۴

ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
بازم ممنون

RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 - Omid.Bz - ۱۳۹۴-۴-۲۵

(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۲:۵۳ عصر)maral.msd نوشته است: سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

سلام
من تا جایی که بتونم کمک میکنم...
شما هم برای شروع لیست منابع مورد نیاز، و برنامه دوهفته اول رو از پست های قبل دانلود کنید و طبق اون جلو برید.
موفق باشید.
(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۹:۴۷ عصر)azadeh.arch نوشته است: ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
بازم ممنون
خواهش می کنم و ممنون از همراهیتون. برنامه ای که گذاشتم برای دوهفته اول بوده... هفته بعد هم همین برنامه رو دنبال کنید...
فقط اینکه اگه برنامه به همین شکل باشه باهاش راحتید؟؟ اگه نظر خاصی در موردش دارید بفرمایید.
موفق باشید.