ایران شهرساز
داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 (/showthread.php?tid=3285)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - saeed88 - ۱۳۹۰-۴-۲

salam toro khoda in manabe ro vase manam bedin

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - alireza - ۱۳۹۰-۴-۳

(۱۳۹۰-۴-۲، ۰۸:۵۳ صبح)saeed88 نوشته است: salam toro khoda in manabe ro vase manam bedin

سلام مهندس چرا قسم میدی !!

شما پیام خصوصی بده همون لحظه براتون میفرستم و اگه 2 منبع جدید هم بخواید یا فایل منبع شماره 3 یا خبر جدید در مورد احتمال سوالاتی که در آزمون تشریحی تحلیلی24 تیر ماه 1390 میاد در همون پیامتون اعلام کنید.

دوستان اگه تا فردا(4 تیرماه) کسی براش منابع و یا... فرستاده نشد حتما خبرم کنه تا براش بفرستم آخه تقاضا زیاده وممکنه کسی یادم بره ولی عمدی نیست.

دوستانی که در شهر ایلام زندگی میکنید ظاهرا در این شهر اینترنتش با این سایت مشکل داره! وپیام خصوصی نمیفرسته لطفا بهم میل بزنید و یا تماس بگیرید.

اینم شماره 09352825630 میتونید پیام کوتاه هم بفرستید لطفا نام کاربری تون را برام بفرستید.

اگه بازم مورد ویا مشکلی در سایت هست اعلام کنید

کوچکترین عضو سایت علیرضا

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - پارسایان - ۱۳۹۰-۱۲-۲۶

با سلام لطفا این منابع رو واسه منم بفرستین
lovelysami_1369@yahoo.com

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - parviz_arc - ۱۳۹۱-۳-۱

(۱۳۹۰-۳-۲۰، ۰۹:۵۰ عصر)AliReza نوشته است: تشکر ویژه ویژه از خانم مهندس lofra مدیر انجمن برنامه ریزی شهری سایت

سلام مهندسین عزیز

توسط یکی از مدیران سایت توانستیم 4 منبع که توسط اساتید دانشگاه تهران توصیه شده است را به شما معرفی کنم اینم هدیه ای از طرف سایت ایران شهرساز

مهم و تذکر جدی:

1- این منابع به عنوان منابع مهم توصیه شده وفقط از طرف اساتید اعلام شده و احتمال اینکه جزو منابع نباشد وجود دارد ولی خوب شما میتونید اصلا استفاده نکنید و اگر استفاده کردید و بدردتان نخورد سایت هیچ مسئولیتی ندارد ولی اگر جزو منابع بود میتونید در آینده از این مدیر تشکر کنید.

2- مهندسین به اینجانب پیام خصوصی بدهند و به هیچ عنوان حق ندارید که آن را در سایت های دیگر معرفی کنید.

تشکر ویژه ویژه از
خانم مهندس lofra مدیر انجمن برنامه ریزی شهری سایت

سلام
خواهشا واسه منابعو واسه منم بفرستید.ممنون
parviz_arc@yahoo.com

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - mehdisohrabi - ۱۳۹۱-۳-۱۱

سلام
لطفا لیست منابع ازمون تشریحی برنامه ریزی شهری رو برام ازاد کن ی میل یا هر رو.شی که میدونید
اسشتراک من تا ساعت 3 میباشد

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - sss69 - ۱۳۹۱-۳-۲۶

سلام...اگه میشه لطف کنید برام بفرستید

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - pinar - ۱۳۹۱-۳-۳۱

alma_eng@yahoo.com

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - hani designer - ۱۳۹۱-۳-۳۱

frobati90@yahoo.com5

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - روزیتا - ۱۳۹۱-۳-۳۱

سلام اگه ممکنه واسه منم بفرستین ممنون میشم1
اینم ایمیلم elhammiranian@gmail.com
سلام لطفا اگه میشه منابع این آزمونو واسه منم بفرستین خیلی ممنون.1
elhammiranian@gmail.com

RE: داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - mjj - ۱۳۹۱-۴-۲

سلام
برادر من
من نميدونم با اين برنامه شما چه كنم
اسم چهار تا منبع رو ميخواهيد بگيد
بابا
پيام خصوصي چي هست
از كجا بايد ارسال كرد
واااااااااااااااااااااي
خدا
دارم ديوونه ميشم
آقاي عليرضا خان
منابع رو لطفا برام ميل كنين