ایران شهرساز
بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 (/showthread.php?tid=3393)

صفحه‌ها: 1 2 3

بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - alireza - ۱۳۹۰-۴-۲

بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390
سلام مهندسین عزیز

توسط یکی از مدیران سایت توانستیم 2 منبع که توسط اساتید دانشگاه تهران توصیه شده است را به شما معرفی کنم .

مهم و تذکر جدی:

1- این منابع به عنوان منابع مهم توصیه شده وفقط از طرف اساتید اعلام شده و احتمال اینکه جزو منابع نباشد وجود دارد ولی خوب شما میتونید اصلا استفاده نکنید و اگر استفاده کردید و بدردتان نخورد سایت هیچ مسئولیتی ندارد ولی اگر جزو منابع بود میتونید در آینده از این مدیر تشکر کنید.

2- مهندسین به اینجانب پیام خصوصی بدهند و به هیچ عنوان حق ندارید که آن را در سایت های دیگر معرفی کنید.

از مهندس شیما به خاطر اعلام این 2منبع و از مهندس lofra هم که قبلا 4 منبع را معرفی کرده تشکر میکنم.

منابع را با پیام خصوصی در تاریخ 4 تیرماه 1390 براتون میفرستم . از اینکه به اعتمادم در اعلام 4 منبع قبلی جواب 100 درصد مثبت دادید تشکر میکنم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - alireza - ۱۳۹۰-۴-۲

سلام مهندسین عزیز

برای ارسال بنویسید که این 2 منبع را میخواید یا اون 4 منبع قبلی چون تعداد درخواست برای 4 منبع زیاد بوده برای درخواست های جدید فقط این 2 منبع ارسال میشه اگه شما اون 4 منبع را هم میخواید حتما قید کنید که اون 4 منبع قبلی را هم میخواید تا همه منابع ارسال بشه و شما بتونید از تمام اون منابع استفاده کنید.

دوستان برای منابع به خودم پیام بدید و فقط میتونید برای تشکر به مهندس شیما پیام بفرستید چون ایشون نمیتونند به پیام ها جواب بدند و مرورگرشون مشکل داره

کوچکترین عضو سایت علیرضا

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - alireza - ۱۳۹۰-۴-۵

سلام مهندسین عزیز

الان دارم 2 منبع و خبر جدید را در مورد موارد آزمون میفرستم اگر از طریق پیام خصوصی به دستتون نرسید بهم پیام بدید تا همون لحظه براتون بفرستم ممکنه کسی فراموش شده باشه (عمدی نیست)

موفق باشید و منتظر سورپرایز بزرگ سایت باشید که چند روز دیگه روی سایت قرار میدهیم.

کوچکترین عضو سایت علیرضا

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - fattahi11 - ۱۳۹۰-۴-۸

با سلام و تشکر از وقت و انرژی ای که برای دوستان می گذارید .
میخواستم بگم که من نیاز وافری به 6 منبعی که اعلام کردید دارم .
به نظرم میاد که با توجه به وسایلی که خواسته شده همراه داشته باشیم ، حتما سوال طراحی ( هرچند ساده ) خواهیم داشت . باید آماده شد .
ممنون:shy:

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - سهند - ۱۳۹۰-۴-۸

(۱۳۹۰-۴-۲، ۰۶:۲۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندسین عزیز

برای ارسال بنویسید که این 2 منبع را میخواید یا اون 4 منبع قبلی چون تعداد درخواست برای 4 منبع زیاد بوده برای درخواست های جدید فقط این 2 منبع ارسال میشه اگه شما اون 4 منبع را هم میخواید حتما قید کنید که اون 4 منبع قبلی را هم میخواید تا همه منابع ارسال بشه و شما بتونید از تمام اون منابع استفاده کنید.

دوستان برای منابع به خودم پیام بدید و فقط میتونید برای تشکر به مهندس شیما پیام بفرستید چون ایشون نمیتونند به پیام ها جواب بدند و مرورگرشون مشکل داره

کوچکترین عضو سایت علیرضا

سلام
اگر زحمتي نيست براي من هم اون 4 منبع قبلي رو همراه با 2منبع جديد ارسال كنيد
باتشكر

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - seda - ۱۳۹۰-۷-۱۴

با سلام و تشکر فراوان
منم هر 6 منبع رو نیاز دارم اگه زحمت نیس
بازم ممنون.

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - jahanrostaminia - ۱۳۹۰-۱۱-۱۱

سلام
ضمن خسته نباشي اگر براتون ممكنه براي من 6 منبع رو ارسال كنيد
با تشكر

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - mamat - ۱۳۹۰-۱۱-۱۶

سلام اگه زحمتي نيس برا منم بفرستين...

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - sanaz.f - ۱۳۹۰-۱۱-۱۹

سلام اگه زحمتي نيس برا منم بفرستين... ممنون

RE: بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 - alireza - ۱۳۹۰-۱۱-۱۹

(۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۶:۱۸ عصر)sanaz fatahi نوشته است: سلام اگه زحمتي نيس برا منم بفرستين... ممنون

سلام دوستان

با توجه به درخواست های بیشمار شما و اینکه سایت در صحت و سقم این اطلاعات و استفاده دوستان در کنکور 1390 اطلاع دقیقی ندارد فعلا این کار را انجام نمیدهیم.

از دوستانی که استفاده نمودند و در آزمون 24 تیرماه 1390 شرکت نمودند تقاضا داریم که نظرشون را اعلام کنند تا در صورت اینکه مورد استفاده قرار گرفته شده باشد برای شما دوستان جدید هم بفرستیم.

سپاس

یکی از منابع در سایت برای دانلود قرار گرفته و میتونید دانلود کنید.

اینم لینک دانلود:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4142