ایران شهرساز
71 شرکت کننده:نتایج نهایی آزمون دوم{30 درصد اول منابع }آزمون دوم-30 برنامه ریزی شهری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار آزمون آنلاین www.azmoon.us (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=257)
+---- موضوع: 71 شرکت کننده:نتایج نهایی آزمون دوم{30 درصد اول منابع }آزمون دوم-30 برنامه ریزی شهری (/showthread.php?tid=4001)

صفحه‌ها: 1 2

71 شرکت کننده:نتایج نهایی آزمون دوم{30 درصد اول منابع }آزمون دوم-30 برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۰

نتایج داغ داغ لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری

منتظر باشید شاید شما برنده این آزمون شوید......

آزمون 135 سوال و 135 دقیقه......

موفق باشید.....

نتایج نهایی آزمون دوم{30 درصد اول منابع اعلامی}

نفر اول: zolatan نمره نهایی: 66.33 (49.13 %)

نفر دوم:
darya2010 نمره نهایی: 63.67 (47.16 %)

نفر سوم:
lofra نمره نهایی: 46.67 (34.57 %)

نفر چهارم:
سوما نمره نهایی: 38.67 (28.64 %)

نفر پنجم:
aminqwertyuiop نمره نهایی: 36.67 (27.16 %)

نفر ششم:
saharshah نمره نهایی: 36 (26.67 %)

نفر هفتم:
mona نمره نهایی: 26.33 (19.5 %)

نفر هشتم:
ali2sobhani نمره نهایی: 25 (18.52 %)

نفر نهم:
monir نمره نهایی: 24.67 (18.27 %)

نفر دهم :
maryam m نمره نهایی: 24.33 (18.02 %)

نفر یازدهم : hasan نمره نهایی: 18.67 (13.83 %)

نفر دوازدهم: hamid نمره نهایی: 16 (11.85 %)

موفق باشید

آزمون بعدی در تاریخ 3و 4 شهریور و از 30 درصد دوم منابع برگزار خواهد شد.

RE: 8نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۱

خسته نباشید

آزمون و نحوه سوالات چطور بود؟

انتقاد یا پیشنهاد؟

RE: 8نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - aminqwertyuiop - ۱۳۹۰-۵-۲۱

زبان و امارش سخت بود کلا سخت بود

RE: 8نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۱

(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۲:۱۴ صبح)aminqwertyuiop نوشته است: زبان و امارش سخت بود کلا سخت بود

مهندس تنها مشکل این آزمونها و کلا آزمونهای که در سطح نت و یا بصورت حضوری هست اینه که تعدادی فقط برای سوالات شرکت میکنند.

در حضوری چون پول داده(البته همه نه تعداد کمی) برای گرفتن دفترچه سوال میره و در این جور آزمونی هم برای این که سوالات را کپی کنه!

من سعی میکنم با حضور آنلاینم و دیدن افرادی که در حال آزمون هستند این افراد را حذف کنم تا بشه بیشتر به نتایج تکیه کرد.

در مورد سخت بودن یا نبودن باید دوستان هم نظر بدند!

با سپاس

RE: 13نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - amirhossein - ۱۳۹۰-۵-۲۱

soala fek nemikardam enghadr sakht bashe

RE: 26نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۱

همه شما عزیزان خسته نباشید......

منتظر نظرات شما هستیم....

رقابت خیلی نزدیک.......

بروز شد......

RE: 26نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - darya 2010 - ۱۳۹۰-۵-۲۲

(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۷:۴۱ عصر)AliReza نوشته است: همه شما عزیزان خسته نباشید......

منتظر نظرات شما هستیم....

رقابت خیلی نزدیک.......

بروز شد......
سلام مهندس دهقان
کمتر مدیری در عرصه مجازی اینقدر دلسوزانه و فداکارانه بدون هیچ چشمداشتی شبانه روز به فکر جوانان این آب و خاک باشه.
فقط میتونم بگم تشکر تشکر
آزمون هم خوب بود از دوستان تقاضا دارم بیشتر شرکت کنند

RE: 26نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۲

(۱۳۹۰-۵-۲۲، ۱۲:۰۴ صبح)darya2010 نوشته است: سلام مهندس دهقان
کمتر مدیری در عرصه مجازی اینقدر دلسوزانه و فداکارانه بدون هیچ چشمداشتی شبانه روز به فکر جوانان این آب و خاک باشه.
فقط میتونم بگم تشکر تشکر
آزمون هم خوب بود از دوستان تقاضا دارم بیشتر شرکت کنند

سلام و خسته نباشید

متاسفانه آزمون دوم بدلیل اتفاقاتی باعث شد که من روز پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح تا 8 شب بدون یک لحظه استراحت فقط تایپ و انتخاب سوال و گذاشتن سوالات بر روی سایت...

الان هم کمردرد بدی گرفتم و امیدوارم سریع خوب شوم .

باور نمیکنید من و مهندس orkide_04 تمام تلاشمون را میکنیم که سوالات خوبی را انتخاب کنیم.

تنها گله من از دوستان اینه که اکثر دوستان در سایت هایی که انجمن معماری یا شهرسازی دارند فعالیت دارند و یا وبلاگ شخصی دارند و متاسفانه هیچ اطلاع رسانی نمی کنند.البته من فقط یک نمونه در یک سایت شهرسازی دیدم و دیگه متاسفانه اتفاق نیوفتاد.

از همه مهندسین عزیز می خوام برای اینکه جامعه آماری بالا رود در سایت هایی که فعالیت دارند و یا وبلاگ های شخصی لینک سایت مرکز آزمون http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir را بزارند و این سایت را در لینکستان قرار دهند.

دوستان مهندس lofra هم به تیم برگزاری آزمون آنلاین پیوستند و امیدوارم که آزمونهای بهتری را برگزار کنیم.

RE: 26نفر تاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۵-۲۲

تشکر از lofra ی عزیز
موفق باشید

39نفرتاالان: لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری - alireza - ۱۳۹۰-۵-۲۲

(۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۷:۱۲ عصر)AliReza نوشته است: نتایج داغ داغ لحظه به لحظه{در حال برگزاری}آزمون دوم-30درصداول منابع- برنامه ریزی شهری

منتظر باشید شاید شما برنده این آزمون شوید......

آزمون 135 سوال و 135 دقیقه......

موفق باشید.....

نفر اول: darya2010

نفر دوم: lofra

نفر سوم: سوما

نفر چهارم: aminqwertyuiop

نفر پنجم: saharshah

نفر ششم: maryam m

نفر هفتم: hasan

نفر هشتم: hamid

نفر نهم: zahra

نفر دهم : urbanite