ایران شهرساز
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی (/showthread.php?tid=4479)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۶-۲۶

(۱۳۹۰-۶-۲۶، ۰۹:۱۰ صبح)همایون نوشته است: سلام ..
خواهشا اگر امکانش هست مهمترین منابع برای ارشد طراحی شهری از بین اون 30منبع را معرفی کنید ....منابعی که بیشترین درصد تستهای ارشد را به خودشون اختصاص میدن..ممنون میشم
سلام
اقا همایون.شرمنده من رشتم برنامه ریزی شهریه.در مورد طراحی شهری اطلاعاتی ندارم.
(۱۳۹۰-۶-۲۶، ۱۲:۰۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: ببخشید برای ریاضی و اماری یک کتاب جامع معرفی می کنید می گن طورانی و انصاری خوبن نظر شما چیه
برای آمار کتاب مهندس طورانی خوبه.ولی کتاب انصاری رو من ندیدم که بگم چه جوریه.خودم کتاب ریاضی معتقدی رو خوندم.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - darya 2010 - ۱۳۹۰-۶-۲۶

سلام و تبريك بابت رتبه عالي
با توجه به دوسال شركت شما در ارشد اگه بخواي 4-5 منبع جديد برنامه ريزي معرفي كني كدوما رو تاكيد ميكني؟
چي باعث شد كه پارسال موفق نشي؟كدوم منابع رو امسال تهيه كردي و جديد خوندي؟
سپاس از شما و مهندس دهقان كه الحق مديري دلسوز و منحصربفردند

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - Vasta - ۱۳۹۰-۶-۲۶

سلام
رشته من غیر مرتبطه.پارسالم امتحان دادم ولی ازمون دوم قبول نشدم.برای قبولی کنکور کتابهای برجسته شهر سازی بخونم کفایت میکنه منظورم 4تا کتاب و اینا نیست 10 تا مثلا.من برنامه ریزیم هم ضعیف هست شما چه پیشنهادی برای من دارید؟
اصلا باید امیدی داشته باشم؟با توجه به اینکه دیر هم شروع به خوندن کردم.راستش کثرت منابع حسابی منو مضطرب کرده.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۶-۲۷

آقای امیری می تونم بپرسم روزانه میانگین چند ساعت درس می خوندین؟ شما مشغله فکری دیگه هم داشتید یا این که وقتتون رو کلا صرف درس خوندن کردید؟

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - s1s2s3 - ۱۳۹۰-۶-۲۸

سلام اگه به امتحان تشریحی برنامه ریزی نگاه کنیم می بینم سوالات به کلی با سالهای قبل فرق کرده و امتحان تشریحی یک جورایی مفهمومی شده به نظر شما کدام کتابها باید برای امتحان تشریحی مطالعه گردد ودر یک قسمت جدا توضیح دهید که سه سوال امتحان تشریحی امسال را با مطالعه کدوم کتابها بیشتر می تونست جواب داد با تشکر امیدوارم جوابتون کامل باشه

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۶-۳۱

(۱۳۹۰-۶-۲۶، ۰۱:۳۷ عصر)darya2010 نوشته است: سلام و تبريك بابت رتبه عالي
با توجه به دوسال شركت شما در ارشد اگه بخواي 4-5 منبع جديد برنامه ريزي معرفي كني كدوما رو تاكيد ميكني؟
چي باعث شد كه پارسال موفق نشي؟كدوم منابع رو امسال تهيه كردي و جديد خوندي؟
سپاس از شما و مهندس دهقان كه الحق مديري دلسوز و منحصربفردند

با سلام خدمت شما و عرض معذرت بابت دیر شدن پاسخ به سوالتون.یکی از دلایلی که من سال اول نتونستم قبول بشم این بود که من هیچ امتحان آزمایشی شرکت نکرده بودم و سر جلسه کنکور هنگ کردم.من سال اول نسبت به امسال بیشتر خونده بودم.اگه دوست داشتین میلتون رو بدید تا من فایل تمام منابعی رو که خوندم براتون بفرستم.
کتاب هایی که من امسال گرفتم و خوندم.
1.کتاب سبز شهرداریها- جلد 1-2-3-5-11
2.محیط های پاسخده- دکتر بهزادفر-
3.]فضای عمومی و خصوصی شهر- دکتر فرشاد نوریان
4.زیر ساخت های شهری- کتاب اول(آبرسانی و فاضلاب)- بهزادفر
5.]مدیریت شهری- غلامرضا لطیفی
6. برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری- مهدیزاده
7. طراحی فضای شهری- محمود توسلی وناصر بنیادی
(۱۳۹۰-۶-۲۶، ۰۶:۲۷ عصر)ATUSA نوشته است: سلام
رشته من غیر مرتبطه.پارسالم امتحان دادم ولی ازمون دوم قبول نشدم.برای قبولی کنکور کتابهای برجسته شهر سازی بخونم کفایت میکنه منظورم 4تا کتاب و اینا نیست 10 تا مثلا.من برنامه ریزیم هم ضعیف هست شما چه پیشنهادی برای من دارید؟
اصلا باید امیدی داشته باشم؟با توجه به اینکه دیر هم شروع به خوندن کردم.راستش کثرت منابع حسابی منو مضطرب کرده.

با سلام خدمت شما.امتحان پارسال که مرحله دوم نداشت!!!منظور از 10 تا کتاب کدوم کتاب ها هستش.اسامی کتاب ها رو بگو تا من بگم که چقدر کافیه.ولی به غیر کتاب های منبع باید بتونی خلاصه مطلب رو هم بخونی .البته به نظر من.با توجه به این که شما هم مثل من رشتتون غیر مرتبته باید کتاب های بیشتری بخونی تا یه چیزی از شهرسازی دستت بیاد و بتونی به سوالات به راحتی جواب بدی.حتما امیدوار باش.چون با ناامیدی به جایی نمیرسی.
(۱۳۹۰-۶-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر)fatyjo0on نوشته است: آقای امیری می تونم بپرسم روزانه میانگین چند ساعت درس می خوندین؟ شما مشغله فکری دیگه هم داشتید یا این که وقتتون رو کلا صرف درس خوندن کردید؟

ببین فاطی خانم اینکه چقدر درس بخونی بستگی به خود شخص و توانایی هاش دارهوممکنه مثلا 10 ساعت درس خوندن من با 7 ساعت درس خوندن شما برابری بکنه.خود من به شخصه میشه گفت 9 تا 10 ساعت میخوندم.راحع به مشغله فکری هم باید بگم که من کار رو گذاشته بودم کنار و فقط درس میخوندم.
(۱۳۹۰-۶-۲۸، ۰۴:۲۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام اگه به امتحان تشریحی برنامه ریزی نگاه کنیم می بینم سوالات به کلی با سالهای قبل فرق کرده و امتحان تشریحی یک جورایی مفهمومی شده به نظر شما کدام کتابها باید برای امتحان تشریحی مطالعه گردد ودر یک قسمت جدا توضیح دهید که سه سوال امتحان تشریحی امسال را با مطالعه کدوم کتابها بیشتر می تونست جواب داد با تشکر امیدوارم جوابتون کامل باشه
با سلام خدمت شما.راستشو بخوای من برای امتحان تشریحی همون چند تا کتابی رو که مهندس دهقان گفته بود خوندم.جواب سوالای امتحان تشریحی رو با بیشتر با اطلاعاتی که از قبل داشتم جواب دادم.یعنی همون چیز هایی که من برای کنکور خونده بودم با همون اطلاعات جواب دادم.از بین اون کتاب ها سرانه کاربری خیلی بهم کمک کرد.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - ebirain - ۱۳۹۰-۷-۱

سلام خدمت شما مهندس امیری نژاد. تبریک میگم بابت رتبه ی عالیتون و قبولیتون در دانشگاه شهید بهشتی. خواستم بگم اگه براتون امکان داره لطف کنید کتابایی رو که خوندید و به نظرتون مهمه واسه کنکور امسال برنامه ریزی به ایمیل من بفرستید.ممنوم از راهنماییتون

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - mahnam77 - ۱۳۹۰-۷-۱

سلام ،خسته نباشید. من رشته ی خودم ریاضی کاربردیه به رشته ی شهر سازی خیلی علاقه دارم و مایلم که امسال در کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم، به من توصیه کردن که کتاب خلاصه ی مباحث شهرام جنگجو رو بخونم اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنین با توجه به اینکه مطالعه ی زیادی تا به الان تو این زمینه نداشتم آیا به نظرتون این بازه ی زمانی برام کافیه؟

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - s1s2s3 - ۱۳۹۰-۷-۱

اخه تو از ریاضی می یای شهرسازی کی چی بشه ئر اینده هیچی بهت تعلق نمی گیره خدایی رشتت خیلی غیر مرتبطه به نظر من رشته خودت را ادامه بده بهتره

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۷-۲

(۱۳۹۰-۷-۱، ۰۸:۰۱ عصر)mahnam77 نوشته است: سلام ،خسته نباشید. من رشته ی خودم ریاضی کاربردیه به رشته ی شهر سازی خیلی علاقه دارم و مایلم که امسال در کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم، به من توصیه کردن که کتاب خلاصه ی مباحث شهرام جنگجو رو بخونم اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنین با توجه به اینکه مطالعه ی زیادی تا به الان تو این زمینه نداشتم آیا به نظرتون این بازه ی زمانی برام کافیه؟
با سلام خدمت شما.به نظر من برای اول کار بخوای کتاب خلاصه مطلب جنگجو رو بخونی هیچی ازش نمیفهمی.شما اول باید چند تا کتاب منبع بخونی تا بفهمی این رشته چیه.نه اینکه از همون اول بری سراغ خلاصه مطلب.حالا نمیدونم شما اطلاع دارید که کنکور این رشته 2 مرحله ای شده و یه کمی برای بچه هایی که رشتشون غیر مرتبته سخت شده.البته من خودمم رشتم غیر مرتبت بود.از لحاظ زمانی نمیشه گفت که وقتتون کافیه ولی با سعی خیلی زیاد میشه جبران کرد.ولی خیلی سخته.