ایران شهرساز
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی (/showthread.php?tid=4479)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - mehrantop - ۱۳۹۰-۹-۷

سلام میخواستم اگه میشه لطف کنید بگین که درصدای آخرین نفر قبول شده تو دانشگاه دولتی روزانه حدودا چنده ؟ممنون

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - صيدون - ۱۳۹۰-۹-۷

سلام من دانشجوي رشته جغرافيا وبرنامه ريزي شهري هستم اگه لطف كنيد منابع كه خودتون خونيد برام بفرستيد ممنون ميشم
arvinmahmood@yahoo.com
سلام من دانشجوي رشته جغرافيا وبرنامه ريزي شهري هستم اگه لطف كنيد منابع كه خودتون خونيد برام بفرستيد ممنون ميشم
arvinmahmood@yahoo.com

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۹-۸

(۱۳۹۰-۹-۷، ۱۱:۴۸ صبح)mehrantop نوشته است: سلام میخواستم اگه میشه لطف کنید بگین که درصدای آخرین نفر قبول شده تو دانشگاه دولتی روزانه حدودا چنده ؟ممنون
سلام مهندس.شرمنده من نمیدونم.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - قاصدک - ۱۳۹۰-۹-۱۰

سلام ، میشه یه مقدار در رابطه باآزمون عمل تحلیلی و تشریحی توضیح بفرماییدومثلا چطور میشه خودت رو برای این آزمون آماده کرد
ممنووووووووووووووون

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - ایلیا - ۱۳۹۰-۹-۱۲

(۱۳۹۰-۹-۷، ۱۱:۴۸ صبح)mehrantop نوشته است: سلام میخواستم اگه میشه لطف کنید بگین که درصدای آخرین نفر قبول شده تو دانشگاه دولتی روزانه حدودا چنده ؟ممنون
سلام
شما اگه به جای این کار تقریبا 20 تا کارنامه از رشته مورد نظرتون رو نگاه بفرمایید، اون چیزی که مدنظرتون هست حتما بهش می رسید
(۱۳۹۰-۹-۱۰، ۱۰:۲۲ صبح)دریای صداقت نوشته است: سلام ، میشه یه مقدار در رابطه باآزمون عمل تحلیلی و تشریحی توضیح بفرماییدومثلا چطور میشه خودت رو برای این آزمون آماده کرد
ممنووووووووووووووون
سلام
شما هم خیلی عجله نکنید! حالا بذارید مرحله اول برسه، برای مرحله دوم به اندازه کافی وقت هست
نگران نباشید

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - Vasta - ۱۳۹۰-۹-۱۹

سلام
یه سوال جزیی:blush:
کتاب تاریخ شکل شهر تا کدوم فصلش باید بخونیم؟

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - شهريار - ۱۳۹۰-۹-۲۶

درود
ممنون به خاطر معرفي منابع و تذكر اين نكته كه براي رشته هاي غير مرتبط شروع با خلاصه مباحث مناسب نيست، من همين مشكل رو داشتم. اگه مقدوره همه منابعي رو كه مطالعه كردين به ترتيب اهميت ذكر كنيد. و براي شروع ، هر سرفصل رو با چه كتابي شروع كنيم بهتره؟ رشته ام معماريه و با منابع آشنايي ندارم! و بعد از كتاب هاي اصي ، از جزوات و خلاصه مباحث كدوم رو پيشنهاد ميدين : پارسه ،‌شهرام جنگجو ، خانه شهرساز و...؟
با سپاس فراوان

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - behzad_amlash - ۱۳۹۰-۹-۲۷

(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۷:۱۱ عصر)ATUSA نوشته است: سلام
یه سوال جزیی:blush:
کتاب تاریخ شکل شهر تا کدوم فصلش باید بخونیم؟
با سلام خدمت شما و عرض پوزش به دلیل اینکه دیر شد.به نظر من شما تا آخرش بخون.من که خوندم.یه کمی وقت میبره ولی خوب اگه تا آخرش بخونی بعدا اگه خواستی خلاصه مطلب بخونی واست راحت تره.
(۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر)شهريار نوشته است: درود
ممنون به خاطر معرفي منابع و تذكر اين نكته كه براي رشته هاي غير مرتبط شروع با خلاصه مباحث مناسب نيست، من همين مشكل رو داشتم. اگه مقدوره همه منابعي رو كه مطالعه كردين به ترتيب اهميت ذكر كنيد. و براي شروع ، هر سرفصل رو با چه كتابي شروع كنيم بهتره؟ رشته ام معماريه و با منابع آشنايي ندارم! و بعد از كتاب هاي اصي ، از جزوات و خلاصه مباحث كدوم رو پيشنهاد ميدين : پارسه ،‌شهرام جنگجو ، خانه شهرساز و...؟
با سپاس فراوان
مهندس فایل رو واستون فرستادم.

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - ایلیا - ۱۳۹۰-۹-۲۷

مهندس کاش لطف می کردید همینجا آپش می کردید تا تمامی اعضای سایت هم بتونن استفاده کنن

RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - kasrak - ۱۳۹۰-۹-۲۷

در کل ممنون:blush: