ایران شهرساز
یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: تالارهای گفتمان و مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1804)
+---- انجمن: تالار گفتمان برنامه ریزی شهری (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=123)
+---- موضوع: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها (/showthread.php?tid=6183)

صفحه‌ها: 1 2

یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - .Utopia - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

سلام دوستان....با توجه به تعیین دقیق مواد امتحانی آزمون استخدامی شهرداری ها از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ، چند تا سوال برای من پیش اومده که خواهش میکنم دوستان گرامی راهنمایی ام کنند :
- این آزمون چند مرحله هست؟
- نحوه گزینش و قبولی توی هرکدوم از مراحلش چه طوریه؟
- سطح آزمون رو چه طور پیشبینی میکنید ؟
-اصلا به نظر شما امیدی به قبولی وجود داره؟
-چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟
کسانی که درمورد این آزمون تجربه دارند ... ما تازه واردا رو هم راهنمایی کنند:)
کلی سوال شد!!!
5 روز به آزمون مونده....و کلی ابهامات برای بنده!!!!:D:D:D

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - .Utopia - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

دوستان یه جواب کوچولو هم بدین خوبه ها :shy:....یه دلگرمی و راهنمایی محسوب میشه...:huh:
نگران نباشید مجبور نیستید که همه سوالایی که برام پیش اومده رو جواب بدید که !!!!:)
خواهش میکنم مهندسان و پیشکسوتان گرامی مرا راهنمایی بفرمائید:huh:

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - parasto_gh - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

من آزمون شهرداری های خراسان شمالی رو دوره قبل شرکت کردم، متأسفانه سوال ها طوری طراحی شده بودند که بشتر به درد رشته عمران می‏خوردن، این آزمون تو مهر برگزار شد، و الان هنوز که هنوزه خبری از نتایجش نیست.
اصولاً شهرداری سازمانی پر از ریا و تقلبه، پس به آزمونش هیچ اعتمادی نیست. به نظر من که همش الکی بود
نمونش اینکه، برای ماده امتحانی قوانین و مقررات شهرسازی ما یک کتاب 800 صفحه ای خوندیم اما فقط 2 تا سوال از این کتاب اومد، بقیه سوالات مربوط به مقررات ساختمان و مواردی بود که عمران ها و معمارها بلد بودند.
بعدها هم کاشف به عمل اومد که کارمندهای شهرداری خودشون جزوه های مخصوص داشتن و واسشون کلاس هم گذاشته بودند.

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

من که تطلاعاتی در این زمینه ندارم ولی واقعا ممنونم از کایی که جواب میدن ممنون:):D:)

(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۲:۴۷ عصر)parasto_gh نوشته است: من آزمون شهرداری های خراسان شمالی رو دوره قبل شرکت کردم، متأسفانه سوال ها طوری طراحی شده بودند که بشتر به درد رشته عمران می‏خوردن، این آزمون تو مهر برگزار شد، و الان هنوز که هنوزه خبری از نتایجش نیست.
اصولاً شهرداری سازمانی پر از ریا و تقلبه، پس به آزمونش هیچ اعتمادی نیست. به نظر من که همش الکی بود
نمونش اینکه، برای ماده امتحانی قوانین و مقررات شهرسازی ما یک کتاب 800 صفحه ای خوندیم اما فقط 2 تا سوال از این کتاب اومد، بقیه سوالات مربوط به مقررات ساختمان و مواردی بود که عمران ها و معمارها بلد بودند.
بعدها هم کاشف به عمل اومد که کارمندهای شهرداری خودشون جزوه های مخصوص داشتن و واسشون کلاس هم گذاشته بودند.

ممنونم که پاسخ دادید و راهنمایی کردید چون من واقعا هیچ اطلاعاتی درمورد کیفیت و گزینش این آزمون نداشتم.
خداوند متعال به دادم برسد!!!!:s

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - shima - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

ظاهرا جزوه ای که به کارمنداشون دادن همون دانشنامه مدیریت شهری و روستایی بود.(به من که همینو دادن بعید نیست جزوه هایه دیگه ای هم داده باشن.البته من کارمندشون نیستم)

(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۶:۲۴ عصر)shima نوشته است: ظاهرا جزوه ای که به کارمنداشون دادن همون دانشنامه مدیریت شهری و روستایی بود.(به من که همینو دادن بعید نیست جزوه هایه دیگه ای هم داده باشن.البته من کارمندشون نیستم)

این دانشنامه همونی هست که تعاریف لغات و اصطلاحات تخصصی رو داره....بسیار متشکرم.:heart:

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - Sadeghpour - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱

سلام و خسته نباشيد
طبق اطلاعاتي كه من دارم و از دوستام كه شركت كرده بودند شنيدم
اول سوالات عمومي رو بين داوطلبين پخش كردن و از بين سوالات دروس زبان و قوانين و مقررات شهرداري به شذت سخت بوده كه خانم مهندس
هم به اين نكته اشاره كردند بعد از اپسخگويي به سوالات عمومي ...سوالات اختصاصي رو ميدن كه ظاهرا به سوالات ارشد نزديكه ......
اما در مورد اينكه در آزمون تخلفي صورت ميگيره يا نه ....خدا مي دونه
اين نكته هم لازمه ظاهرا آزمون شهرداري دقيقا مثل آزمون سراسري و ارشد برگزار ميشه و نمره منفي هم داره ...
اميدوارم موفق باشيد.....

(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۸:۴۹ عصر)sadeghpour نوشته است: mall">سلام و خسته نباشيد
طبق اطلاعاتي كه من دارم و از دوستام كه شركت كرده بودند شنيدم
اول سوالات عمومي رو بين داوطلبين پخش كردن و از بين سوالات دروس زبان و قوانين و مقررات شهرداري به شذت سخت بوده كه خانم مهندس mall">هم به اين نكته اشاره كردند بعد از اپسخگويي به سوالات عمومي ...سوالات اختصاصي رو ميدن كه ظاهرا به سوالات ارشد نزديكه ......mall">
mall">اما در مورد اينكه در آزمون تخلفي صورت ميگيره يا نه ....خدا مي دونه mall">
mall">اين نكته هم لازمه ظاهرا آزمون شهرداري دقيقا مثل آزمون سراسري و ارشد برگزار ميشه و نمره منفي هم داره ...mall">
mall">اميدوارم موفق باشيد.....

ممنونم که راهنمایی کردید....من قبلا ناراحت این مساله بودم که خیلی از مباحثی که الان دارم برای کنکور ارشد می خوانم توی آزمون شهرداری ها هم پوشانی نداره و زمان زیادی رو از دست میدم ولی حالا خیالم راحتر شد که این دو کنکور تاحدی شبیه هم هستند.
ولی اگر بخوان به اندازه کنکور ارشد سختش کنن که ، بازم میگم خدای متعال به فریادم برسه!!!!:)
متشکرم
امروز حوزه های امتحانی و تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه روی سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری ها قرار گرفت.

RE: یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها - meysam rezaei - ۱۳۹۰-۱۰-۱۲

من که چیزی نمیدونستم برام جالب بود.