ایران شهرساز
همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبارشهرسازی و معماری (هفتگی) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=526)
+----- انجمن: جدیدترین اخبار شهرسازی و معماری {هفته دوم اسفند 1390} (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=530)
+----- موضوع: همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما (/showthread.php?tid=8467)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - shokri - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

مرسی عزیزم
ااااااااااا پس فکر کنم حدسم درست بوده شما بودید (البته مهندس نصیری و شناختم :D) شما یه نفر فاصلتون بود با مهندس نصیری؟
چقدر حیف شدددددددددددددددددددددددددددد :(((((

(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۰ عصر)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۱۱ عصر)shokri نوشته است: من بودم و هیچ کس و ندیدم ;D
شماها کجا بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارکیده جون شما کجا بودی؟خیلی دوست داشتم ببینمتون ولی خب شماره ای ازتون نداشتم
من یه کم دیر رسیدم جا نبود اون اخر لبه پنجره نشسته بودم ;)

چطوری باید میدیدی؟;)
کاش با شماره آقای نصیری تماس میگرفتی

اتفاقا منم دوست داشتم ببینمتون
اگه لبه پنجره بودی من و مهندس نصیری شاید دو متر بیشتر ازتون فاصله نداشتیم:)

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - haydariyan - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۲۵ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: خیلی ممنون ارکیده جان بابت توضیحات مفیدتون،من یکی ازاولین کسانی بودم که گفتم حتما در این همایش شرکت می کنم اما انگار بخت با من یار نبود و سفرم به تهران به خاطر یه سری مسائل عقب افتاد خیلی دوست داشتم بیام و از حظور اساتید گران قدرو اعضای محترم ایران شهرساز بهره مندبشم اما...
به قول پرستوجان درست که من اونجانبودم اما از ته دل میگم که دلم باشما بود.
منم به نوبه ی خودم از زحمات مهندس دهقان،مهندس نصیری مجد و مهندس ارکیده بی نهایت تشکر میکنم.امیدوارم که درپناه حق سربلند پاشید

اتفاقا منتظر دیدن شما هم بودم!
شما هم جزو کسانی بودید که دلم میخواست باهاتون آشنا بشم

ممنون مهندس منم خیلی دوست داشتم شما و دیگر اعضای سایت رو ملاقات کنم اما قسمت نشد و سفر من به تهران با یه روز عقب افتادن همه چی رو به هم زد انشاالله که در همایش های دیگه این افتخار نصیبم بشه

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۴۱ عصر)shokri نوشته است: مرسی عزیزم
ااااااااااا پس فکر کنم حدسم درست بوده شما بودید (البته مهندس نصیری و شناختم :D) شما یه نفر فاصلتون بود با مهندس نصیری؟
چقدر حیف شدددددددددددددددددددددددددددد :(((((

:) پس حدس زدی و خودتو معرفی نکردی!!
چرا؟ خوب شما که آقای نصیری رو شناختی چرا چیزی نگفتی؟؟

حالا چطور حدس زدی که من بودم؟؟؟

4 نفری رو نفهمیدم!!!
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۲:۳۱ عصر)afagh.haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۲۵ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: خیلی ممنون ارکیده جان بابت توضیحات مفیدتون،من یکی ازاولین کسانی بودم که گفتم حتما در این همایش شرکت می کنم اما انگار بخت با من یار نبود و سفرم به تهران به خاطر یه سری مسائل عقب افتاد خیلی دوست داشتم بیام و از حظور اساتید گران قدرو اعضای محترم ایران شهرساز بهره مندبشم اما...
به قول پرستوجان درست که من اونجانبودم اما از ته دل میگم که دلم باشما بود.
منم به نوبه ی خودم از زحمات مهندس دهقان،مهندس نصیری مجد و مهندس ارکیده بی نهایت تشکر میکنم.امیدوارم که درپناه حق سربلند پاشید

اتفاقا منتظر دیدن شما هم بودم!
شما هم جزو کسانی بودید که دلم میخواست باهاتون آشنا بشم

ممنون مهندس منم خیلی دوست داشتم شما و دیگر اعضای سایت رو ملاقات کنم اما قسمت نشد و سفر من به تهران با یه روز عقب افتادن همه چی رو به هم زد انشاالله که در همایش های دیگه این افتخار نصیبم بشه
ان شاالله همایشهای بعدی همه مون بتونیم شرکت کنیم

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - shokri - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

اخه مطمئن نبودم
ولی تقریبا اخر همایش بود که همون اقایی که من فکر می کنم مهندس نصیری باشه یه خانوم رو اورد و به شما معرفی کرد :D
تازه حدس زدم شاید اون خانوم سعیده جون باشه :D
گفتم تا اخر همایش منتظر میشم اون موقع میام که ازتون بپرسم ولی دیرم شده بود و تو مراسم پرسش و پاسخ من رفتم

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

چقدر حدس زدی ها
کلا حواست همش به ما بوده؟؟؟ ;)
سعیده جان نبود elii جان بود ;)
موفق باشی :)

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - alireza - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۲:۵۹ عصر)shokri نوشته است: اخه مطمئن نبودم
ولی تقریبا اخر همایش بود که همون اقایی که من فکر می کنم مهندس نصیری باشه یه خانوم رو اورد و به شما معرفی کرد :D
تازه حدس زدم شاید اون خانوم سعیده جون باشه :D
گفتم تا اخر همایش منتظر میشم اون موقع میام که ازتون بپرسم ولی دیرم شده بود و تو مراسم پرسش و پاسخ من رفتم

درود

اصلا خودتون را ناراحت نکیند مقصر اصلی من بودم و قرار بود همه 305 شماره دوستان شرکت کننده را در سامانه بزارم و در موقع همایش گروهی پیام بفرستم که کجا جمع بشید و خودتون را معرفی کنید که با تغییر سرور سایت و بهم ریختن اون و نگرانی من بابت سایت نشد.

ان شالله همایش های بعدی بهتون پیام میدم و امیدوارم روز به روز به هم نزدیک تر شویم و بتونیم از دانش هم استفاده کنیم.

پس خودتون بودید
من که شما رو دیدم :Dفقط نشد با هم صجبت کنیم
من یه برخوردم با مهندس نصیری داشتم خودشون اومدن میگم ;)

اشکالی نداره
کاش میومدی
انشااله دفعه بعد دیگه میشناسی میای خودتو معرفی میکنی;)

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

سلام و درود به دوستان با وفای ایران شهرساز ،تشکر می کنم از حضور بی نظیرتون اینم عکسهای همایش.
از مهندس دهقان عزیز هم که همواره در همه امور ما رو یاری کردن تشکر ویژه می کنم.همچنین از خانم مهندس ارکیده و بقیه مدیران سایت هم تشکر می کنم.
بیانیه همایش هم ظرف چند روز آینده روی سایت قرار می گیره و فایل پاور همایش هم همینطور.

RE: همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»برگزار شد - saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۱۲-۱۰

دوستان عکسی که بصورت افقی(HORIZONTAL) براتون گذاشتم اعضای پنل هستند
که دکتر بهزاد فر،دکتر نوید سعیدی رضوانی،دکتر نوذرپور(ریس جامعه مهندسان شهرساز)،مهندس احمد سعیدنیا،مهندس یزدانی(عضو شورای مرکزی نظام مهندسی)،مهندس رسولی