امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
اين روحيه و اعتماد به نفستون واقعا عالي و قابل تحسينه..اما منم پارسال كه سال اولم بود دقيقا همينجوري بودم ولي بعد امتحان و بعد از اومدن جواب قبوليا ديدم كه اصلا قضيه اونجوريا كه فكرميكردم نيس.. شما الان دانشجو هم هستيد؟
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
اره ، دانشجویی که یه ترم مرخصی گرفته ، شما رتبت چند شد؟امیدت به جند بودش؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه مرخصي كرفتي كه اوضاعت خوبه.من هم بايد كلاساي دانشگاه رو ميرفتم هم درس ميخوندم تازه دوران امتحانات و تحويل پروژه ها كلي از وقتمو دقيقا 1ماه قبل كنكور گرفت..من 270 شدم:( اما اميدم به زير 120 بود:) البته خيلي از دوستام كه زير 120 بودن هم قبول نشدن!!!!

پاسخ
من خودم دوستایی داشتم که هم درس خوندن هم کنکور دادن رتبشونم زیر صد شد.
ولی یه اشتباهی که معمولا اونایی که سال اولشونه میدن میکنن اینه که امتحان ارشدوبایه ازمون علمی اشتباه میگیرن،واسه همینم اخرش میگن من فلان کتابارو خوندم ولی چرا سوالا اینجوری اومد و ..
به نظرم کنکور ربطی به سواد علمی نداره ، مخصوصا پارسال،بیشتر حفظ کردن اونم من زیاد جفظ نکردم :)
بااین اوصاف در بدترین حالت که همشم حفظی بیاد امیدم به میانگین 40درصد است
(منم از اول نه گفتم ، امید به رتبه خوب دارم ،که امیدی ندارم ، فقط از اینکه جو منفی باشه و همه بنالم خوشم نمیاد)
واسه همینم گفتم گیلان خوب
دوستان یه لطفی کنن نظر خودشونو بگن اکه اشتباه فک میکنم در جریان باشم
اینجوری همش من گفتم ، نمیشه که...

پاسخ
راجع به سوالاي حفظي باهات موافقم چون دقيقا همين حفظيات بود كه رتبه منو خراب كرد.. دوست عزيز من اصلا نميخوام شمارو نا اميد كنم و مطمئنم با اين روحيه خوبتون حتما موفق ميشيد.من با اين حرفا فقط ميخوام كه شما تلاشتونو تو اين روزاي آخر كم نكنين و حتي بيشتر هم تلاش كنيد..

پاسخ
بچه های طراحی شهری مواظب درس تاریخ و مبانی نظری باشید بعصی ها چون از معماری مییان فکر میکنند سوالات این دو درس مثل معماریه ولی رویه سوالات خیلی فرق میکنه تو طراحی شهری مواظب باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوب مثله اینکه روش تدریسم واسه خوشکوندن استرس با اقبال عمومی روبرو نشده :(
من که دیگه روشی بلد نیستم،...
راستی امروزم تاریخ موریس خوندم ، خیلی حال داد

پاسخ
26 چه بحثای روانشناسانه و فلسفی شده اینجا در نبود ما3

دوستان من اصلا قصد اینکه موج منفی بدم رو نداشتم....به این خاطر احساسمو بیان کردم که اگه بزرگان راه حلی برای مقابله با این احساس دارن بیان کنن تا من استفاده کنم. شاید 20-30% توانم رو واسه کنکور صرف کردم ولی خوب دوس دارم با برنامه ریزی صحیح تو این روزا بتونم از همون 20-30% کمال استفاده رو ببرم113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
خب من دیدم شونصد نفر ادم میان پستارو میبینن نه لایکی نه کامنتی نه هیچی باهمفکری که بایکی از دوسنات داشتم به این نتیجه رسیدیم که اگر موافق باشن باهم دیگه شروع به دوره کردن دروس بکنیم تا الکی وقتمون هدر نره تواین تایم
قرار شد که هرروز یه سری از مباحث و کتب رو اعلام کنیم هرکی بخونه ، حجمه مباحث هم طوری باشه که کمتر باشه تا اگه کسی برنامه ای واسه خودش داره برس که انجام بده
واسه شروع امروز بعد از ظهر با کتاب سیر اندشه های 1 و 2 و منشور اتن از نخستین سرچشمه ها شرو میکنیم تا اخر شب تموم کنید ، امشبم برنامه فردا صبح رو اعلام میکنیم
دوستان نظری واسه صبح فردا دارن امشب کامنت بذارن

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، sas.mmt
(۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۱۱:۵۸ صبح)reza2asadi نوشته است: خب من دیدم شونصد نفر ادم میان پستارو میبینن نه لایکی نه کامنتی نه هیچی باهمفکری که بایکی از دوسنات داشتم به این نتیجه رسیدیم که اگر موافق باشن باهم دیگه شروع به دوره کردن دروس بکنیم تا الکی وقتمون هدر نره تواین تایم
قرار شد که هرروز یه سری از مباحث و کتب رو اعلام کنیم هرکی بخونه ، حجمه مباحث هم طوری باشه که کمتر باشه تا اگه کسی برنامه ای واسه خودش داره برس که انجام بده
واسه شروع امروز بعد از ظهر با کتاب سیر اندشه های 1 و 2 و منشور اتن از نخستین سرچشمه ها شرو میکنیم تا اخر شب تموم کنید ، امشبم برنامه فردا صبح رو اعلام میکنیم
دوستان نظری واسه صبح فردا دارن امشب کامنت بذارن

113 به نظر من که عالیه
اینجور یه انگیزه عمومی به وجود میاد واسه خوندن. می تونیم نکاتی که به ذهنمون میرسه یا احساس می کنیم خیلی مهمن رو هم بنویسیم یه جورایی ساماندهی میشه نکاتمون

لایک مهندس113

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,760 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,974 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 996 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 823 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,040 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,521 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 883 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,641 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,952 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,060 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان