امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر سهمیه بسیج فعالی بر روی نتیجه ی کنکور ازاد
سلام دوستان،
می خواستم بدونم شما میدونید که سهمیه بسیج فعالی چقدر می تونه رو رتبه دانشگاه ازاد تاثیر بذاره؟
کسی از دوستان سالهای قبل از این سهمیه استفاده کرده و می دونه که چند رتبه میتونه داوطلب رو جلو بندازه؟
یعنی واقعا هیچکی هیچ اطلاعی نداره؟ هیچی؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، JAVAD4050 ، URBAN 98
سلام ، من فکر نمی کنم که تاثیر خاصی داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، urbanplanner
تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، urbanplanner ، shahryar
(۱۳۹۱-۲-۳۰، ۱۱:۱۸ عصر)rnsh98 نوشته است: تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، urbanplanner ، .Utopia
(۱۳۹۱-۲-۳۱، ۰۸:۳۹ صبح)سجاد ولی پور نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۳۰، ۱۱:۱۸ عصر)rnsh98 نوشته است: تا اونجا که من اطلاع دارم سهمیه بسیجی ها جداست.فرضا هر دانشگاه 18 نفر عادی میگیره و 5 تا با سهمیه.حالا یه شرکت کننده توی عادی رتبه اش میشه 30 اما تو سهمیه اون دانشگاه نفر 4 ام میشه و قبوله.اما اگه عادی بود قبول نمیشد.

مهندس منم استفاده کردم تاثیرش به این صورت است که شما باید 95درصدنمره تفر اخری که قبول میشه بیاری تو دفترچه ثبت نام نوشته چندتا از دوستام هم قبلا استفاده کردن

راستش پارسال با سهمیه یکی از دوستان با رتبه نزدیک91 قبول شد و این توضیح رو به من داد اما رتبه 54 قبول نشد تا تکمیل ظرفیت

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner ، .Utopia
به به گل بود به سبزه آراسته شد...
چقدر تو ایران همه چی براساس توانایی ها سنجیده میشه مخصوصا واسه پذیرش علمی افراد،بسیج بودن چه ربطی به توانایی علمی و دانشگاه داره خدا میدونه...
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانشگاه ازاد urbanplanner 1 2,583 ۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۷:۱۶ صبح
آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان