امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرانه کلان شهرها رو می دونید ؟
سلام

دوستان من سرانه موجود فضای سبز تهران رو از سایت سازمان پارک ها گرفتم (البته یه خبر بود که در اواخر سال 90 منتشر شده بود) که گفته بود سرانه فضای سبزش 14 مترمربع س ولی استادم گفتن این اشتباه س!

کسی میدونه سرانه ش تا آخر سال 90 چقد بوده ؟

ممنون می شم اگه سرانه کلان شهرهای دیگه رو که مستند هست و میدونید بهم بگید و یا فایلش رو بذارید :blush:
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، dely_sh
سلام

دوستان سرانه هیچ کدوم از کلان شهرها رو نمی دونید ؟ 17

پاسخ
سلام
طرح تفصیلی تهران جدیدشو نگاه نکردید؟
سرانه هارو نداره؟ من خودم نگاه نکردم هنوز
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
سلام مجدد

نه آخه ندارم طرح تفصیلی شو !
ماشاالله مگه اطلاعاتی در دسترس میذارن این سازمانا ؟!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مگه در دسترس نذاشتن؟ سایت شهرداری تهرانو نگاه کردید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
من نمی دونم اینی که الان میگم بهتون کمک میکنه یا نه !65
ولی در همین سایت یه فایلی هست درباره سرانه های مصوب شورای عالی - سال 89
که در جدولش یه ستون هست مربوط به سرانه های یک میلیون نفر ! فکر کنم چیزیه که شما میخواید26 حالا من لینکش یادم نیست 15 اگر می خواید تا بگردم براتون 1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M
نقل‌قول: مگه در دسترس نذاشتن؟ سایت شهرداری تهرانو نگاه کردید؟

ممنون از راهنماییتون ، مختصر سرچی کردم ولی همه ش در مورد ترافیک بود !

(۱۳۹۱-۳-۴، ۰۷:۰۰ عصر)Mahbobe-G نوشته است: من نمی دونم اینی که الان میگم بهتون کمک میکنه یا نه !65
ولی در همین سایت یه فایلی هست درباره سرانه های مصوب شورای عالی - سال 89
که در جدولش یه ستون هست مربوط به سرانه های یک میلیون نفر ! فکر کنم چیزیه که شما میخواید26 حالا من لینکش یادم نیست 15 اگر می خواید تا بگردم براتون 1

مرسی دوست عزیز ، من سرانه موجود رو میخوام نه مصوب
ممنونم از کمکتون

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
تو کتاب طرحها و برنامه های بهزادفر هست این سرانه اما واسه سال 81 فکر کنم جدید نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مسئله رو باید از دو بعد کیفی و کمی نگاه کرد این امار از نظر کمی ممکن است که درست باشد که البته جای شک و تردید وجود دارد اما از نظر کیفی با ضوابط اصولی و معیارهای مکانیابی و مطلوبیت مثل سازگاری، آسایش،دسترسی،کارایی،مطلوبیت،سلامت،مکانیابی اقتصادی و... مغایرت دارد اینکه اعلام بشه سرانه فضای سبز 30 متر یا50 متر مربع است در حالی که تا 1 کیلومتری اطراف منزل ما یک بوستان نباشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

(۱۳۹۱-۳-۴، ۱۱:۳۲ عصر)aramo نوشته است:
مسئله رو باید از دو بعد کیفی و کمی نگاه کرد این امار از نظر کمی ممکن است که درست باشد که البته جای شک و تردید وجود دارد اما از نظر کیفی با ضوابط اصولی و معیارهای مکانیابی و مطلوبیت مثل سازگاری، آسایش،دسترسی،کارایی،مطلوبیت،سلامت،مکانیابی اقتصادی و... مغایرت دارد اینکه اعلام بشه سرانه فضای سبز 30 متر یا50 متر مربع است در حالی که تا 1 کیلومتری اطراف منزل ما یک بوستان نباشد

کاملا موافقم بیشتر آمارها اصلا درست نیستن !

ولی منم الان چون فقط می خوام نمونه خودم رو با بقیه شهرها مقایسه کنم ، فقط به بعد کمی بقیه شهرها توجه دارم و بعد کیفیش رو نمیخوام مورد بررسی قرار بدم چون کمکی به کار من نمیکنه

مرسی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,552 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,194 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,818 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,513 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  درخواست رایگان فضای شهری مطلوب و مثبت تو جهان که همه صفات اصلی فضای شهری رو داشته باشه بهم معرفی کنی alireza 2 1,548 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,396 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  یک فیلم اموزشی برای مکانیابی تاسیسات می خوام مثلا اتش نشانی پارک آرامستان فضاهای چندم alireza 0 1,341 ۱۳۹۲-۱۰-۷، ۰۹:۲۳ عصر
  پيام هاي داخل inbox رو حذف كنيد ؟؟؟؟ seywan_kurd 0 1,416 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۵:۵۸ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان