امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفترچه شماره 2 برای انتخابه رشته
سلام.

تو اطلاعیه سازمان سنجش گفته که از امروز شنبه دفترچه شماره 2 یعنی دفترچه انتخابه رشته تو سایت سازمان سنجش قرار میگیره ولی تا حالا قرار نگرفته دوستان شما دلیلشو می دونید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
احتمالا دارن آپلودش میکنن ولی سرعت نت پایینه طول میکشه :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner
چون سازمان سنجش با چوپان دروغگو نسبت داره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farza
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۲:۳۵ عصر)faezeh نوشته است: چون سازمان سنجش با چوپان دروغگو نسبت داره!

هه هه هه اینو خوب اومدی.........78
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 974 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,072 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 983 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 679 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,493 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 608 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 703 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,627 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,020 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان