امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصدهای قبل از اعلام نتایج و بعد از نتایج کنکور سراسری 1391
سلام دوستان

این تاپیک را به درخواست یکی از دوستان میزنم.

ایشان در تماس خود اعلام کردند که اصلا درصدهایی که گرفته بودند با الان مطابقت ندارد.

در صورتی که شما هم همین مشکل دارید اعلام کنید.

درصدهای ایشان افت شدیدی کرده بود.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، elham90
درصد های منم خیلی با اون چیزی که خودم محاسبه کرده بودم متفاوت بود.در صورتی که من بلافاصله که از سر جلسه برگشتم جوابا رو یاداشت کردم وبعد با کلیدهای سازمان سنجش مطابقت دادم.حالا که درصدام رو میبینم دارم شاخ درمیارم.مگه میشه؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
ایشون قصد اعتراض داشتند و امیدوارم خودشون این تاپیک را سر بزنند و پیگیر مسئله باشند.

پاسخ
با سلام

نه خیلی خیلی هم متفاوت نبود شاید تو کلید بعضی سوالات رو اشتباه زده بود اما 2-3 تا بیشتر نیودند من خودم قبل از نتیجه ها میانگینم 57.3 شده بود اما بعد از نتیجه ها 56.7 شد یعنی خیلی تفاوت نداشیته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
اره مال منم خیلی تفاوت کرده بود،مخصوصا آمارم. 10 درصد پایین اومده ، اصلا ممکنه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,369 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 973 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,139 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 978 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,125 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 994 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 802 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان