امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 کنکور سراسری 1391 برنامه ریزی شهری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1391 میباشد.و در اولین فصلنامه ایران شهرساز که در دست تهیه است درج خواهد شد.

سلام مهندس سعید

تبریک به شما که توانستید رتبه 1 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 1 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه یک بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1392 شرکت کنند دارید؟

9- ارزیابی شما از فعالیت 15 ماهه ایران شهرساز

10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، urbanplanner ، shahryar ، haydariyan ، arvik ، century21 ، parsi21 ، Brightness ، noorani2001
درود دوستان

به ایشون پیام داده شده و منتظر آنلاین شدن هستیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، arvik ، century21 ، noorani2001
سلام به شما و همه دوستان.ممنون از لطف شما.محمد اسمه قشنگيه ولي من سعيد هستم.1

1-سعيد اسفندي 22ساله از تهران.علاقه زيادي به فوتبال هم پايي هم دستي هم كامپيوتريش دارم1
2-سال اخر تحصيل را در دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين سپري مي كنم و فعلا معدلم 18.071
3-عوامل موثر كه زياده.ولي به نظرم مهمترين اون ها خواستن.بعدش داشتن جو صميمي در محيط خانه.عامل ديگر مي تونم به داشتن دوستان خوب اشاره كنم.تفريح مناسب و به موقع.از كليات كه بگذريم در كنكور امسال شايد خيلي معلومات زياد به كمك كسي نيومد ومهمترين بحث توانايي اداره كردن آزمون و مديريت زمان بوده و به ويژه برقراري تعادل بين زبان و آمار.
4-كم كم از تابستان شروع كردم ولي رفته رفته تايم مطالعه زيادتر شد.نميتونم بگم كي چقد درس بخونه بهتره هر كسي خودشو از همه بهتر ميشناسه ولي به عنوان يه دوست ميگم زبان و هر چه زودتر شروع كنيد بردين.من چون دانشگاه هم مي رفتام هفته اي 2-3 روزم با خوش گذراني با رفقا در قزوين مي گذشت كه ميتونم به جرات بگم خيلي تو اين راه به من كمك كردن.
5-بله كلاس رفتم و در آزمون آزمايشي هم شركت مي كردم.
6-من ابتدا به 3 درس اختصاصي در مدت 45 دقيقه پاسخ دادم چون حقيقاتا وقتي دفترچه به دستم رسيد اول ورق زدم و سوالات آمار رو كه ديدم متوجه شدم كه قضيه چيه و آمار وقت بيشتري مي خواد.40 دقيقه براي آمار و 35 دقيقه آخر براي زبان.
7-بيشتر مقالات روز ايران رو اگه وقت كنم يه مطالعه مي كنم و روي كار با دست هم تمرين ميكنم.مخصوصا طرح هاي رايج كشور.
8-توصيه مي كنم روي همه درس ها وقت بذارين و هيچ درسي و مثل زبان كلا كنار نذارين حتي شده يك تستم بزنيد چون خيلي بهتون كمك مي كنه.ضما اون اواخر و نزديكاي كنكور ممكنه از درس زده بشين و بگين هرچي شد شد ولي هميشه بعد از سختي آسوني هست11
9-جا داره همينجا از مديريت سايت و همه دوستاني كه مطالب مفيدي را روي سايت قرار مي دادن تشكر كنم چون خيلي به من كمك كرد مخصوصا جزوه مباني كه مهندسorkideقرار داده بودن روي سايت.همچنين آزمون هاي سايت هم خيلي مفيد بود . توصيه ميكنم از دستشون ندين و منم كمكي از دستم بر بياد در خدمتم.
10-آينده سايت كه كاملا روشنه و توضيح واضحات اگه چيزي بگم ولي به زودي اين سايت در رديف يكي از بهترين سايت هاي كشور قرار ميگيره همان طور كه الانم هست1.
ممنون ازاين كه وقت گذاشتين و توصيه هاي برادرانه من و خوندين1
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Saeedm ، shahryar ، s.urbanism ، ایلیا ، .Utopia ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، arvik ، kasrak ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، Brightness ، noorani2001 ، tabe
میشه لطف کنین درصداتون رو بگین برا مرحله دوم چی میخونین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط archi001 ، نیلوفر2012 ، noorani2001
    (۱۳۹۱-۳-۹، ۰۹:۲۲ صبح)زینب علی ابادی نوشته است: میشه لطف کنین درصداتون رو بگین برا مرحله دوم چی میخونین؟

سلام

کارنامه در سایت هست

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=10539

پاسخ
     سپاس شده توسط noorani2001
    سلام
    به این دوست گرامی تبریک ویژه عرض می کنم. و برای سایر دوستان و خودم آرزوی موفقیت در آزمون ارشد را دارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط zolatan ، noorani2001
    سلام
    تبریک می گم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، zolatan ، noorani2001
    سلام منم امسال كنكور دارم و سال اخر هستم ولي وقتي دوستامو ميبينم كه 80درصدشون كلاساي كنكور فشرده از تابستون ميرن و چن نوع ازمون شركت كردن و من تو هيچكدوم از اونا شركت نكردم نااميد ميشم ميگم سال ديگه...درضمن بهت تبريك ميگم
    آخرین ارسال های من :

65[/size]
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,356 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,061 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,592 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان