امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری
برای آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری چه مطالبی رو باید بخونم؟لطفا من رو راهنمایی کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۳۲ صبح)viikii نوشته است: برای آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری چه مطالبی رو باید بخونم؟لطفا من رو راهنمایی کنید.

با کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری همراه شویــــــــــــــد! چه تبلیغاتی بووود65 در این کارگروه عزیزانی شروع به فعالیت نمودندو با اشتراک فایل و بحث درباره مرحله 2 ، به دانشجویانی که در این مرحله هستند کمک میکنند .1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، ایلیا ، 0RKIDEH ، haydariyan
دوست عزیز نمیدونم این اجازه رو دارم که شما رو کمی راهنمایی کنم یا نه ! من 3 تا منبع به پیشنهاد همین سایت بهتون معرفی میکنم : 1) کارگاه برنامه ریزی شهری مولف : اسماعیل شیعه 2) آیین شهرسازی پایدار _ دکتربهزادفر 3) سرانه شهری _دکتر پاکزاد
منم آزمون عملی دارم مثل شما و میفهمم اگه درصدی استرس داشته باشید ... توکل به خدا . یادتون نره زکات علم نشرشه . به موفقیت سایت ایران شهرساز وفادار باشیم :)
آخرین ارسال های من :

آن شو که باید شوی (نیچه )
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
    سلام میشه سوالای مرحله دوم برنامه ریزی سال قبل رو برام بفرستید.ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۲۰، ۰۷:۳۳ عصر)mohammad3333 نوشته است: سلام میشه سوالای مرحله دوم برنامه ریزی سال قبل رو برام بفرستید.ممنون میشم

سلام در سایت هست سرچ کنید
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,434 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,129 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان