امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش corel draw:فلش.نشانه...
Smile 
سلام میخواستم یسری چیزایی که بلدم اینجا در اختیار دوستان بذارم ساید کسی نیاز داشته باشه یادبگیره و تو کاراش استفاده کنه.تو سایت مث اینکه آموزش کاملش برا دانلود هست اما گفتم شاید این چیزای ساده هم گفتنش خالی از لطف نباشه.
راستش اینجا میخواستم روش فلش کشیدن و رنگ آمیزی و نوشتن رو یاد بدم چیزاییه که واقعا بدردمیخوره.مثلا برای گره و لبه و نشانه و مورفلوژی و این چیزا.من از کورل4 استفاده میکنم.اطلاعاتی که میدم در رابطه با این نرم افزاره.از دوستان هم میخوام اگر چیزی بلدن اینجا در اختیار دوستان قرار بدن.زکات علم یاددادن اونه.
مرسی1
خب الان من درباره نحوه کشیدن فلش میخوام توضیح بدم.یه نمونشو اینجا میذارم.اگر دیدم مشتاق بودید بقیه چیزایی که بالا گفتمم میذارم.

آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، zhilemooo ، elham90 ، shahryar ، JAVAD4050 ، somita ، atelieahjam
Smile 
درس اول:عکس گرفتن از نقشه کدی:
اول از همه باید عکس گرفتن از یه نقشه کدی رو یادآوری کنم.دوتا راه برای اینکار هست.راه آسونش اینه که وقتی یه نقشه کدی رو باز کردید گوشه بالای اتوکدتون یه حرف آ انگلیسی هست که قرمز رنگه روی اون کلیک     ]
میکنید و بعد روی گزینه export کلیک میکنید و ازونجا گزینه pdfرو انتخاب میکنیدو صبر میکنید تا از نقشتون پی دی اف بگیره بعد که گرفت اونو باز میکنید و اگر ویندوزتون سون هست از ابزار snipping که توی start هست استفاده میکنید و عکس میگیرید از صفحه پی دی اف تا یه فایل jpg داشته باشید و اگر ویندوزتون سون نیست میتونید از برنامه snag it استفاده کنید.یه اشکالی که این روش داره اینه که بعضی وقتا از نقشتون عکسی تو پی دی اف نمیاد پس راه دومو میرید.راه دوم اینه که میرید تو نوار ابزار و گزینه فایل رو انتخاب میکنید بعد گزینه plot رو میزنید یه پنجره باز میشه     که توی اون چندتا قسمت هس تو قسمت printer/ploterتو قسمت name گزینه dwg to pdf رو انتخاب کنید و در قسمت plot areaگزینه windowبزنید و از قسمتی از نقشتون که عکسشو میخواید ویندو بگیرید این مزیت دیگه ایه که روش قبل نداش.بعد که ویندو گرفتید دوباره پنجره خودش باز میشه سپس تو قسمت plot offsetگزینه center the plotرو بزنید تا نقشه وسط صفحه بیفته و در قسمت plot scale گزینه feet to paper را تیکدار کنید و اوکی بزنید حالا پی دی اف گرفته میشه بعد پی دی اف رو باز کنید و از روش هایی که گفتم ازش عکس بگیرید.حالا فایلتون آمادس که روش کار انجام بدید.بهمین راحتی!113
این یه نمونه عکس از روش اول هست    
این هم یه نمونه از روش دوم    

پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، atelieahjam
سلام دوست عزیز
من برای کشیدن فلش خیلی مشکل دارم نمدونم اصلا با چه نرم افزاری میشه فلش های فانتزی و قشنگ کشید میشه بیشتر راهنمایی کنی
آخرین ارسال های من :

زندگی هنگامه فریادهاست.................سرگذشت درگذشت یادهاست
زندگی تکرار جان فرسودن است................رنج ما تاوان انسان بودن است
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، atelieahjam
salam mamnoun az tozihate kameletoun v vaghti ke gozashtid,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، alireza ، atelieahjam
بقیه درسارو تو ارسالای جداگانه میذارم تا سرفصل درسارو راحت تر پیدا کنید1
(۱۳۹۱-۳-۲۴، ۰۹:۴۲ صبح)hatefi نوشته است: سلام دوست عزیز
من برای کشیدن فلش خیلی مشکل دارم نمدونم اصلا با چه نرم افزاری میشه فلش های فانتزی و قشنگ کشید میشه بیشتر راهنمایی کنی
فلش رو تو یه ارسال جدید براتون گذاشتم اگر سوالی داشتید خوشحال میشم جواب بدم

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile آموزش corel draw-فلش diamond 1 2,643 ۱۳۹۱-۳-۲۴، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان