امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها
Rainbow 

لینک اعتراض به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها 22 دی 90 :

http://register.omorshahrdari.ir
آخرین ارسال های من :

:heart: در سقوط هم می توان با صلابت بود

این را آبشار گفت:heart:[font=Verdana] [/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، .Utopia ، aramo
خداوووووووووووووند خیــــــــــــــــــرت دهد1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
من که اعتراض رو نوشتم اما ظاهرا سیستم جوری برنامه ریزی شده که پیام ها به دستشون نمی رسه فکر کنم این ایده رو از جایی تقلید کردن16

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri
واسه من جواب اومده بود............نوشته بود دفترچه سوالاتتون اشتباه شده باید دوباره امتحان بدین.........2
چیکار کنیم؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
    این درست دفترچه سئوالات اشتباه بوده ولی چرا برای همه استان ها یکسان نبوده در استان ایلام برای کارشناس شهرسازی کارنامه دادند اینو کاملا تایید می کنم یعنی برای برخی استانها کارنامه زدن برای تعدادی دیگر خیر، این در حالی است که سئوالات در همه کشور یکسان بوده

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، shokri
    انشالله که نتایج آزمون استانداریا مثل شهرداری ها نباشه ، وگرنه باید برای اونم یه سامانه ثبت شکایت و اعتراض باز کنن45 چون ما هم که کنکور شهرداریها دادیم همه چیز خوب بود و سوالا هم عالی بودن65 ولی الان باید بریم برگه اعتراض پر کنیم

2020

پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    Rainbow 
    (۱۳۹۱-۳-۲۹، ۰۶:۳۵ عصر)*Mahbobe * نوشته است: انشالله که نتایج آزمون استانداریا مثل شهرداری ها نباشه ، وگرنه باید برای اونم یه سامانه ثبت شکایت و اعتراض باز کنن45 چون ما هم که کنکور شهرداریها دادیم همه چیز خوب بود و سوالا هم عالی بودن65 ولی الان باید بریم برگه اعتراض پر کنیم

2020

امید بخدا!!!555

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,239 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: jamill
    Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,906 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: deltaban
      دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,210 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,259 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: parasto_gh
      **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,564 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
      اعلام زمان استخدام شهرداریها ، و تبادل منابع و اطلاعات urbanplanner 0 2,275 ۱۳۹۱-۵-۱۵، ۰۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: urbanplanner
      کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,623 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
    Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,641 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر
    Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,384 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان