امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس هایی از ماکت های حرفه ای
5....................

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، dely_sh ، elham90 ، Toofan ، 0RKIDEH ، MAHSHID.GH
سلام اگه میشه از ماکت هایی که با چوب پنبه ساخته شده بذارین . مرسسسسسسسسسسی
آخرین ارسال های من :

در بدترین روزها امیدوار باش : زبرا زیباترین باران ها از سیاه ترین ابر هاست113
    پاسخ
     سپاس شده توسط Ƒanos
    سلام دوست عزیزم ممنون من تا حالا ماکتی که از خود چوب پنبه ساخته شده باشه ندیدم چون به نظر من استحکام نداره فقط دیدم تو کارای تزئینی ماکت ازش استفاده کنن اما اگه پیدا کردم چشم اگه منظورتون همون کارای تزئینی ومحوطه سازی هم هست حتما 4

پاسخ
    سلام ممنون از جوابتون فقط من یه اشتباهی کردم ، میخواستم چوب بالسا رو بنویسم اشتباها نوشتم چوب پنبه :-/:exclamation::huh:

پاسخ
     سپاس شده توسط Ƒanos

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اسکیس های رضا تفرشی unit 1 1 2,405 ۱۳۹۵-۴-۱۴، ۰۴:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: samira41
      فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,290 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ba_habibian
      عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,266 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: U.D.SG
      ایده‌های هوشمندانه برای شهرهای هوشمند Brightness 2 1,693 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      معماری بی‌نظیر حیوانات در دل طبیعت (عکس) atelieahjam 0 1,145 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      یک سال انتظار و مجموعه تصاویری دیدنی از شفق قطبی atelieahjam 0 1,669 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۰ عصر
      طراحی های خیره کننده با استفاده از اشعه خورشید atelieahjam 0 1,209 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر
      شفق های قطبی (عکس و مقاله) atelieahjam 1 1,595 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۸:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: romisa
      رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,676 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
      رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر تبریز - گوگل ارت atelieahjam 0 2,627 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان