امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*** سخن روز ***
دوستان در این تایپیک هر روز یک سخن زیبا از بزرگان نوشته میشود.به این جملات فقط به عنوان نوشته نگاه نکنیم سعی کنیم که این سخنان گهربار را در زندگیمان بکار ببندیم.اگر جملات زیبا(آموزنده)دارید در این قسمت قرار دهید تا همگی استفاده کنیم.به امید یه هوای تازه تر

امام علی(ع):
چنان برای آینده برنامه ریزی کن که گویی هرگز نمیمیری و چنان آماده مرگ باش که گویی لحظه های آخر عمر را سپری می کنی

لازم به ذکر هست که استیو جابز موفقیتشو متاثر از سخن حضرت علی(ع)میدانست.نوشته بود یه بار داشتم نهج البلاغه میخوندم که جملاتی دیدم که واقعا زیبا بودند.سخن حضرت علی باعث شد(جمله ای که بالا نوشته شده)که من کارهایم رو به فردا موکول نکنم و همیشه اینطور فکر میکردم که امروز آخرین روز عمرم هست وباید امروز موفق بشم.
چقدر جالبه که چنین گنج های با ارزشی تو خونه های ما وجود داره و ما غافل ...
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، قاصدک ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، farza ، Ƒanos ، Sadeghpour ، Maryam M ، alireza ، پریسیما ، sharmin ، bahareh. ، NeGaRiii ، .Utopia ، ایلیا ، atoosa.marzban ، URBAN 98 ، yaser seraj ، روجا ، shahrsaz21 ، atelieahjam
نمیدانم چرا از بین این همه اشتباه،انسانها همیشه مرتکب اشتباه تکراری میشوند.اگر اشتباه کردید سعی کنید جدید باشه.(متاسفانه نویسنده ش یادم نیست)

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Ƒanos ، روجا ، Sadeghpour ، farza ، قاصدک ، bahareh. ، atelieahjam
خداوند می فرماید :
هرگاه بنده ای مرا می خواند انچنان به سخنان او گوش می دهم که انگار بنده وافریده ای جز او ندارم اما شگفتا بنده ام همه را طوری می خواند که انگار همه خدای اویند جز من
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، farza ، قاصدک ، bahareh.
دکتر شریعتی :
«مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی میسازد و انسانهای کوچک را متلاشی »
دوستان برای رسیدن به اهداف خود از هیچ مشکلی نهراسید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، farza ، Ƒanos ، bahareh.
من برآنم که در این دنیا ، خوب بودن به خدا سهل ترین کار است و نمیدانم که چرا انسان تا این حد با خوبی بیگانه است.....وهمین درد مرا سخت می آزارد...
فریدون مشیری
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، farza ، Ƒanos ، قاصدک ، bahareh.
میخواهم بگویم ......

فقر همه جا سر میكشد .......

فقر ، گرسنگی نیست ، عریانی هم نیست ......

فقر ، چیزی را " نداشتن " است ، ولی ، آن چیز پول نیست ..... طلا و غذا نیست .......

فقر ، همان گرد و خاكی است كه بر كتابهای فروش نرفتهء یك كتابفروشی می نشیند ......

فقر ، تیغه های برنده ماشین بازیافت است ،‌ كه روزنامه های برگشتی را خرد میكند ......

فقر ، كتیبهء سه هزار ساله ای است كه روی آن یادگاری نوشته اند .....

فقر ، پوست موزی است كه از پنجره یك اتومبیل به خیابان انداخته میشود .....

فقر ، همه جا سر میكشد ........

فقر ، شب را " بی غذا " سر كردن نیست ..
فقر ، روز را " بی اندیشه" سر كردن است
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، FaTyJo0oN ، farza ، روجا ، Ƒanos ، قاصدک ، bahareh. ، .Utopia ، mohseni

آن هایی كه بتوانند هدف آرمانی خود را از مسافت های دور به وضوح ببینند، مطمئناً به آن هدف دست خواهند یافت. وقتی هدف، به صورت واضح در معرض دیدتان قرار گیرد، شما توسط نیرویی تقریباً توقف ناپذیر به سوی آن كشیده خواهید شد. در اصل وقتی هدف كاملاً روشن می شود، مسیر دست یابی به آن معلوم می گردد. هرچه تصور تجسم شما از هدف و مطلوبتان دقیق تر باشد، روش دستیابی به آن بهتر قابل درك خواهد بود.
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن دیدم كه جانم می رود
« سعدی »

[تصویر:  137.gif]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، baradaran ، aramo ، Ƒanos ، farza ، قاصدک ، bahareh.
خواستن توانستن نیست،خواستن برخاستن و توانستن است(خودم)

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، قاصدک ، farza ، روجا ، bahareh.
گاهی وقتا اونقدر خدا زود به خواسته مون جواب میده که باورمون نمیشه از طرف اون بوده اینجاست که میگیم عجـــــب شانسی دارم

[تصویر:  treeswing.gif]

. . .
متاسفانه اینم نمیدونم از طرف کی بوده[تصویر:  05.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، قاصدک ، baradaran ، FaTyJo0oN ، farza ، bahareh.

امام علی (ع):

دانشي كه تو را اصلاح نكند، گمراهي است.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، farza ، bahareh. ، Ƒanos ، روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان