امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری رتبه1=>آغاز ثبت نام مرحله پنجم آزمون های آنلاین ایران شهرساز تا 20 مهر 1391
سلام دوستان کنکوری سال 1392

بعد از برگزاری 10 آزمون برنامه ریزی شهری و 3 آزمون طراحی شهری و 2 آزمون معماری و موفقیت آن امسال هم با تغییراتی تصمیم به برگزاری آزمون در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری گرفتیم.

لازم به ذکر است که رتبه 1 برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391 در آزمون های ایران شهرساز در سال 1390 شرکت مستمر داشته اند.و امسال هم در برگزاری آزمون با سایت همکاری دارند.

برای ثبت نام کافیه نام و نام خانوادگی -گرایش -نام کاربری در سایت و کلمه آزمون را به شماره 09171388783 ارسال کنید تا در لیست قرار بگیرید و قبل از آزمون و بعد از آزمون برای شما از شماره 30005683000000 پیامک زده میشود.

شما میتوانید بعد از آزمون از مشاوره رایگان توسط رتبه های 1 بهره مند شوید.

مشاوره طراحی شهری فعلا توسط رتبه 1 طراحی شهری 1391

مشاوره برنامه ریزی شهری رتبه 1 برنامه ریزی شهری 1391

هزینه 10 آزمون برای ثبت نام شدگان این مرحله 18000 تومان است هدیه سایت در این مرحله عضویت ویژه به ارزش 8000 تومان است و همه هزینه برای ارسال پیام و طراحی سوال توسط رتبه 1 رقمی و دو رقمی 1391 هزینه خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، arvik ، MHAKBARI ، haydariyan ، 0RKIDEH
ثبت نام با هزینه 10 هزار تومان فقط تا پایان امشب می باشد و شرایط از فردا تغییر خواهد کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
ثبت نام با هزینه 10 هزار تومان پایان یافت و شرایط ثبت نام تا 20 شهریور برای 4 آزمون برای هر نفر 15000 تومان می باشد که همه درآمد آن برای طراحی سوال و هزینه جانبی هزینه خواهد شد.

شرایط ثبت نام گروهی همچنان برقرار می باشد

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، haydariyan
سلام.من میخوام تو این آزمونا شرکت کنک ولی نمیدونم باید چه کار کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر)noori_ghazal نوشته است: سلام.من میخوام تو این آزمونا شرکت کنک ولی نمیدونم باید چه کار کنم

شما عدد 1 را به شماره 30005683000000 بفرستید و 15000 تومان را به یکی از شماره کارت ها یا حساب ها واریز کنید و تاریخ واریز و گرایش را به شماره 09171388783 پیامک کنید تا ثبت نام شما قطعی گردد.
    این هزینه برای 4 آزمون می باشد و قبل از آزمون و بعد از آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    soheila:سلام منم می خوام در این آزمون ها شرکت کنم-طراحی شهری.چکار کنم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام

ثبت نام دوره سوم فقط تا 20 شهریور ادامه دارد و ثبت نام دوره چهارم تا 29 شهریور می باشد و شروع آزمون ها از 30 شهریور خواهد بود.

برای بهره مندی از تخفیف تا 55 درصد به آدرس زیر بروید.

[اطلاعیه]55%تخفیف ثبت نام در گروههای 2 ،4 ،6 ،8 ،10 نفره برای آزمون های ایران شهرساز

پاسخ
      ثبت نام با هزینه 15 هزار تومان فقط تا 20 شهریور 1391 می باشد و شرایط از 21 شهریور تغییر خواهد کرد.

هزینه واقعی آزمون های آنلاین ایران شهرساز حداقل 100 هزار تومان می باشد که ایران شهرساز از شروع رایگان ثبت نام نمود و هزینه تا دور سوم 15 هزار تومان شده است.

و دور چهارم که از 21 تا 29 شهریور ادامه دارد 18000 تومان خواهد شد.

سرفصل های برنامه ریزی شهری که توسط رتبه 1 مهندس سعید اسفندی تایید شده است را می توانید در لینک زیر دانلود کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=12652

پاسخ
       سپاس شده توسط haydariyan
      ثبت نام با هزینه 15 هزار تومان پایان یافت و شرایط ثبت نام تا 29 شهریور برای 4 آزمون برای هر نفر 18000 تومان می باشد که همه درآمد آن برای طراحی سوال و هزینه جانبی هزینه خواهد شد.

شرایط ثبت نام گروهی تا 55 درصد تخفیف همچنان برقرار می باشد.

جهت اطلاع شما: (کلیک کنید)

اسامی ثبت نام شدگان قطعی آزمون آنلاین برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1391

اعلام شد=>برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری

سرفصل گرایش برنامه ریزی شهری برای کنکور 1392 در سال دوم برگزاری آزمون های آنلاین

[اطلاعیه]55%تخفیف ثبت نام در گروههای 2 ،4 ،6 ،8 ،10 نفره برای آزمون های ایران شهرساز

آزمون اول اینترنتی ایران شهرساز از 30 شهریور تا 2 مهر(گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری)

پاسخ
       سپاس شده توسط haydariyan
      اسم من نیست.من ثبت نام کرده بودم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,592 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
        آخرین ارسال: hanieh.yas
          نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,364 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,344 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
          2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,007 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
        آخرین ارسال: targol.s
          ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,903 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: kvahid
          هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,415 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
          آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,989 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: samira.n
          آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,511 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
          رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,519 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
          شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
        آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان