امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم تاییدیه معدل کارشناسی جهت ثبت نام کارشناسی ارشد 91
برای راحتی دوستان فایل pdf فرم تاییدیه رو در اینجا قرار دادم113
باید این نکته رو هم اضافه کنم که این فرم برای کسایی هستش که قادر نیستند اصل مدرک کارشناسی رو به هر دلیلی ارائه بدن( از جمله خود من:D)
بنابر این باید این فرم رو در دانشگاه محل اخذ مدرک کارشناسی تایید کنند.113

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   form-moadel-arshad1391_2.pdf (اندازه: 142.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 356)
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، MHAKBARI ، nazanin.gh ، sharare ، soheilarch

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,339 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,379 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,446 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,869 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
  آغاز توزیع کارت آزمون ارشد 93 از بعدازظهر فردا/ جزئیات نحوه رفع نقص alireza 2 1,711 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: hesam.n
  مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد تا پایان روز دوشنبه 21 بهمن ماه تمدید گردید. alireza 0 907 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۹:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 0 1,256 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح
  آزمون کارشناسی ارشد 93 از چهارشنبه آغاز می شود/ کارت قبلی داوطلبان باطل است Sahab 0 798 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان