امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت
سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید
بچه ها شما هم موافق هستید یا نه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، روجا ، FaTyJo0oN ، .Utopia
بله منم موافقم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید

سلام، اول از اظهار لطفتون ممنون چون منظورتون از بعضیا کاملا مشخص بود، دوما من خودم امسال ارشد دادم و منتظر تکمیل ظرفیت هم هستم پس شرایطم با شما مشابه است سوما بنظر من کار اشتباهیه چون این سایت مال همس و تنها مخاطبای اون کسانی که ارشد دادن نیستن پس هیچ دلیلی نداره که بخاطر یه عده که خودمم جزو اونهام سایت تعطیل بشه بنظر من اصلا عقلانی نیس! و اینکه شما میگید همه مجبور شن در مورد اون اظهار نظر کنن!!!68 فک نمیکنم این صحبت درستی باشه چون اینجا هرکسی راجب هرچیزی که اطلاع داره و دوس داره نظر میده نه براساس اجبار!
    بعدم گذاشتن اخبار جدید هیچ منافاتی با تکمیل ظرفیت نداره بنظر من باید هرچیزی سرجای خودش باشه تکمیل ظرفیتم همینطور.
    اما بازم از پیشنهادتون ممنون تصمیم با مهندس دهقانه هرچی ایشون صلاح میدونن.113
    آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
    ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، FaTyJo0oN ، zolatan ، alireza ، dely_sh ، .Utopia ، asma ، foroogh.r
    با سلام

منم با نظر مهندس ستاره موافقم

نمی شه به هر دلیلی سایت تعطیل شه. اگه این جور باشه انتخاب رشته سراسری هم مهم هستش.... انتخابات نظام مهندسی هم مهم هستش....اصلا زمان کنکور هم مهم هستش... و خیلی از این جریانات که ممکنه هر ساله پیش بیاد و مهم باشه.......
    مهندس شما می تونید تاپیک هایی که در مورد تکمیل ظرفیت هستن رو بالا نگه دارید تا دوستانی که می تونن کمک کنن.

البته ما تابع تصمیم جمع به خصوص مهندس دهقان هستیم. هر چه ایشون بگن ما می پذیریم113
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، alireza ، .Utopia
    من موافق نیستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید

سلام بر شما
    خب مخاطبین این سایت همه نوع از افراد مرتبط رو در بر میگیره. شاید کسانی که در این موقع از سال نظر میدن بیشتر از بچه های به قول معروف پشت کنکوری باشن ولی مخاطبین این سایت خیلی گسترده تر از این عده است. میتونید تاپیک های مربوط رو آپ کنید یا اینکه یک انجمن جدا ساخته بشه
    ایشالا که قبول بشید
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    باشه ممنون از نظرتون ولی منظور من هم این نبود که سایت تعطیل بشه منظورم اینه که مطالب بالای سایت کلا به تکمیل ظرفیت اختصاص داده بشه فقط چند روز طول میکشه مگرنه منظور بدی نداشتم دلیل من برای این کار نوع سیستم جدید تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد است ببینید ما میتونیم با این کار کاری بکنیم که همه از رتبه ها باخبر بشن ویک جوری نباشه یک دانشگاه را همه بزنن و دانشگاه دیگری خالی بماند و با ز یک عده قبول نشن دیگه خودتون میدونید منم میدونم امتحان نظام مهندسی و غیره هستش ولی فکر کنم این مهمتر باشه چون روال امتحان نظام مهندسی مشخصه و احتیاجی به گفتگو نداره

پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، .Utopia

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,388 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: foroogh.r
        "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,717 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,789 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,740 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mehdime007
        عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,334 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
      آخرین ارسال: hamidataee
        بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,151 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,738 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,018 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان