امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید
این سوال من از مرکز ازمون و جواب انه به من است شاید کمک حالتان باشد

[تصویر:  afra_logo.gif] [تصویر:  azad-logo.jpg] سیستم پرسش و پاسخ
مشاهده پاسخ سوال

سوال: سلام این گفته های دکتر ناصر اقبالی است =اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در ازمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد. حالا یک راهنمایی منظور ایشان از این جمله اخر اینه مثلا من که در مرحله اول زنجان را زدم و با نفر اخز 9 نفر فاصله داشتم اگر ان دانشگاه 9 نفر انصرافی در ثبت نام اول مهر تا سوم مهر داشته باشد من به جای انها انتخحاب میشوم و دیگر 10 اولویتم بررسی نحخواهد شد
پاسخ: بله./

سوالات متداول ارسال سوال دريافت پاسخ سوال ارسال نظرات سیستم ثبت نام [url=javascript:__doPostBack('ctl00$ucSideBar1$lnkHome','')]صفحه اصلی[/url]
تمام حقوق محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. طراحی و پشتیبانی: شركت افرانت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mehman ، haydariyan ، ayor ، alireza ، Blackfield ، قاصدک ، meghdad

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 969 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,898 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,738 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,959 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,999 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,027 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,848 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,686 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mehman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان